Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
BigBeard
Příspěvky: 14
Registrován: pon úno 22, 2016 3:33 pm
Bydliště: Dresden

Řidišský Průkaz sk. C + E + profesák + praxe

Příspěvek

Dobry den, panove a damy,

vcera jsem se zaregistroval a rad bych se zeptal na par rad. Byl jsem se ptat na UP ohledne rekvalifikace na ridice kamionu, tam mi bylo receno ze bych musel byt veden u UP alespon 5 mesicu abych mel na rekvalifikaci narok takze jsem si zacal delat sk. C za vlastni (aktualne delam, nemam jeste dokonceno). Nicmene pak jsem zde procital forum a s novymi informacemi sel znovu na UP a bylo mi potvrzeno, ze kdyz budu mit prislib prace ze mi pak mohou proplatit E a profesaky coz by bylo usetreni az 30 tisic a byl bych fakt rad :)
Zkousel sem par firem v okoli se zeptat a nepochodil jsem, nemate nekdo zkusenost nebo muzete poradit kde bych takovy prislib mohl ziskat aby mi to UP proplatil ? Bydlim na Vysocine, konkretne mesto Trebic.

Druhy dotaz smeruje na praxi, chtel bych se dostat na kamion ale vsude chteji praxi, praxi, praxi. Muzete z vlastni zkusneosti doporucit nejlepsi postup s cim a jak zacit ?
Ridit kamion byl muj sen od mala, jsem pomerne dobre zajisteny takze si umim predstavit i situaci kdy bych s nekym zkusenym jezdil par mesicu jako "zavoznik" da se rict zadarmo abych se vsechno naucil, posbiral zkusenosti.

Predem dekuji za kazdou radu, forum na tyto temata jsem procital a nasel spoustu uzitecneho, nicmene i spoustu zastaraleho protoze slo o stare topicy (nekdo doporucoval firmy a rekvalifikaci u firem ktere uz aktualne bohuzel neexistuji). proto bych rad dostal nejake aktualni cerstve informace a pobavil se o tom tady v topicu. Jeste jednou Dekuji :)
úte úno 23, 2016 9:26 am

BigBeard
Příspěvky: 14
Registrován: pon úno 22, 2016 3:33 pm
Bydliště: Dresden

Příspěvek

Omluvte prosim ten nazev topicu Řidišský namisto Řidičský, bohuzel nevim jak to ted zpetne upravit.
Neprecetl jsem si to po sobe, omlouvam se.
úte úno 23, 2016 9:27 am

BigBeard
Příspěvky: 14
Registrován: pon úno 22, 2016 3:33 pm
Bydliště: Dresden

Příspěvek

Lidicky, opravdu neporadite ? :)
čtv úno 25, 2016 11:47 am

FIFO16145
Příspěvky: 10
Registrován: pát led 13, 2012 5:42 pm
Bydliště: Opava

Příspěvek

Hlavně by si měl opravit to,že budeš někde se zaučovat i zadarmo! Řidiči nejsou..o slov pár větších dopravců v okolí a určitě ti někdo dá příslib a popřípadě tě pak i zaměstná... lovu zdar
čtv úno 25, 2016 12:46 pm

BigBeard
Příspěvky: 14
Registrován: pon úno 22, 2016 3:33 pm
Bydliště: Dresden

Příspěvek

FIFO16145 Dekuji za nazor, uz jsem dostal typ pres SZ tak to zkusim.
Par dopravcu v okoli jsem take oslovil, zatim bez odpovedi ale mozna nekdo jeste odpovi.
čtv úno 25, 2016 12:50 pm

BigBeard
Příspěvky: 14
Registrován: pon úno 22, 2016 3:33 pm
Bydliště: Dresden

Příspěvek

Timto dekuji uzivateli martin karas za kontakt na japo-transport.
Pristi tyden tam mam schuzku a prislib nebude problem, tzn. proplacene veci pres UP.
pát úno 26, 2016 10:57 am

BigBeard
Příspěvky: 14
Registrován: pon úno 22, 2016 3:33 pm
Bydliště: Dresden

Příspěvek

Panove a damy chci se jeste zeptat jak je to s pristupem k netu u MKD.
zajistuje zamestnavatel nebo kazdy ridic si zarizuje sam ?

Jde mi konkretne o moznost napr. skypovat s rodinou kdyz je clovek mimo CR atd.
Pripadne pokud to ridic resi sam na sebe, zda muzete poradit konkretni sluzby.
pát úno 26, 2016 11:01 am

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů