Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: Olda, -Ondra-, martin_100, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
FTG
Příspěvky: 33
Registrován: ned úno 25, 2018 10:17 am

Nechávat se pořád "opít rohlíkem" a hlavně žádejte peníze zpět

Příspěvek

Co očekáváte od firem v naší branži, které nabízejí mokré proplachovací tlakové metody? Poradíme Vám a odpovíme - nic dobrého opravdu nečekejte. Mokrá metoda jednoduše nevyčistí a nestačí na katalyzátory a DPF filty a hlavně tento postup nepozná to nejdůležitější, jestli je opravdu problém ve špíně. Proto mnoho z Vás již čištění nevěří, ale pokud se dělá odborně, ověřenou metodou a až po zjištění problémů, tak se vyplatí ji určitě využívat.
Teď často při návštěvách originálních servisů (hlavně Volvo Truck) vidíme, kolik reklamací toto provedení mokrou cestou má. Nenechte se tedy opakovaně "opíjet rohlíkem" jen díky ceně a rychlosti, v tom to opravdu není.
U vozidel EURO 5 proplach vodou často nefunguje (není to ve špíně), u vozidel EURO 6 díky vícesegmentovému boxu to nefunguje nikdy (špína nejde odstranit, není to ve špíně).
Obracejte se tedy na profíky v oboru, kteří to dělají hlavně suchou, bezpečnou a účinnou metodou, mají obrovské zkušenosti v oboru, dělají čištění až poznají, že to má opravdu cenu a nebo Vám nabídnou kompletní opravu katalyzátorů - renovaci jader. My máme možnost těchto oprav, ty ostatní tupě jednoduše čistí, aby fakturovali, neztratili zakázku a vydělávali.
Pokud není problém ve špíně a ucpání katalyzátoru, nabízíme u vozidel EURO 5 a nyní jako jediní na trhu i pro vozidla EURO 6 čištění a nebo výměnu vnitřních nefunkčních segmentů, což je pro Vás, jako provozovatele vozidel značná úspora oproti originálům.
Jaký je výsledek? Dražší služba oproti amatérským proplachům, ale nakonec zjistíte, že je to několikanásobná úspora nákladů. My to děláme více jak 15 hodin, konkurence za 50-60minut, to nevyperete ani tepláky, natož složité filtrační segmenty.
Již mnoho z Vás to po napálení díky proplachům poznala o čem je zde řeč a to je trochu pozdě, ale přece :D .
Dodavatelem a spolupracující firmou s námi je známý aftermarketový výrobce katalyzátorů DINEX , který si Cleantaxx vybral za svého partnera při dodávkách segmentů EURO 5 a hlavně při výrobě katalyzátorů EURO 6.

Obraťte se raději na profesionály a odborníky se širokou praxí a velmi prestižními referencemi s kým pracujeme a koho obsluhujeme:
www.dpf-ftg.cz
https://www.dpf-ftg.cz/reference/refere ... -cleantaxx
https://www.dpf-ftg.cz/ohlasy-zakazniku
https://www.dpf-ftg.cz/fotogalerie-provozu
sob led 11, 2020 10:12 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů