Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Ono by stačilo, kdyby jen zastavil před barákem, doběhl domů (zapoměl jsem doma tankovací karty), a zase jel. Poučení pro příště.
Jinak podle obrázku, si taky myslím, že by byl problém tam auto (lkw) nechat přes noc.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob led 06, 2024 7:29 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Dnes nádherná ukázka jak je v rozkladu společnost i na té nejnižší pracovní úrovni. Skládám na stavbě u Škoda Auto, posrane čtyři palety, přes čelo, předemnou jeste jedno auto s čelem, taky čtyři palety a hned vidím problém, že šofér řeší jak se zalomit přes rozdělanou cestu a pangejt u chodníku, dva ploty v pravém uhlu, ten kousek jak dojet k vjezdu kam se budou palety dále vozit do baráku už nebude problém, ale jak se zlomit a neco neponicit? Borci tam prej posuneme ten mobilni plot....koukám a kolem jezdí jiný týpek s malým nakladačem a vidlema. A jebe do nich že co chcou dělat s tím plotem? Tak mu říkám sundej nám tech par palet, celkem osm, nahaž deset metrů k baráku a je to půl bídy, za dvacet minut není co řešit...prý proč? Bylo mi z toho smutno, ale čekal jsem že řekne ještě píčovinu a bude zlé. Smutno mi bylo hlavně z těch pitomcu co se živý stavarinou a neuměli ani nechtěli toto s někým na stavbě domluvit, když viděli jaká tam je situace. Ukrajinci jsou trochu jiná natura, toto bylo jenom o Češích, už trochu moc nabubřelich, neumějí se dnes vysrat v lese, mají naopak radost, že se někdo s něčím zbytecne jebe, než aby pomohl. Na druhou stranu v pondělí jsem vezl dlažbu ke sklípku u Mikulova, probudil jsem Ukacko, kterej tam má od majitele práci, přiskočil tlačil paletak, a ještě vytáhl z tepláků pětikilo od majitele, že se nechá pozdravovat a děkuje za spolupráci. Všechno je o lidech, ale nasrani lidé nevytvori prosperující společnost.
čtv led 11, 2024 5:57 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Asi to patří do politické debaty.
https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika ... .seznam.cz
V Brně to ani nemusí zkoušet. :D :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 09, 2024 7:24 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

zadávání země na hranicích

Příspěvek

Mohu se zeptat, zda už někoho kontrolovali, nebo tepali za zadávání země při vjezdu do té či oné země??? Neb co někteří dokážou mi prostě hlava nebere. Jsou jedinci, co dokážou zastavit na dálnici v pravém pruhu přesně na hranicích. Nebo tudle na Breneru rumun přesně na hranicích to zastavil a zadával začátek země. Co asi způsobil si dovedete představit. Přitom 1.2km před hranicí jsme zastavili do úplně stojící kolony, kdy i já jsem tu zemi zadal.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned úno 11, 2024 10:31 am

Driver_1.9D
Příspěvky: 230
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Ja zastavím na najblizsom odpočívadle/pumpe aj ked je 10-20 km od hranic ak sa skor neda to nevadi ale tiez som uz videl takych podobnych ako ten rumun
Scania R450
ned úno 11, 2024 10:48 am

153
Příspěvky: 1153
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Velice často to kontrolují na 1. parkovišti za Bautzenem směrem do Německa (Bobritz?) Jinde jsem to ještě neviděl. Klidně dají průjezd kamionům přes parkoviště, domácí pustí a cizím kontrolují tachograf......
ned úno 11, 2024 11:21 am

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek



Kontrolór šoférov, v obleku s páskou na ruke a zastavovacím policajným terčom je PS-VB. Pomocná stráž Veřejné bezpečnosti.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pomocn%C3 ... C4%8Dnosti
ned úno 11, 2024 12:38 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Hatě, s oblibou to egzoti zašlápnou na prvnim kruháku a vekslujou, pak popojede 300m a de tankovat :wall: Opravdu vynález toto :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned úno 11, 2024 12:57 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Zadání země

Příspěvek

Challenge z toho mám při F-D přes Iffezheim (Baden) B500, ale pokaždé mi to vyjde na červenou na té velké křižovatce a to nijak nemoderuji rychlost. Ale jinak jezdím (zatím) tudy, kde ta možnost nenarušit dopravu při zadaní zeme je. Teď jsem jel přes Bautzen domů a Polsko (asi by se zadávat ani nemuselo) se mi povedlo zadat až před Čechy, kvůli tomu, že na D-PL je německá kontrola a tak jsem nechtěl zastavovat (na prázdné silnici) před jejich zraky a na tu pumpici se mi nechtělo sjíždět.
Ale chtěl jsem se tu zeptat; Na firmě nás postrašili, že někdo dostal za nezadávání země přes 1.300Euro pokutu. Je to vůbec možné? Začínáme mít čím dál více různých zákazů, příkazů a nařízení, které samy o sobě a tím víc jejich zdůvodnění mi přijdou jako kdybych jezdil za Léčebnu Kosmonosy. :think: :wall:
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
ned úno 11, 2024 4:20 pm

ned úno 11, 2024 4:53 pm

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

V noci zastavím klidně v odstavných ldyz nic nejezdi. Jinak na prvním parkovišti. V CZ to jebu a zadavam až zastavím. Zastavili sem Češi na Hrádku a kecal jsem s nima a říkám ze PL nezadavam. Říkali ze bych měl. Němci tam na tom rejžujou prý, 30e za chybějící zemi.

Z firmy dostal jeden řidič před Vánocemi na Brenneru za chybějící země flastr. Celkem přes 600e. Poscitali mu to 28dni zpátky. Volal mi jeden z administrativy od nás, jestli je s tím velkej problém to zadat. Protože chtěl pokutu zaplatit po firmě.
úte úno 13, 2024 9:25 am

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

600 e je úplna hovadina co muže vymyslet takovy kokot jako je rakusak ,nikdo jiný.Me chyběla jedná země ,za měsíc ,Polák mu říká a to je obrkokot,že to nebylo v Polsku tak NEMA Právo to řešit.Jeden z důvodu proč tady ještě jezdím je že Rakousko ,Itálie je vymazána z mapy a vůbec tam nejezdím ani já ani zbytek firmy .Takže pokuty jako ty nenosim nebo za ..křivé ..kůry na Mikulově.
sob úno 17, 2024 4:46 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Brňáku, už mi lezeš na nervy :doh: Kurňa co s tym děláš že mi to hlásí od tebe komentář a přitom tam nic není :think:

To vám tam v tym velkoměstu, krom všeho ostatního, nejde ani internet nebo jak :lol:



Wckr, jak se ti cajti dopočitali?? Já teda jezdim jen tam a hned z5 a stejně jim na to dlabu, po rajchu litam v noci kilo a určitě jim to nebudu v tachografu ukazovat, kor za měsic z5 :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 29, 2024 12:33 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Projížděl jsem Aachen ,přes Nl ,maasmechelen přechod do Belgie.Prvni jel Němec ,cisterna ,pak Holanďan ,oba stejně Volva jak já.Nezastavil ani jeden z nich.Do Belgie jak vjedes přes Postel ,od Eindhoven ,nestojí žádný domácí ,jen my .Poláci a Balkán zajíždí.
pát bře 01, 2024 8:02 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Možná maj nový tachografy :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát bře 01, 2024 8:11 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů