Mýtné v Polsku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Tipy na parkoviště

Příspěvek

Tam ti spadne brada .a vše zadarmo včetně čisté sprchy .Maskr.Nemec by se měl zajet podívat jak to má vypadat ne ten kokot Rýdl co opravuje jednu odpočívku na D1 dva roky a je tam 12 míst .Idiot .
pon říj 30, 2023 4:40 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Tipy na parkoviště

Příspěvek

Jožine, tak mi to vysvětli. V západní evropě, parkoviště která navštíví poláci nezůstane ani šroubek k držáku na sprchu. A v Polsku to tedy funguje. Osobně jsem tady psal, jak mi vrátný popisoval firemní parkoviště u jedné firmy na elektorospotřebiče na severu čech. Dvakrát ředitel dal udělat GO sociálního zařízení pro řidiče, potřetí ho nadobro zavřel se slovy: "Ať chodí do pole".
Když nocuji někde před firmou, nebo na "příkopě" tak nejvíce odpadků tam je z Polska. To se vždy s opatrností projdu, a koukám, kdo tam přede mnou nocoval. :?: :?: :?:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte říj 31, 2023 12:14 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Tipy na parkoviště

Příspěvek

Půlku řídí Ukrajinci nezapomeň .Poláka poznáš podle igelitky co vynáší do popelnice ráno a Polák nikdy nevyhodí starý chleba jako krestan.Necha ho lezet na kontejnerů kdyby měl někdo hlad.Tak na těch odpočívadlech je preedevsim obsluhu co to uklízí vytírá a na půl hlídá
čtv lis 02, 2023 4:21 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Tipy na parkoviště

Příspěvek

No a tam kde nejsou popelnice, tak odpadky jdou z okna. S tím chlebem to máš pravdu, všiml jsem si. To že jsou křesťany, no jak říká moje žena, jednou rukou se modlí a druhou kradou (jedno z devatera přikázaní je Nepokradeš). To že to uklízí vytírá, no nevím jaké mají detaily, nebo jak to mají placené, ale určitá cesta by to mohla být.
Nedávno jsem stál na pumpě na A6 Rastanlage Pfalz BAB 6 AS 18, 67319 Wattenheim restaurace a wc otevřena od 6.00hod, do 6.00h musíš na wc na pumpu a tam to obsluhují "jugoši".
No samo že jsem potřeboval a dost nutně, doběhl jsem a dobrovolně se platí na talířek. Kdo to nezná a nemá 50ti cent, tak má smůlu. Já měl 1eur a na talířku nebylo nazpět, nebyl čas na vyjednávání, tak jsem dal euro a utíkal na mísu. Z kabinky jsem jen slyšel jak přišel němec a rozčiloval se že má 1euro a oni nechtějí vrátit. Dvě věty nadávek a na víc neměl čas. Pak bylo "šajze" až do kabinky. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob lis 04, 2023 11:15 am

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: Tipy na parkoviště

Příspěvek

Tak Němci jsou úplní zoufalci. Od nás dělá spousta ženských v Německu pokojské. A říkají, že Němci dávají dýška tak, že jim na pokoji nechají flašky. Aby si je vrátily a dostaly zpátky zálohu.
sob lis 04, 2023 1:26 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Tipy na parkoviště

Příspěvek

Proto je základ mít drobné a ne furt jen karty :D vozím sebou 4 měny a kolikrát se mi to už vyplatilo.
ned lis 05, 2023 4:49 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Tipy na parkoviště

Příspěvek

Na ty Německy parkoviště být jsou nová ke lepší vůbec nechodit.Ty plechové hajzly spláchne odbcas turek hadici co vystoupí z vw cady.Tim konci údržba .Puch smrad papír není

.O těch starých Škoda slov
Třeba to na A42 za Dortmund tam hodíš kosu a ještě nejsi uvnitr...Minule kolega odMartin 440 strašně nabíral vodu do hrnce že jde vařit polívku z toho ..
Tu cinskou.nudle..
Idiot...já mám problém si tam nohy umýt v létě jak to stříká venku z boku.
pon lis 13, 2023 7:31 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Tipy na parkoviště

Příspěvek

Obrázek
Jedno z mnoha polských bezplatných parkovišť na dálnici ,osvětlené ,80mist šikme stání ,WC a sprcha zdarma ,čistá ,obsluha to uklízí 24 h denně .
úte bře 19, 2024 12:58 pm

Odpovědět

Zpět na „Polsko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů