Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Odpovědět
Miroslav Dydek
Příspěvky: 4
Registrován: stř črc 02, 2014 10:06 am
Bydliště: Dolni

Nabídka

Příspěvek

Ukonceno
Naposledy upravil(a) Miroslav Dydek dne pát črc 04, 2014 1:11 pm, celkem upraveno 2 x.
čtv črc 03, 2014 9:18 am

Klostik
Příspěvky: 17
Registrován: čtv čer 05, 2014 5:28 pm
Bydliště: Řezno

Varování!

Příspěvek

Pan Dydek je mimo jiné rovněž šéfem firmy Textrans Brno, toho času v likvidaci. Něco málo na TF zde: http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=4001
Trochu jsem se porozhlédl po netu a našel pár věcí - např. http://obchodnirejstrik.cz/textrans-brn ... -46960554/ nebo https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl?s ... lic=4i9z9x také https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-vypi ... lic=9b08wb

Jeden můj hodně dobrý kamarád kdysi do té povedené firmy nastoupil a ač není a nikdy nebyl fluktuant, tady vydržel celých 14 dní. Jeho zážitky s Herr Dydkem a jeho kolektivem raději nebudu rozvádět, mohl by to zneužít někdo jako pan Hitchcock k natočení hororu a kamarád by přišel o honorář za autorská práva.
Já osobně bych se spolupráci s páně Dydkovou novou firmou vyhnul velkým obloukem, zvlášť pokud se v jeho nabídce vyskytují slova jako seriozní, poctivý apod. Ale je to každého věc samozřejmě, jen jsem to sem raději napsal, závěry ať si každý udělá sám. V Česku je, bohužel, všelijakých vyvedených firem víc, jak v lese stromů a zřejmě ještě dlouho bude. :roll:
Když řídím já, modlí se mnohem víc lidí široko daleko, než věřících v kostele.
pát črc 04, 2014 12:34 pm

Klostik
Příspěvky: 17
Registrován: čtv čer 05, 2014 5:28 pm
Bydliště: Řezno

Příspěvek

Copak copak, pan Dydek, kritika Vám nevoní, že jste to tak rychle smázl? No nic, každopádně Vám přeji s Vaší novou firmou spedice FUTURE http://www.spedicefuture.com/index.html hodně úspěchů a všem kteří na Vás narazí i jiné, než jen futuristické zážitky.
Když řídím já, modlí se mnohem víc lidí široko daleko, než věřících v kostele.
pát črc 04, 2014 2:11 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

:valetsesmihy:
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
pát črc 04, 2014 4:14 pm

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Já teda nevím, pod Dydkem jsem nějakej pátek jezdil a nemohl jsem si stěžovat. Sice jsem nejezdil přímo v jeho firmě, ale jednal jsem s ním denně a nikdy žádnej problém.
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
sob črc 05, 2014 12:01 pm

Klostik
Příspěvky: 17
Registrován: čtv čer 05, 2014 5:28 pm
Bydliště: Řezno

Příspěvek

Vojtas, já bych to sem nedával, kdybych to neměl z ověřeného zdroje. Toho kluka, který měl tu pochybnou čest s panem Dydkem a spol., znám 15 let. Báchorky z parkingů pouštím jedním uchem tam a druhým ven - řeči se vedou a voda teče.
Navíc pokud někdo svou jednu dopravní firmu dostane do likvidace a začne se motat v jiné dopravní firmě, tak tam prostě zřejmě něco smrdí. Zavedená a prosperující společnost tohle neudělá, proč taky, že ano? Image každé solidní firmy se odvíjí právě od délky jejího fungování a historie na trhu.
Samozřejmě všichni máme svoje zkušenosti, od toho je to nakonec právě fórum aby na něm každý napsal svůj názor. Jsem na TF sice chvíi, ale sleduji ho od založení a za tím kulatým nesmyslem sedím přes čtvrt století. Poslední léta raději v zahraničí, protože z toho, co se v dnešní době odehrává v české dopravě, až mrazí. Omlouvám se za OT.
Když řídím já, modlí se mnohem víc lidí široko daleko, než věřících v kostele.
sob črc 05, 2014 2:04 pm

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Vždyť to není žádný OT, k tématu to patří. Jeden má špatnou zkušenost, jinej dobrou. Jak říkám, já ho můžu u sebe zařadit k těm lepším dispečerům. Jak byl problém na mý straně, vyřešil se bez problémů a zbytečných keců z obou stran. Nestíhal jsem nebo jsem byl v poledne blbě vyjetej že jsem nemohl ani cuknout k rampě, ok - uděláš to po pauze, odpočni si. A co se mi hodně líbilo, ani jednou na mě nezkusil abych porušil 561. Dokonce jsem si občas mohl vybírat trasy. Prostě tu dobu co jsem pod ním jezdil jsem byl max. spokojenej
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
sob črc 05, 2014 4:24 pm

Miroslav Dydek
Příspěvky: 4
Registrován: stř črc 02, 2014 10:06 am
Bydliště: Dolni

Příspěvek

Pan Klostik tady o něčem debatuje a ani neví pořádně o čem. Firma textrans nemá s firmou future skoro nic společného. Firmu textrans vedl Miroslav Dydek starší a firmu future vede jeho syn. Vede ji uplne jinym zpusobem. Takže pane Klostik nejdrív si neco overte nez zacnete vykladat takovy pohadky a pak o necem mluvte. Dekuji za pochopeni
pon črc 07, 2014 7:58 am

Miroslav Dydek
Příspěvky: 4
Registrován: stř črc 02, 2014 10:06 am
Bydliště: Dolni

Příspěvek

Jeste bych chtel jeste dodat, že my jsme radi za ridice, které mame a vazime si jich. A když jsou spokojeni u nás oni i naše nálada ve firme je jina. Takže bych byl moc rad kdyby to co bylo u firmy textrans zustalo u firmy textrans a co je u firmy future zustalo u firmy future a nekteri aby to nemichali. Jde o jine firmy v rozmezi asi 20 let a jine vedení, jine dispecery atd.
pon črc 07, 2014 8:18 am

Klostik
Příspěvky: 17
Registrován: čtv čer 05, 2014 5:28 pm
Bydliště: Řezno

Příspěvek

Koukám pan Dydek junior. Napsal jsem co jsem napsal. Není v tom nic osobního, pár odkazů na veřejně dostupné zdroje a jedna zkušenost. Týkalo se to společnosti Textrans, Vy říkáte, že s ní nemáte nic společného, dejme tomu.
To, že si vážíte dobrých řidičů, je snad samozřejmé, ostatně asi není daleko doba, kdy nebudou už žádní řidiči, natož ti dobří. Ono vyhodit desetitisíce za všechna příslušná oprávnění a např. v době nemoci vybírat popelnice, protože z nemocenské po zaplacení nájmu už na jídlo nezbude, natož třeba na další závazky, asi nebude to pravé ořechové. To se nebavím o důchodu. Odměňování řidičů je prostě katastrofa a není vůle s tím něco dělat. Asi to podle toho taky dopadne.
Máte spediční firmu a chcete to provozovat poctivě a seriozně. Je ovšem otázka co vlastně. Víte určitě velice dobře, že trh v ČR ovládá úzká skupina zavedených firem, spíš darebáků, a ti vás pochopitelně k lizu nepustí, takže stejně budete jen paběrkovat a možná se z Vás stane i věřící člověk, i když žádný zázrak se asi nestane.
Rád bych se mýlil, každopádně držím palce. :wink:
Když řídím já, modlí se mnohem víc lidí široko daleko, než věřících v kostele.
stř črc 09, 2014 12:05 am

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů