Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Příspěvek

Já jsem to pochopil tak, že borci co nemaj nic na práci to vymysleli takhle. Tvojí účetní musí naprosto nesmyslně zkontrolovat ještě jiná účetní. Která tvoje účetnictví sice rok neviděla, ale .... Moje účetní s tím přišla sama, Řekla, že to udělala jiné firmě a jestli mi to nevadí, že oni to recipročně udělaj mně. Trapný bylo, že tu cizí účetní jsem asi rok předtím před přechodem naboural. :oops: Zrovna když večer odlétala na dovču. :(
čtv bře 21, 2013 9:31 am

Uživatelský avatar
V46
Příspěvky: 41
Registrován: úte pro 04, 2012 7:23 pm
Bydliště: JMK

Příspěvek

tak nevim, ale podle me bez kulateho razitka nemuzes uspet. a jestli ti to udela nejaka radova ucetni tak ti to magistrat smete ze stolu, aspon v brne. a pokud jako dopravce fyzicka osoba platis ucetni jako danoveho poradce s kulatym razitkem, tak to musis mit spocitany ze se ti to vyplati. me bylo jasne receno. pojistka nebo financni poradce a ten si bere 20 tis. za rok plus minus. podotykam, ze mluvim o FO s jednim autem, takze ucetni sem shanel v okruhu rodinem ktera me to dela jako vedlejsku u prace. takze zaverem me stat obira rocne o 3 tis. a ja s tim nemuzu nic udelat. oni se ridi jen pravidly a smernicemi EU jak se jim to hodi, ale aby udelali strop na kilometr pod kterou se nesmi jit jak je to jinde v EU tak na to kaslou at se tu mezi sebou vsichni melou. a ve finale na tom profituji logisticke firmy, ktere te odiraji az na kost a pokud to nechces respektovat tak se nikde nechytis. no a uz sem se zase vytocil tak ..........
pát bře 22, 2013 10:33 pm

Uživatelský avatar
Melda
Příspěvky: 630
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:16 am
Bydliště: Na severu

Příspěvek

Jestli vedeš jenom daňovou evidenci (jednoduché účetnictví) tak máš docela smůlu. Skončíš stejně v náručí pojišťovny.
sob bře 23, 2013 6:08 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů