Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Prouzič jdeš z Tondovi zpět? Gril je kde? Na tvém autě jezdí nějaký mladý kluk, ale nevím kdo. Bobr prý fajn, sem tam jede z vězení na víkend domů má nízký stupeň. Dělá údajně nějakého správce vozového parku ve věznici.
úte led 02, 2024 8:30 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Já se ptám zda tam můžu vjet když tam mám trvale bydliště.Nic víc.Pockam do rána třeba vstane nejaky znalec paragrafu.
úte led 02, 2024 8:32 pm

Honza Karela 2
Příspěvky: 200
Registrován: úte led 14, 2020 5:55 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

A za kolik ti to dal ? ....asi tak: E14 Tranzit
Tabulka omezuje platnost značky na nákladní vozidla, pro něž užití takto označeného úseku není nezbytné pro dosažení místa nakládky, vykládky, údržby nebo opravy vozidla, sídla, provozovny nebo obvyklého bydliště dopravce nebo řidiče.
příloha č. 6 vyhlášky 294/2015 v platném znění

tak za kolik ti to dal ? veřejně prospěšné práce ? :dance:
úte led 02, 2024 8:43 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Za urážku je desítka ne :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 02, 2024 10:58 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

však tam je psáno že zákaz je pro tranzit, a ty jsi netranzitoval když tam máš bydliště tak ok. Druhá věc je parkování přes noc, pokud obecní vyhláška zakazuje tak smůla. Šel bych do správního, jestli ti to stojí za to pětikilo co by jsi dostal, ztracený dopoledne.
stř led 03, 2024 7:24 am

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Tranzit

Příspěvek

Smu měl říct, že na značce je psaný zákaz Tranzitu a tohle je Volvo a že je kokot, když to nepozná. :finish:
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
stř led 03, 2024 9:04 am

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

DriverBrno píše:
stř led 03, 2024 7:24 am
Druhá věc je parkování přes noc, pokud obecní vyhláška zakazuje tak smůla.
Pokud parkuje na soukromem pozemku, tak ho nejaka vyhlaska nemusi zajimat :doh: Ja take parkuji v soukromem arealu, kde to mam domluvene, protoze parkovat na obecnim byl pro sousedy neprekonatelny problem :pray:
stř led 03, 2024 9:20 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

asi máš pravdu, ale jsou tu ještě dva pojmy "obecní" a v celém katastrálním území vyjma...(parkovací místa k tomu vyhrazená). Ty parkuješ v areálu,
který má jakýsi status daný v územním rozhosdnutí. Pokud bys parkoval na trávníku třebas i před barákem na soukr. s nad 3,5 t, vsadím se že kdyby někdo šťoural, tak
bude problém. Běžné je že na dědině má někdo před barákem vrakáč, na druhou stranu třeba v Průhonicích by to asi neprošlo :lol:
stř led 03, 2024 10:04 am

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jožo a eště bacha na toto :think:

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicn ... -internetu

A vlastně šici co si jezdite zašišlat :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř led 03, 2024 11:27 am

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Díky za názory.pokuta je 1500 Kč.
stř led 03, 2024 1:48 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

na Silvestra se ožralej týpek vybulil s nakladačem, zemřel bo ho zavalilo.V Polsku by nakladač propadl státu, pokud nebyl nešťastník sám majitelem, tak je to pěkná nespravedlivost. Jak já, jako majitel vozidla ovlivnim, že se šofér ožere? Na co je potom institut profesaku, psycho testy aj věci na základě, kterých svěřují vozidlo v tom čase způsobilé osobě....ale u Poláků mě to zase tak neudivuje.
stř led 03, 2024 2:53 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

to jožin: Jsi zaplatil, uznal jsi vinu, není cesty zpět. Ale toto je na velkou hádku. Měli tě pustit, a jet za tebou, zda jedeš domů, nebo né!! Pak tě měli řešit. To by mě zajímal názor pana kolegy 153, ale myslím že kdyby jsi se doma jen zastavil, tak by měli mít smůlu.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř led 03, 2024 7:35 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

4215: zbytečný..my jsme měli u nás za Komančů četníka, a ten dal pokutu vlastní manželce, že jela večer na kole bez světla....tam nic nenaděláš.
stř led 03, 2024 8:22 pm

Honza Karela 2
Příspěvky: 200
Registrován: úte led 14, 2020 5:55 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jožine, 1.500,- ? No to bych asi podal písemný protest a žádost o jejich výklad uvedené značky, aby ses pro příště poučil, do přílohy bych vložil citaci zákona. A pokud to vyloží, tak jak to říká vyhláška, tak bych čekal omluvu a možná vrácení pokuty, o tom uznání viny, to možná sice tak je, ale ty jsi měl úctu k autoritě a když jsi zjistil že autorita nezná zákony, tak se bráníš. Minimálně potrestání viníka bys požadovat mohl. Ale bacha, jak to máš s parkováním, protože pokud jim dokážeš, že jsou trubky, což jsou, tak budou hledat, jak se ti pomstít a parkování na veřejném prostranství by byla sladká pomsta.

Jednou mi kolega vyvezl z dílen stroj, nechodili mu dveře, odmítl jsem to převzít, na rychlo jsem to napsal do knihy oprav, poslal to zpátky a napsal na to hlášení. Do knihy oprav jsem zapomněl vyplnit podpis a datum. Do týdne mi v mailu přistála kopie vyjádření nějakého inženýrka z dílen pro vedení firmy. Dveře byly po opravě a z dílen vyjely funkční, k jejich opětovné poruše došlo během 15 minutového převozu a dílna je tedy bez viny, ale já jsem závažně porušil stanovené postupy, když jsem nevyplnil řádně kniho uprav, inženýrek přiložil scen stránky bez datumu a mého podpisu...tak to šlo někam na vyšší post...tak nakonec zjistíš, že jsi stejně blb :lol: Držím palce v boji o 1.500,-
sob led 06, 2024 10:34 am

153
Příspěvky: 1153
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Já bych šel do správního řízení a pokutu bych na místě určitě neplatil.
Jožin má ale nevýhodu, že tam kde bydlí není šance v blízkém okolí kde kamion odstavit. Tedy alespoň si to myslím, možná u někoho na zahradě, ale pochybuji o tom. Návěs nechat někde ve fabrice nebo v JZD a s kozlem už by to bylo v pohodě.
Jinak si myslím, že pokud pokutu zaplatil a chce si zachovat zdravou mysl, vykašlat se na to, 1500 Kč není likvidační pokuta a nestojí to za to.
Nepochybuji o tom, že by to ve správním řízení zkoušeli i na něco jiného, ale to už není tak jednoduché. V momentě, když ti policista (strážník) řekne ukládám vám "pokutu" za něco a ty řekneš, že s tím nesouhlasíš, nemá už šanci hledat něco jiného, co jsi porušil....
sob led 06, 2024 11:31 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů