Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Odpovědět
Žorž.FH12
Příspěvky: 1054
Registrován: stř črc 01, 2009 12:53 am

Příspěvek

Tak tak, bud to zvýší po čase zas ten pomatenec nebo si zvýší rabat pumpaři a budou ceny šponovat nahoru , v tom jim nikdo nezabrání ..
A jezdit se bude furt , to je jasné , tady jo ..

Tome co sa vykokotilo ? jaktože jdeš do správního ?
ned zář 02, 2012 10:07 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

nepohodnul jsem se z pěšákama z celní zprávy,vkládali mi jejich slova do úst zčím jsem nesouhlasil.nebudu to tady rozepisovat protože nepřítel naslouchá a já mu nebudu nahrávat aby se na mě připravil.až bude po všem tak to sem napíšu ale vidím to asi i na soud protože toto arogantní jednání státního aparátu už přestává bejt únosné a kapsch stát ve státě je už moc
2x Nissan atleon 210
ned zář 02, 2012 10:31 pm

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

stejně je to zajímavý že to dřív šlo i bez mýta a najednou ne. kdyby aspoň ponížili silniční daň, ale to ne, blbej česmad radši vyjedná 300 mil na školení nebo co, taková hovadina
ned zář 02, 2012 10:56 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

:D jen další nápad pro kamarády jak vyvézt něco ze státní kasy do tý jejich.....
Dřív to šlo bez silniční daně,bez mýta,bez finanční způsobilosti,bez profesáků,bez ...........nestojí to za hovorrrrrr!!! :evil:
TTN
ned zář 02, 2012 11:16 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

hej hej,a v praze to taky šlo bez parkovacích zon a všude je to ted modrý jak ty podělaný modrý ptáci a to chtěji za jedno auto 800kč,spočítejte si kolik jich tam stojí a ty další platěji placený stání a další mají ty jejich vip karty atd.všechno jen kecy aby to bylo kuli místním aby měli kde parkovat,houby kulový,jen zase vodřít servanej lid o další peníze
2x Nissan atleon 210
ned zář 02, 2012 11:44 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

možná by nebylo špatný poštvat nějákého hackera na různý spediční banky :lol:
2x Nissan atleon 210
pon zář 03, 2012 10:26 pm

Žorž.FH12
Příspěvky: 1054
Registrován: stř črc 01, 2009 12:53 am

Příspěvek

Jo , šlo to bez fůry věcí , bez profesáků, způsobilostí, pojistek, daní , .. ale taky kolik nám přibylo studovaných kteří se živí výhradně svou hlavou ? víte kolik takovým tohle všechno dává práci ? vymýšlení,kontroly,realizace,zprostředkování,školení,koordinace, .. žádná prdel toto .. prostě ne každý se narodil pro poctivou nebo manuální práci .. :wink: nevýhodou je že na druhé straně to musí někdo odsrát a to k všeobecnému blahu a profitu pracující " inteligence"
pon zář 03, 2012 11:51 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

No dřív to šlo bez profesáků,mýta,nafty za 40 atd.a nákladákama(slovo truck nebo kamion se moc nepoužívalo)jezdilo hodně slušnech a společností váženejch lidí. 8) Dnes jsme holt odpat,vláčenej mediama jako to největší zlo na silnici,politická prasata stavěj svou karieru na potírání kamionové dopravy a za volantem(dnes už trucku)sedí kde kdo.Kampak se asi ztratila šoféská kolegialita,dřív člověk nepotkal policajta aby o něm nevěděl s CB 30km do předu a dnes,potká celej policejní zátah,s celnákama a centrem buzerace a na CB ani hláska a to se ještě můžeš ptát a první taky kolega ti řekne že to je čisté.Jo umřela nám ta dobrá doba na silnici,příchodem évropské unie :cry: a bude hůř,těžkej je život šoféra ve státě kterej z něho žije a přitom na něj pořádá policejní hony :savle:
úte zář 04, 2012 12:21 am

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

přesně tak jenom lehkoživkové se na nás krměji,jsou jako mouchy na vzdechlině.
včera mě volali že potřebujou hodit něco do plzně 4 vykládky 4 tuny 8 palet a nazpět nic,co já mám někde něco furt hledat? v kolečku to nedali,tak jsem jim řekl,at si to pošlou PPLkem nebo českou poštou :lol:
radši budu doma bez stresu a půjdu dělat fasádu,když si nato najmu dělníky a zaplatím za ně víc než vydělám,tak je to kokotina,to fakt nemusím pracovat a můžu dělat doma sám,a ještě na tom vydělám
2x Nissan atleon 210
úte zář 04, 2012 8:55 am

JANNAJ
Příspěvky: 11
Registrován: pát srp 10, 2012 7:19 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

teď mi jeden chlap, co měl požadavek přímo na plachtovou dodávku, která by byla plná (8eur plt, 1.4t) nabídl za expresní přepravu ze slovenska na 2 vykládky do německa a 2 vykládky v holandsku, celkem 1600 km a nabídl mi za to 400eur (10,000kc) :DD :D :D :D to je 6.25czk/km. :D tak jsem ho nejdřív trochu zjebal a po tom, co mi do telefonu řekl : "stejně mi to někdo vezme", jse se prostě zasmál a zavěsil. Masakr
stř zář 12, 2012 10:02 am

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

nejhorší je že mu to ve finále skutečně nějákej debil vezme.fakt mě začíná boj s takovouhle konkurencí vyčerpávat.
nechápu proč se dělají u koncesí testy,třeba zrovna ztěch cen a tak,když pak kdejakej debil všechno podělá??? ty testy,jsou evidentně k ničemu :roll:
2x Nissan atleon 210
stř zář 12, 2012 1:02 pm

JANNAJ
Příspěvky: 11
Registrován: pát srp 10, 2012 7:19 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

jistě že mu to někdo vzal, řekl jsem mu, že kdyby mu to nikdo nevzal, jsme k dispozici a ať se ozve. že za to budu chtít 850,-eur //pl.dodávka, plná, EXPRES, 4 vykládky --- tak je to fér cena///. Za 20 minut volal že mu to někdo za těch 400 eur vzal. :D :D :D :D

tak tomu dopravci přeji mnoho zdaru a až si ze všech těch zisků, které nasbírává při těhle přepravách koupí tu třípatrovou vilu s bazénem, tak doufám, že mu spadne na hlavu...

zdar
stř zář 12, 2012 1:34 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

nojo,no,to někdo mohl vzít jako dokládku,nebo nevím.ale většinou to berou takový,co se někam potřebujou dostat a vezmou všechno,ale hlavně aby měli zaplacenou jen naftu :roll:
2x Nissan atleon 210
stř zář 12, 2012 5:23 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

:( Zdar.
Mno,mně už se to netejká,ale opět se projevuje potřeba sjednocení soukromníků-myslím malých a středních.A hlavně ustavení nějakého tarifu minimálních cen s roční platností.Měl by to i nějakým způsobem hlídat stát,a to prinejmenším s takovou pečlivostí jako kokotiny typu finanční způsobilost,zkoušky odbornosti atd.Dokud kdejakej zajíc či zoufalec bude střílet ceny vod boku,budou neustále přepravci dopravce ždímat.....
TTN
stř zář 12, 2012 11:14 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Příspěvek

Stát si není schopen hlídat ani DPH a chce to hodit na soukromníky. Takže by snad hlídal tarify za které se jezdí, je pouhou iluzí.
čtv zář 13, 2012 8:09 am

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů