Moderátoři: Olda, martin_100, cuisine, Hynek, spida

Odpovědět
jarousz

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Dobre Sherlocku! Cucel jsem na to na IG a dvere mi s nicim evropskym nesedely. Jestli to bude Workstar, tak je o pristim RCcku rozhodnuto :)
úte pro 03, 2019 1:05 pm

mirou

Příspěvek

Tak jak to vidíte s tou Miss Dakar 2020..???? Také bych se přikláněl, aby se po létech znovu udělala ... i když chápu, že to zabere "organizátorovi" asi dost času...
stř pro 04, 2019 9:50 pm

Pick

Příspěvek

„Rally spojuje s okruhy snad jen to, že v obou disciplínách mají auta čtyři rola. Martin má na první desítku, Pepa by měl hlavně dojet. Ale jak říkám, mám z toho všeho, včetně atmosféry v týmu, hodně dobrý pocit…“.
.... koukám, že Mentor technice ani Machusovi zjevně moc nevěří......na to kolik údajně stál vývoj jejich SxS , a že za volantem jim sedí jedna ze tří dakarských megastár na startu (dle Mentora) teda nic moc optimismus, spíš alibismus... :think:
https://www.buggyra.com/article/1974/bu ... 3xt0Vdpz_w
"Rallye, je sportem pro lidi trpící nevyléčitelnou formou duševní zpozdilosti" (Jeremy Clarkson)
čtv pro 05, 2019 1:09 pm

mirasat
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To jsem zvědav, co říkal JM ve studiu ČT. Včera jsem neměl čas na to kouknout. Hlavně, co bude říkat během a po soutěži.
Tůma, Kubiena, Macháček:
https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/m ... 9ea40ee4de
Auta před dakarem:
https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/ ... 5-aktualne
Naposledy upravil(a) mirasat dne čtv pro 05, 2019 4:49 pm, celkem upraveno 2 x.
čtv pro 05, 2019 1:18 pm

jarousz

Příspěvek

Hele, ja vim, ze vam Mentor lezi v zaludku a ani se ho nechci zastavat...jen mi pripada hejtovat vsechno co rekne jako klukovina.
Ze chteji se ctyrkolkou hlavne dojet mi prijde logicky. Zavod je nejlepsi test a rozbit to hned ve druhy etape, pretoze chteji beduina , jim nijak nepomuze.
čtv pro 05, 2019 2:10 pm

Jiří Vintr

Příspěvek

No, já bych byl s těmi úvahami opatrnější. Zrovna SxS třída je naprosto nepredikovatelná.
U ostatních kategorií víme, na čem jsme, snad s výjikou Martina Kolomého v osobním autě. Ale většinou se dá říct, kam je reálné s danou posádkou, týmem a autem cílit.
Buggyra je v SxS v bodě nula. Špička té kategorie se v podstatě během roku nikdy nesešla, Buggyra ani Pepa Macháček neměli žádnou možnost konfrontace. ta třída se bouřlivě rozvíjí i po technické stránce, ale co my víme, kde se nyní nachází? To řekne až Dakar. nevíme ani to, jak konkurenceschopné jsou úpravy, které tam Buggyra provedla - ani loňský Dakar nedává žádné opravdu reálné porovnání. Víme to, že Can-Am má v této kategorii asi nejkonkurenceschopnější základní produkt. Ale jaké budou ty upravené?
Jestliže víme vcelku bezpečně, že Macík a Loprais cílí do první pětky, Prokop dejme tomu do první osmičky, Engel dejme tomu do první dvacítky, u SxS, Macháčka i package Buggyry nevíme nic. Alespoń já ne, ale myslím, že Martin Koloc je na tom stejně. Má jistý dobrý pocit z příprav, ale reálně uvidíme až na Dakaru...
čtv pro 05, 2019 4:26 pm

Jiří Vintr

Příspěvek

Mimochodem, mrkněte do startovky SxS. je to trochu fádní pohled, pokud jde o značky, ale je zajímavé vidět, že jsou přítomny tovární týmy se sponzoringem velkých energy drinků apod. Stejně tak se angažují velké privátní týmy - Overdrive, South Racing apod. Na Toyotu není jednoduché sehnat peníze, na toto lépe, ale hádám, že ty částky lezou dost nahoru. Zajímavé jsou i fotky okarosovaných verzí - třeba tuhle jsem viděl na tom jakýsi minipickup, posádka č. 451, ve startovce napsáno, že to je Can-Am... je vidět, že tento výrobce se trefil se správným produktem ve správné době na správné místo...
čtv pro 05, 2019 4:31 pm

Pick

Příspěvek

Jarousz: neřekl bych, že vyjádření názoru je hejtování, ale budiž. Jen mě udivilo, že obvykle ambiciózní Mentor se vyjádří stylem, jako kdyby jejich SxS byl nějakej vehement, kterej povařili po večerech kluci z Roudnický traktorky, a řidič byl jouda, kterej se převrací i při výjezdu ze silážní jámy. Takhle na mě působí slovní spojení "hlavně dojet". Prostě si jen myslím, že se to dalo třeba napsat jinak a lépe. Nic víc, nic míň. :)
"Rallye, je sportem pro lidi trpící nevyléčitelnou formou duševní zpozdilosti" (Jeremy Clarkson)
čtv pro 05, 2019 4:47 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“