Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
JakubS

Re: JakubS

Příspěvek

No to jsem se te právě chtěl zeptat, jak ti ta HF funguje. Bo mě prý přes to nejde skoro slyšet a já taky rozumím každé druhé slovo. Zvuk je z toho takový rozpity a dunivy. Když stojím tak to ještě jde,ale při jízdě po dálnici je to nepoužitelné.

Jinak ta guma už byla hyn. Poslední originalka která tam byla ještě od nova. Vydržela 3 roky a 400 tis. (Dunlop) Vzorek ještě OK,ale už se zbortila celá.
sob zář 22, 2018 10:47 am

Mickl

Příspěvek

Já jsem na Volvu neměl problém s HF. Jinak já dostal v E (za sluchátko v uchu) 200e sleva za platbu okamžitě 50% sleva (klasika) a v AT za tel u ucha 50e. Už bez HF nevolám. Zvykl jsem si tak že když jsem doma a mám držet tel u hlavy tak jsem na sr.. a zbytečně nevykecavam.
sob zář 22, 2018 10:00 pm

joeseph

Příspěvek

Kubo,to jsi ladoval v BHT ci jak.videl jsem tam uz od vas nakladat nejaky popel
sob zář 22, 2018 10:27 pm

JakubS

Příspěvek

Nevím co je to BHT. V te Siemens- Bosch fabrice je nejaka teplarna, tak se tam nakládá dvakrát týdně škvára k nám. Tobě jde taky ta HF v pohodě?
sob zář 22, 2018 11:31 pm

martin440
rumová víla

Příspěvek

JakubS... to hendsfrý :mrgreen: je uplně nějaký na piču , s někým supr a když jsou dvě volva "proti" tak je to katastrofa neslyšim skoro nic bud já nebo ten na druhý straně ...je to nějaký nedomrdlý ..... asi podle nálady a ksichtu ..někdy to má zpoždění jakou dobu ... tel začíná zvonit , po dvou sec se probere auto a přehodí rádio , prvně v tom zachrchlá pak tón zvedneš to na volantu a vteřina nic pak v tom zaskřípe jak v kolovratu ..a bud je to ok , nebo neslyšíš nic nebo hovno :wall: :wall: moc vtipný zařízení :think: :roll: :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy http://www.funradio.fr/playfun,
ned zář 23, 2018 10:16 am

kocour16

Příspěvek

S Hf vůbec žádnej problém , funguje genitálně.
Dokonce jsem si dával věci venku do kastlíku a Žena mě slyšela.. :D
ned zář 23, 2018 9:14 pm

joeseph

Příspěvek

Jo ta teplarna.vozim tam obcas altholz.jo me funguje ohne problem
pon zář 24, 2018 7:02 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Me taky funguje super.Jak jsem mel stary caterpilar mobil,nebylo me slyset,jakoby na zachode,koupil jsem si tlacitkovou nokii,bez wifiny FB a podobnych kokotin a slysim perfektne,i to zvoneni je skvele.Nemenil bych a ani me nenapada vzit telefon do ruky za jizdy vse na volante.Funguje stejne skave na v mem bmw,to jeste umi sms cist,ale je treba Sim vlozit do sterbiny,je to veteran uz
Neřeším...
pon zář 24, 2018 7:41 pm

JakubS

Příspěvek

ja mam nejaky ajfon a slysim piču. :think: :wall:
pon zář 24, 2018 8:45 pm

martin440
rumová víla

Příspěvek

ja mam nejaky ajfon a slysim piču. :think: :wall: :tongue: :thumbud: :smich: :smich: :smich: :valetsesmihy: já občas taky , to je takovej druh :mrgreen: někdy perfekt a někdy jak za sudu oboustraně :wink:... a Upad neni telefon :hvizd:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy http://www.funradio.fr/playfun,
pon zář 24, 2018 10:38 pm

kocour16

Příspěvek

Taky mám jabko Kubo a fakt luxus...
Kolik máš nahoře mikrofonů?
Taky místo ze začátku jelo na pikatchu a nakonec jsem se dobádal, že soudruzi tam mají jeden na slavné Volvoaction servis a tak ten druhý na hf jebli za něj dozadu, protože už tam nebylo místo, tak jsem si je jen prohodil..
sob zář 29, 2018 8:32 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“