Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Objevil jsem nejako cinskou NaitechG1075,sedm palcu...Ma to tu nekdo?Je vtom IGO klasicke,cena kolem dvojky,tak to kupim.Jen nevim nac tam je 62statu :shock: ,jine funkcee nepotrebuji,cim mene tim lepe.Nejake kamery atd nepodstatne pro me.
Neřeším...
pát čer 26, 2015 1:46 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

romus

Příspěvek

Ať tě ani nenapadne tu sviñi kupovat! Já jsem si ji koupil vloni a tento týden mi odešla do věčných lovišť. Prodává ji borec na Aukru (B techs.cz) a je to ta stejná jako v tvém odkazu . Od začátku problémy jako z režimu spánku ji zapneš pouze na tvrdo přes reset vzadu. Po roce odchází displej,který postupně bledne takže za denního světla velmi špatně viditelná,často se seká a největší gól ty doživotní aktualizace. Přes naviextras ani náhodou,protože ten hajzl nepřipojíš přes usb k žádnému pc. Telefon pán absolutně nebere a na mail mi odepsal odkazem na jeho pofiderní aktualizaci,která je ti úplně na... Tento týden nadobro zdechla a kdyby to nebylo zrovna v Paříži, tak snad ani nehnu brvou jak mi ten pazmek pil krev. Sumasumarum dva litry v pr**** a kdybych nebyl ocas raději rovnou koupím ten tablet a IGO si do něj nechám nahrát. Tady tato atrapa od rákosníků měla milion hovadin,které beztak člověk ani nevyužije, nehledě na to že jich většina stejně nefunguje.
sob čer 27, 2015 1:20 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jako tu od Romusa nebo tu moji cinu? :D
Neřeším...
sob čer 27, 2015 2:20 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

naštěstí sem to ještě nekupoval, od té doby co sem nad tím přemýšlel sem jel akorát do Jablonného u Liberce a to u jsem věděl popaměti kudy jet. Teďka jsem jezdil i s navigací z osobáku najdu si na mapě kde by mohl být problém s výškou nebo váhou a objedu to. :)
sob čer 27, 2015 4:21 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

jozin

Příspěvek

:) tu co na ni odkazoval romus. Ten šmejd nemá cenu zlámané grešle. IGO je parádní,tedy pro mě, ale krabice stojí za pytel. Dobrá věc je,že to má mraky POI bodů a ve Francii to najde snad každou industriálku a většinu popisných čísel, co třeba můj starší tomtom nenašel. Člověk by šel i do nějaké značkové,ale ty prachy co za to chtějí :roll:
sob čer 27, 2015 5:21 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

igo je normal,da se podle toho jezdit.co me na ni sere,ze to nejde dat jakoby z vetsi vysky pocas jizdy,bylo by to o mnoho prehlednejsi aspon pro me.Stare MIO tooto dokazalo bezne,myslim pocas jizdy,nevim zda mi rozumis.Objevil jsem nejake prekupnoka z OV,pise mysli 2600 za sedm palcu,zaruka bla bla,to kupim a za par let zas yhodim,tu ta cina sla asi 6 let,to staci.
Neřeším...
ned čer 28, 2015 10:35 am

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

jožine a jakou teda teďka máš? :)
ned čer 28, 2015 10:54 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no uz nemam,zdechla uplne.nejaka cinsko to byla,ani nazev to nemelo,7 palcu,fungovalo to x let v poho vicemene.Vloni jsem tam nahral v PL nove mapy a nechal vycisti kartu,za sto zl,ale uz nejde ani spustis.ja predevsim od navi nepozaduji nejake fotaky kamery hry a jine uplne blbiny nasmyslne.at mi to ukaze ulicu kde to je,prehledne,a je to.
Neřeším...
ned čer 28, 2015 7:15 pm

kalab
Příspěvky: 41
Registrován: ned čer 05, 2011 3:21 pm
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Ahoj nevite kde bych stahnul navigaci do pc zdarma,
umřel mne pc tak se mne všechno vymazalo,diky
sob črc 11, 2015 6:17 pm

the rock
Příspěvky: 113
Registrován: sob zář 14, 2013 6:39 pm
Bydliště: doma

Příspěvek

chlapi je někdo z vás schopnej aktualizovat za rozumnou cenu igo v tabletu? V rámci jihu čech je mozný eventuelně i dojet... díky
sob črc 25, 2015 11:19 pm

vencator
Příspěvky: 22
Registrován: ned led 04, 2015 7:48 pm
Bydliště: měnín

Příspěvek

chceš aktualizovat program nebo jen mapy?ted sem si kupoval tablet a nahrával si to tam,i sygic truck,neni to těžký.
ned črc 26, 2015 9:43 am

the rock
Příspěvky: 113
Registrován: sob zář 14, 2013 6:39 pm
Bydliště: doma

Příspěvek

a jak jsi to udělal? přiznam se ,že v tomhle oboru moc zdatnej nejsem..
ned črc 26, 2015 3:34 pm

vencator
Příspěvky: 22
Registrován: ned led 04, 2015 7:48 pm
Bydliště: měnín

Příspěvek

stačí jen stáhnout aplikaci a mapy,třeba cztorent,uložto,nakopíruješ to do tel nebo tabletu,pozor ne na paměťovou kartu,některé verze androidu neumí číst aplikace z karty a zprovoznění je pak složitější,a pak dáš jen instalovat v tabletu aplikaci a je to,pak už stačí jen nahrát vždy nové mapy,někdy se vyskytnout problémi s rozlišením,ale to se dá už doladit později
pon črc 27, 2015 10:48 am

Uživatelský avatar
saliery
Příspěvky: 35
Registrován: ned srp 08, 2010 12:28 pm
Bydliště: Prievidza

Příspěvek

Moje skusenosti s Garminom
cena cez 400 eur ale v cene je uz aj dozivotne aktualizovanie map. Zo zaciatku mi mrzol nevykresloval mapy ostavali len sede plochy. Nasledovala samozrejme reklamacia a od vtedy sa nemozem stazovat. Nevodi ma po vseliakych krkahajoch, prechodnych bodov nahadzem kolko chcem, daju sa ukladat aj trasy v pohode si najdem obchod v okoli ked potrebujem vonku nakupit, presne pocita cas do ciela takze si viem naplanovat cestu, upozorni ma na zapchu co mi tiez neraz pomohlo, hlasi radary atd. Robim striedaca a casto jazdim do dvojky takze viem aj porovnat s ostatnymi navigaciami co maju chalani a garmin je podla mna top.
úte srp 04, 2015 11:32 pm

vencator
Příspěvky: 22
Registrován: ned led 04, 2015 7:48 pm
Bydliště: měnín

Příspěvek

čau,tak tady to máte http://ulozto.cz/xn7Z2QFm/igo-mapy-2014-q4-rar ,rozbalte to, celou složku nahrat do paměti tel,pak ve složce si najít soubor igo_turkey_,je hned jak otevřete složku igo,tim to nainstalujete a to je celí sou tam nejnovější mapy,jen občas když zadate trasu tak ten výpočet trasy bude stát tak dejte zpět a znovu jet a už to spočítá.jezdím D,AT,I podle ní a vpoho,instalovat to můžete kamkoliv kde je android,odzkoušeno na 4 zařízení,upozornuji neumí to jet z paměťové karty
Naposledy upravil(a) vencator dne ned srp 16, 2015 3:48 pm, celkem upraveno 1 x.
ned srp 16, 2015 10:50 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů