Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

netas
Příspěvky: 228
Registrován: pon dub 09, 2012 10:52 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Moderní doprava

Příspěvek

Zdar kolegové,

máte někdo zkušenost s Webem modernidoprava.cz?

Já jsem to blbec zaplatil "výhodně" na rok, za 1000kč a začal jsem volat. Většina oslovených o žádné poptávce nic neví apod. Když jsem chtěl službu vypovědět a vrátit peníze tak mi na telefonu bylo řečeno, že to nelze, že jediná možnost je po roce to vypovědět a dokázat, že jste za celý rok nezískali jedinou zakázku.

Máte s tím někdo podobnou zkušenost nebo mám smůlu jenom já?

Díky Vláďa
zbyl jen prach a pytel plnej vzpomínek....
úte lis 06, 2012 9:45 am

delivio

netas

Příspěvek

začli se prezentovat zde

http://www.truck-forum.cz/forum/viewtop ... sc&start=0

Jinak jsou to účastníci pořadu den D.

Jsou desítky takových dopravních burz. Jednu dobu jsem je sledoval a myslel si, že snad něco se pohne, ale nešlo jim to. Jednu dobu dokonce měli celý portál k prodeji ukázka
http://webtrh.cz/96189-prodam-portal-na ... ni-doprava

Uvažoval jsem o koupi toho, ale jelikož informace, které jsem si zjistil a také dostal kolem toho byli nic nevypovídající a proto jsem od investice ustoupil. je to slabá databanka nákladů. nemá žádné klienty z řad firem, nelze se toho ani dopátrat. Kdyby změnili koncept, tak měli šanci, již jsou mimo realitu.
Prvotní koncept byl dobrý, ale rychle přešli k platbě od dopravců což je bolest těchto portálů.
Nečetl jsem jejich obchodní podmínky, ale jak píšeš, tak už jen ten postup odstoupení je odrazující a nekorektní k zákazníkům.To je můj pohled a názor.

Pokud hledáš nějakou databanku nákladů jsou jich desítky a zaměř se na ty které jsou ti schopné pohlídat a proskenovat platební schopnost zadavatele poptávky. Jen žádná doposud neručí za proplacení poptávky.

Nebudeš asi jediný co se nachytal.
úte lis 06, 2012 10:51 am

netas
Příspěvky: 228
Registrován: pon dub 09, 2012 10:52 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

re:

Příspěvek

Já mám již stabilky na dodávky, nicméně používám i RAAL. Tohle mě oslovilo, že to vypadalo nadějně....Nicméně jen lži lži a lži.

Jen sem chtěl vědět jesli sem jedinej pitomec nebo se nachytal i někdo jiný...?
zbyl jen prach a pytel plnej vzpomínek....
úte lis 06, 2012 11:41 am

system32
Příspěvky: 7
Registrován: sob led 26, 2013 1:34 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Hoši nechce někdo náklad - za 30.000 litrů 2 paletové místa, váha 140 kg. Sice až v dubnu. Španělsko nebo Francie, ono je to skoro jedno.
Ty bláho, takovou hloupost jsem už dlouho nečetl. Ono vůbec stránky modernidoprava.cz jsou asi dobrý žert.

15.4.2013 z ČR do Španělsko nebo Francie, Plachta
- mezinárodní přeprava motocyklu
Hmotnost:
- 140 kg
Množství:
- 1 ks
Nakládka:
- Klatovy, Plzeň, Rozvadov
Vykládka:
- Španělsko nebo Francie
Termín:
- od 15. 4. 2014 do 18. 04. 2014
Celková cena:
- 30.000,- Kč méně
Detaily přepravovaného zboží:
Váha0-500 Kg

:D :D :D
pon led 28, 2013 9:38 pm

system32
Příspěvky: 7
Registrován: sob led 26, 2013 1:34 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Nebo se v dopravě svítá na lepší časy - :lol: :lol: :lol: :lol: Naložíš kamion motorek a zbytek roku nejezdíš :P :P :P :P
pon led 28, 2013 9:40 pm

netas
Příspěvky: 228
Registrován: pon dub 09, 2012 10:52 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek

Ta motorka je fakt.... nicméně je za 25.000czk do Porta - cca 2600km... + mýto ... a ten inzerát byl jak na RAALu tak na ještě nějakém servru, vím,že jsem to s tím člověkem řešil, nicméně na servru MD je to jen převzatý a dávno pasé....

tam zkus obvolat par kontatku, nic neni pravda,nic neni realita....

Jen nápad jak chudý dopravce odrbat ještě víc a namastit si kapsu , by mě zajímalo kolik lidí si to objednalo, stejně jako já....
zbyl jen prach a pytel plnej vzpomínek....
pon led 28, 2013 10:01 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

to je hned, oni to napisou a ted budou cekat jak se dopravci zacnou podbizet za kolik to prevezou. :lol:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
pon led 28, 2013 10:09 pm

netas
Příspěvky: 228
Registrován: pon dub 09, 2012 10:52 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nikdo na nic nečeká Tome, ta přeprava je dávno fuč.... MD čerpá z archivu ráálu.... cena platila... to nebyl problém.. .problém byl co z Porta zpátky???
zbyl jen prach a pytel plnej vzpomínek....
pon led 28, 2013 10:12 pm

system32
Příspěvky: 7
Registrován: sob led 26, 2013 1:34 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Jako jednorázovka to může být. Mě spíš baví to jak je to podané - na 15.4.2013 přesně. Navíc celý je to divný. Žádný aktuální náklad, ale na duben a květen už jsou připravení :D :D . Mě to celé baví. Ty reference - ČD CARGO, DPD, Česká pošta apod. Že má někdo odvahu nebo spíš drzost to tam takhle nadrzo dát. Lidi jsou různí.
pon led 28, 2013 10:17 pm

netas
Příspěvky: 228
Registrován: pon dub 09, 2012 10:52 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jo na ty reference jsem skočil taky, ale pokud jsi registrovanej, kolik je tam přeprav od těch firem? :lol: :lol: :lol:
zbyl jen prach a pytel plnej vzpomínek....
pon led 28, 2013 10:20 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

:lol: :lol: :lol: :lol: Mě to přišlo poštou, tak jsem to jenom přejel očima, zkouknul na netu jak to vypadá a zavrhnul. Pak ještě volali jestli mi přišla ta nabídka a co na to říkám, tak jsem řekl, že jsem to odložil na vánoce a od tý doby klid a ani se tím nezaobírám. BTW co ta sranda stojí? Vyplatí se to vůbec?

Jinak teda do porta za 25K + mýto s dodávkou mi nepřijde jako špatný rito, cestou z5 něco málo posbíráš (pokud teda máš čas se tomu věnovat), ale je to bída upozorňuju, že ze špáňa je cena za paletu do 200kg na moravu 1500-3000, což mě jenom utvrdilo v tom, že dodávky nebrat a tyhle destinace už vůbec
úte led 29, 2013 1:10 pm

netas
Příspěvky: 228
Registrován: pon dub 09, 2012 10:52 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No právě.... sežeň něco zpátky aby se to vyplatilo- - špáňo na dodávce = prodělek....

jinak co se týče servru MD tak já to koupil v "akci" za litr na rok.

Nicméně normální sazba je litr měsíc.... a seženeš tam velky kulovy....takže nevyplatí.... zlatej raal....
zbyl jen prach a pytel plnej vzpomínek....
úte led 29, 2013 7:34 pm

netas
Příspěvky: 228
Registrován: pon dub 09, 2012 10:52 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

další story s MD

Příspěvek

Systém jsem nažhavil ze zvědavosti někdy krajem léta - poptávky žádné.

Dnes mi přišla mailem faktura s upozorněním že když nezaplatím bude penále. Telefony z webu zmizely a jediné co tam zůstalo je mail, na který se nikdo neozývá.


Znovu a zase jsem zkoumal podmínky pro registraci, kde je co o zrušení.

5. bod - Registraci v systému může klient kdykoli ukončit způsobem uvedeným v „Postup registrace“.

Nicméně nikde nemohu najít postup registrace.....


A aby toho nebylo málo - poptávky tam nejsou stále žádné. Tak jen přemýšlím jak se z toho vyvléci, aby mě pak pan Smrkal nepopotahoval kvůli dvanácti stovkám po soudech.......

máte s tím někdo zkušenost?
zbyl jen prach a pytel plnej vzpomínek....
stř zář 18, 2013 11:21 am

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

to nevim, ale dneska jsem objevil http://www.dopravci-sobe.cz/
stř zář 18, 2013 4:18 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

snad na to netas zase nehupne :D
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
stř zář 18, 2013 4:29 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů