Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Odpovědět
Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Mě můžeš tykat :lol:
Já u toho nebyl když mě ložil a jet s tím dál jak dvacet metrů tak sem mu to tam vysypal pod nos.
Jinak se snažím dodržovat tonáž
čtv čer 10, 2010 6:32 pm

Filip Závada
Příspěvky: 2877
Registrován: ned říj 18, 2009 8:04 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Všechny zde přítomné prosím o minutu ticha za pětadvacetiletou slečnu, která dnes kolem poledne tragicky zahynula při srážce s domíchávačem mého kamaráda, přehlédla ho při předjíždění. Jela přes 100 km/h v Renaultu Kangoo, mix byl plný a jel 75. Renault byl totálně demolovaný, fotku nemám.
ObrázekObrázekObrázek
www.zafibeton.cz
Slovo "nejde" neznám. A kdo říká, že něco nejde, tak je to tím, že to neumí!!
Světu mír! .. tam, kde lži a peníze vítězí nad pravdou a láskou.
čtv čer 17, 2010 8:51 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

To je velice smutné a nepříjemné,i když podle toho co vidím denně na silnici se tomu bohužel člověk nemůže divit. To musela být hrozná rána když mu ohnula poloosu,kde se to stalo Filipe?
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
čtv čer 17, 2010 9:00 pm

Štolfa V.
Příspěvky: 574
Registrován: ned říj 05, 2008 8:22 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Kolega ji ohnul (i když ne tolik) v minimální rychlosti také na střední nápravě jenom z pravé strany,zajímavé že nic neprasklo jenom se to ohlo
čtv čer 17, 2010 9:04 pm

Filip Závada
Příspěvky: 2877
Registrován: ned říj 18, 2009 8:04 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Stalo se to na přehledném úseku poblíž TPCA Kolín, u Jestřábí Lhoty. Ohnutá polonáprava, hnuté listové pero i s držákem, ohnutý rám v místě napojení držáku pera plus spousta dalších věcí. Rána to musela být strašná, auto bylo na místě řidiče o půlku kratší, tam kde má být sedadlo bylo kolo :( Tatra odjela po svých bez kola, řidič je taky v pořádku a dívenku už doufám nic nebolí, naštěstí nevzala nikoho s sebou.
www.zafibeton.cz
Slovo "nejde" neznám. A kdo říká, že něco nejde, tak je to tím, že to neumí!!
Světu mír! .. tam, kde lži a peníze vítězí nad pravdou a láskou.
čtv čer 17, 2010 9:12 pm

Pragovka 4444
Příspěvky: 8
Registrován: pon kvě 17, 2010 10:03 pm
Bydliště: Praha 4,Krč

Havárie

Příspěvek

Filip: Právě čtu o té havárii.Polonáprava je jen ohnutá?Do autodomíchávače narazila čelně? Takže předpokládám,že to byla vina řidičky.
čtv čer 17, 2010 9:20 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Jo to je smutné........
Já teď jezdím divočinu po městě po delší době a přijde mi že lidi jezdí jako prasata, jen trnu co se kdy stane.
Pokaždé když tohle vidím je mi zle :?
Kamarádovi tak vletěla ženská pod auto stejným způsobem a vyletěla čelním oknem ven.....nechala tu po sobě dvě děcka
čtv čer 17, 2010 9:48 pm

Štolfa V.
Příspěvky: 574
Registrován: ned říj 05, 2008 8:22 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Od jisté doby mám v autě kameru na snímání provozu a z počátku jsem si některé způsoby jízdy řidičů ukládal,už to nedělám je toho tolik že to zabírá to moc místa a času.Michale ta divočina je bohužel realita a já jsem kolikrát rád že jedu mimo město kde je to třeba do kopce ale klidnější.
čtv čer 17, 2010 9:59 pm

Štolfa V.
Příspěvky: 574
Registrován: ned říj 05, 2008 8:22 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

čtv čer 17, 2010 10:01 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Se kolikrát divím jak můžou takové hovada dostat řidičáky :roll: podjíždění zprava a následné brždění auta za nima(zřejmě nový sport čur..ků) a ještě z toho mají radost, pak ti někdo zpomalí z 50 na 30 před nosem a kochá se novýma autama u samohýla.... je toho moc ale věřím že chlapi v soupravách toho zažívají daleko víc, jen by se to chtělo zaregistrovat a popsat zážitky :P
čtv čer 17, 2010 10:14 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Klucííí v jakém že to městě jezdíte ?? :lol: :lol: :lol: :lol:
nevím já osobně jezdím po městě velice často a v tom co jsem jezdil ( ne české výroby) jsem byl v naprostém klidu i kdyby mě ty osobáky omlacovaly ze všech stran a byl jsem v klidu i když to bylo české výroby.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát čer 18, 2010 4:17 pm

Filip Závada
Příspěvky: 2877
Registrován: ned říj 18, 2009 8:04 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Myslíš?? Ten mix jel 20 metrů jen po pravých kolech, nebýt to vysoce stabilní podvozek tak to leželo. A já se v Tatře osobáků taky nebojím, ale kamioňáků s mozkem doma strašně.
www.zafibeton.cz
Slovo "nejde" neznám. A kdo říká, že něco nejde, tak je to tím, že to neumí!!
Světu mír! .. tam, kde lži a peníze vítězí nad pravdou a láskou.
pát čer 18, 2010 4:59 pm

Uživatelský avatar
Mikki
Příspěvky: 809
Registrován: ned říj 21, 2007 2:57 pm
Bydliště: Predajná, Stredné Slovensko

Příspěvek

Keby to bola aspon E1 s bocnymi panelmi, to dievca mohlo zit :roll:
Točivý moment náš každodenný daj nám dnes, ako na diaľnici tak aj v teréne...
pát čer 18, 2010 5:01 pm

Filip Závada
Příspěvky: 2877
Registrován: ned říj 18, 2009 8:04 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Taky mně to napadlo, jen nevím, nakolik to ty panely podrží, ona šla zprudka doleva, předním kolem jí přejel přes kapotu, hodilo ho to na pravá kola a zadním kolem rozdrtil kabinu.
www.zafibeton.cz
Slovo "nejde" neznám. A kdo říká, že něco nejde, tak je to tím, že to neumí!!
Světu mír! .. tam, kde lži a peníze vítězí nad pravdou a láskou.
pát čer 18, 2010 5:06 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

To si nemyslím že by to ty plechy vydržely, stačí když se o to opře bagrem...je to jak papír.
Jinak já měl možnost si obhlédnout tu tatru co pod ni vletěl ten 19ti letý kluk.
Urvaná levá nohavica až u diferáku, přední poloos je na tom tisícihranu co leze do diferáku ohnutá jak luk a tatra je celkově na odpis.....Když sem viděl jak je požmaná kabina běhal mi mráz po zádech. Fotky sem radši dávat nebudu
pát čer 18, 2010 5:18 pm

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů