Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Odpovědět
david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Andy...já chtěl stejně "jen" pozdravit. A ono to tam pro všechny bylo asi dost hektické, zvlášť když seš tam s autem a chceš se něčeho zůčastnit. Já byl tentokrát jen jako divák a nevím, co je lepší....stát s náklaďákem ve frontách, nebo stát na tribuně bez auta:-)
pon zář 10, 2007 10:15 am

Stryko
Příspěvky: 578
Registrován: čtv led 25, 2007 11:18 am
Bydliště: Poděbrady Kluk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak já také přihodím pár obrázků kvalita je mizivá ale anad se vám budou líbit

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Něco z jízd zručnosti

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

ještě fotečky z okolí

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
omlouvám se za kvalitu fotek, ale nejsem dobrý fotograf :wink:
pon zář 10, 2007 12:48 pm

Uživatelský avatar
tomio007
Příspěvky: 12
Registrován: pon črc 23, 2007 9:20 pm
Bydliště: Nové Sedlice-Opava

Příspěvek

Letos jsem byl poprve na TF(protoze mi drive do toho neco vlezlo)a bylo to SUPER,pristi rok tam jedem s celou firmou:Liza,Volvo a Man
pon zář 10, 2007 5:05 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

Stryko píše:Tak já také přihodím pár obrázků kvalita je mizivá ale anad se vám budou líbit
Jůůů Rendíík a v pozadí i s barkáškem :onfire:
pon zář 10, 2007 7:05 pm

Dany
Příspěvky: 531
Registrován: čtv kvě 24, 2007 9:04 pm
Bydliště: Lázně Bělohrad

Příspěvek

andy píše:
Stryko píše:Tak já také přihodím pár obrázků kvalita je mizivá ale anad se vám budou líbit
Jůůů Rendíík a v pozadí i s barkáškem :onfire:
Pěkně jsi to tam Andy v neděli protrubovala :clap:
pon zář 10, 2007 8:58 pm

Stryko
Příspěvky: 578
Registrován: čtv led 25, 2007 11:18 am
Bydliště: Poděbrady Kluk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

andy píše:
Stryko píše:Tak já také přihodím pár obrázků kvalita je mizivá ale anad se vám budou líbit
Jůůů Rendíík a v pozadí i s barkáškem :onfire:
Chtěl jsem tě vyfotit ještě na jízdě zručnosti ale byla jsi pekelně rychlá :wink:
úte zář 11, 2007 7:46 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

andy píše:Tak konečně doma!
Moc moc moc se omluvuju Davidovi a Globemu - hlásili se ke mně a já vždycky měla někam na spěch a pak už jsem na vás neměla štěstí, ani u liazek. Což mě teda dost mrzí ... bylo to takový hektický, furt jsem někde stála ve frontě, jako kdybych toho neměla dost z Prahy :roll: :roll:
Na spanilku jsme sice zdárně vyjeli,ale po dvou hodinách stání jsme to na konci Předměřic, tedy zhruba po 2 km, otočili abychom pro změnu stáli u vjezdu, jelikož nás nechtěli pustit do areálu, že je tam chaos a plno :roll: Na sprint ani zručnost nevzali všechny zájemce, ale dopředu to neoznámili, což mnohé nasr... To samé s osvětlenýma vozidly, nejdřív řeknou přijeďte všichni a pak si vybíraj a odmítaj... což jistě nikoho nepotěší, kdo se chce pochlubit svým mazlíkem. Přitom zvýšenou účast očekávali!
I s těmi krasavci to nevychytali... Nevyhlásilii všechny avízované, a třeba nejdodávka :roll: :roll: :roll: No byli tam hezčí a propracovanější plechovky... Náklaďáky jsem taky tipovala jiné... A opět jsem z pořadatelů nedostala, jak se to hodnotí vlastně...

Až na tyhle "drobné" úlety pohoda :lol:
No jo Andy, mas velke minus =P :D Ne, delam si srandu, ono jestli ses chtela ucastnit vseho tak to bylo fakt jenom cekani a cekani a cekani.. Na spanilku jsme my cekali 2 hodiny na letisti.. a pak ji zrusili no.. sprint a zrucnost zkouseli jen Ti nejotrlejsi =) Ja si porad v hlave davam dohromady zazitky a prozitky abych k Festu mohl taky neco souvislyho napsat, ale zatim mi to nejak nejde udelat tak, abychom se za to zase pristi rok nemuseli omlouvat Chosemu a slibovat ze uz to nikdy nereknem aby nam povolil dalsi rocnik LIAZ Festu =))) I kdyz.. za to jak to letos vypadalo urcite Chose s Ladou nemuzou, z jejich strany bylo vse v nejlepsim poradku.. posralo nam to pocasi i my sami... takze zatim tak. 8) Jo.. a musim pochvalit vejfuk na renckovi... znelo to jak Legenda (a to neni ted mysleny jako urazka =)))... a Zofrik pekne vyrostl =)
úte zář 11, 2007 4:17 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

Stryko píše:
andy píše:
Stryko píše:Tak já také přihodím pár obrázků kvalita je mizivá ale anad se vám budou líbit
Jůůů Rendíík a v pozadí i s barkáškem :onfire:
Chtěl jsem tě vyfotit ještě na jízdě zručnosti ale byla jsi pekelně rychlá :wink:
No moc né, to jsi měl jen slabou baterku ve foťáku :twisted: :twisted: :twisted:
úte zář 11, 2007 6:32 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

na ukazto.com jsou fotky z truckfestu k nalezení a kupodivu na většině je zmrzlík :lol:
úte zář 11, 2007 7:01 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

cuisine píše:na ukazto.com jsou fotky z truckfestu k nalezení a kupodivu na většině je zmrzlík :lol:
Néééééé :shock: :shock: fakt?! :oops: :oops: Čímto? :oops:
A jak se to hledá?
úte zář 11, 2007 7:09 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

no to nevim někdo je tam asi nahrál .... no musíš se tam zaregitrovat a pak nahoře přibyde tlačítko public images ... a tam jsou postupně nahrávaný fotky ... tka když bude listovat dozadu tak se tam objeví .. ale pozor je tam fakt hafo jiných fotek a většina nevalné kvality nebo obsahu :roll:
úte zář 11, 2007 7:20 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

doufám teda že někomu nešahám do autorskejch práv a že tu ty fotky někde nejsou nějak to nestíhám sledovat :roll:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) cuisine dne úte zář 11, 2007 7:28 pm, celkem upraveno 1 x.
úte zář 11, 2007 7:25 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

cuisine píše:no to nevim někdo je tam asi nahrál .... no musíš se tam zaregitrovat a pak nahoře přibyde tlačítko public images ... a tam jsou postupně nahrávaný fotky ... tka když bude listovat dozadu tak se tam objeví .. ale pozor je tam fakt hafo jiných fotek a většina nevalné kvality nebo obsahu :roll:
Aháááááááá, no proto, já zaregistrovaná nejsem... jinak ty fotky jsou ode mne :twisted: :smich: :smich: :smich: si na ně budu muset dávat punc, ale jsem líná... a málo času...
úte zář 11, 2007 7:27 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

áha .. tak to je ono ... už s tím končím
úte zář 11, 2007 7:29 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

cuisine píše:áha .. tak to je ono ... už s tím končím
hihi to jsem nahrávala odpoledne :lol: :lol:
Tak ještě ty ze včerejška, ať ti ušetřím práci :valetsesmihy: :valetsesmihy: ale jsou to spíš jen zmrzlíkovské :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
úte zář 11, 2007 7:58 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů