Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
iveco
Příspěvky: 422
Registrován: stř lis 25, 2009 10:02 pm
Bydliště: Rožmitál

Re: Prouza88

Příspěvek

A co ti bude platná ve vnitr terénu když prohrabnes venkovní se zalepi a sedne to na ní a končíš. Ta jdi něco dělat ať nevymejslis nesmysly.
pon črc 13, 2020 12:11 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Prouza88

Příspěvek

iveco :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: von to vybádá v grafech nebuj :P :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon črc 13, 2020 12:23 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza88..... :wall: :wall: :wall: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nevymejšlej hovna ...na jedný ose musíš mít jeden model se stejným vzorkem, jinou jen na dojetí když píchneš nebo jí roztrhneš, záleží co umíš líp :lol: :lol: :lol: pokud vím
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon črc 13, 2020 12:26 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Raku ty mas jezdit a nevymslet kokotiny vecne.ram krivej,tocna na h,nafta,okno baterky a nevim co.mas to tyden ztoho 6 dni kabina vybulena viz foto.ja s mym drzakem jezdim co sto tisic na vymenu oleje a hotovo.olej nedolivam zadny a baterie mam 4roky.ne li vic.
pon črc 13, 2020 12:33 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Na venkovní mám řetěz v zimě(oběsíš je vnitřkama) a cesty sou do oblouku(nebo koleje) mladý pane :wink: Já vlastně jen tak přemejšlím a myslím že zrovna u vás "páv" měl taky kola každý jiným směrem :think: Jako celkem kokotina ale když si odhrábneš a venky ti kidnou na tvrdý, tak ten tlak přeneseš částečně na ně ne? Jako bys přizvedl zvedačku, no lepší jak nic.. A to zkombinovat se "správným" huštěním pneu jak sem tu vysvětloval nazačátku vlákna, tak už to něco udělá :wink: Naopak dálnici zas budeš mejt venku gumu, která něco pošetří :mrgreen:
Martin440: Asi musím přestat přemejšlet a začít chlastat :D Nicméně si to přece neodporuje ne? A dnes máš nesměrový gumy.. Viděls třeba někdy protektor? Bůhví jaká kostra a na tom všelijakej vzorek co zrovna ten den "lili" a se stejnýma nápisama :D
Edit: A jožin mi to nandal prosichr kolem dokola :D
To by chcelo Safkyho, ten rád experimentuje v terénu :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon črc 13, 2020 12:33 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza88.... nesměrový ...já teda nevím ale min 10 let mám gumy, na kterých je směr otáčení...ale asi ptákovina od výrobce ..... a protektor ???? co to je ? to sem neviděl taky min 10 let ....jezdim(teda chci na auto jen mich břicháře , když užovky tak fuldy max pirelky- mužu ti to blejsknout ...zbytek je jalovina .... ale souhlas ..do lomu a do lesa, stavby jsou naprosto ok , páč tam se zkurví všechno. ani nemrkneš ... a přenášením váhy se Tě zeptám až bude sníh .... na nezpevněným už by si za tu chvilku měl vědět ..že nějaký grafy a podobný nesmysly moc nefungujou .... jediný co tam funguje je zkušenost a taky ne dycky , když nevíš co máš pod kolama ... na zrádným terenu sou ti i řetezy občas k ničemu a i mistr se utne než mrkne vokem.... každá práce má svý ....konec konců nejsi žádnej žabař, ale s tou vědou opatrně ...nepřehánět ...taky sem si kdysi s rukou dal .... včera sem to zvednul v pohodě ..a ted je auto nakřivo ruka jak paragraf ...telefoní kabel silnej jak ruka v prdeli i s třema sloupama :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: to bylo veselo ...než to spočetli :think: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon črc 13, 2020 1:05 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Martine četl si to tu zezačátku jak sem lítal po dálnici s "měkejma" kolama sníh nesníh ne? Jak sem si pomohl přenýst váhu na hnanou paletama, bordelem a tak :wink: Žádný béčko chlapče :mrgreen: Já vím že fyzika má hranice, ale jak v Metrixu, něco se dá porušit, něco obejít, něco posunout :think: A proč si nepomoct nebo tomu nejít naproti :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon črc 13, 2020 1:15 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza88... četl si co sem ti napsal ??? nežer to tolik jen si přiděláváš práci a starosti ...mě osobně by nikdy nenapadlo upouštět kolomatika ...naopak foukám je víc ...podle sebe ... je jednou v životě ..když sem si naběh s mostem o 5 cm.... hodina nervů a nasranosti... :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon črc 13, 2020 1:21 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Četl a dokonce i pochopil, neboj :D Mám prostě rád věci našponovaný na max :mrgreen: Foukej jak uznáš, víc proč ne, to mám na návěsu taky.. kolega tu foukal 10+ a prostředky na hnaný včudu i s 60 t.. ale to je tou pomocnou nápravou, prostě tě přes 12t na tupláku nepustí :wink: Takže když se zamyslíš, foukal to tam zbytečně, dát na vnitřní 8, bylo by se to líp rozložilo, gumy by se sjeli gut a trakce uplně jinde :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon črc 13, 2020 1:30 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Tu chybi cockin.nebo jak se jmenoval.ten mel odpoved na kazdou zahadu na fh.ten uz tu nechodi.kuba jde skakat.taky tady zustane uz tvrde jadro fora,kovani svedi martin 450,prouza powerliner 510holz transporte
pon črc 13, 2020 1:43 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No jo conkin to nevydejchal ale Martin "zahl" a má slepici :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon črc 13, 2020 2:12 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Uz ji potunil a ma to vcajku myslim,cele dopo mu to trvalo sice,ale supa.ja tu nemam ani polici,vlajeckku jmeno nic...
pon črc 13, 2020 2:50 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No toho jožina by sis mohl k 50. dát :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon črc 13, 2020 5:28 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Prouza88

Příspěvek

jose rabano....Prouza88...odpovim jako grafovej proza ... kokoti :smich: :smich: :smich: :smich: :valetsesmihy: :valetsesmihy: .. já zahnul ... páč nový je nový ...pohodlí super , ale je to kurwa líná netahavá a žere volej :wall: :wall: z 500+ je to kurwa znát .... obráceně jsi king že prouza ...ale to z toho nesmíš udělat za 14 dní došku a sedět po service :lol: :lol: :lol: :lol: :smich: :smich: :smich: kůůůrwa ja musel :lol: :lol: :hvizd:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon črc 13, 2020 5:57 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Šak já to dám dokupy :D Neska mě vzal v kopcu kolega s FH540, do vysílačky prej "čau Lukyne" :shock: Říkám jaks mě poznal? Prej sem jedinej komu to na firmě nejede :D Tak sem to naladil, že ho hned udělám z5, už už sem ho měl a v tom se kopec zvedl :mrgreen:
Obrázek
Měl to samý, ale jen 3.6m 8) To se muselo projevit, tak ticho! :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon črc 13, 2020 7:10 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů