Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

Odpovědět
Pettrson

Re: Kinderkamion-Multicar

Příspěvek

No pěkný :/ jo brzdy jsou kapitola sama o sobě. to Ti nezávidím. Chladič ten se dost špiní, 3x do roka ho vemu pořádně vzduchem. A vnější kolo se mění to je hračka. Vnitřním najedu na trámek nebo cihlu a už měním. jednoduchá práce
sob srp 18, 2018 9:53 am

M a r c e l

Příspěvek

Kolo je opravené, stálo to 100 Kčs B- ), druhé sundané, buben dole, vychcalo podle prvního zjišŤování horní prasátko, spodní bylo měněné předchozím majitelem, stejně tak pakny, ty jsou jako nové.

Balík s novým prasátkem je na cestě, měl by dorazit zítra, tak to snad ve čtvrtek nějak zmáknu poladit, panenka nepanenkuje, teda panenkuje, ale jen bez zátěže, tak se mi ta oprava zas tak moc nepovedla B- )

ještě si dovolím přihodit jednu fotku, když to ještě jezdilo, aneb najdi Mulu B-)
Obrázek
úte srp 21, 2018 4:39 pm

M a r c e l

Příspěvek

Ahoj všem, tak mi přišlo to prasátko, no a jak jsem tak na to koukal, tak jsem dospěl k poznání, že se radši zeptám jak na to.

Abych se dostal dovnitř na výstroj brzdy, zadní náprava, tak musím sundat náboj? Předpokládám, že když sundám čelní desku, tak mi z toho vyteče převodový olej, že?
Jak na to? Je mi jasné, že se vyšroubují ty dva šroubky co tam jsou, přesadí se do těch druhých děr a použijí se jako "stahovák", potom se to rychle zase zavře, zasype se sorbentem ten vyteklý olej, pokud ho nebylo v převodovce málo, uklidí se to, dojde se pro nějakou nádobu, ta se dá pod náboj a pokračuje se v započaté práci. Sundá se ten dekl a nechá se vykapat zbytek oleje...

Jak dál?
stř srp 22, 2018 4:01 pm

M a r c e l

Příspěvek

Tak jsem získal od sousedky další tři panenky, třeba aspoň nějaká bude funkční, mimochodem, dala mi je den poté, co jsem zaplatil a nechal si poslat originál hever B -)

Nicméně stále nevím, jak na ty brzdy, abych něco neposral...
pon srp 27, 2018 10:17 am

Ťiger
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Zadne brzdy som "generalkoval" bez demontaže. Je to sice riadne srani ale aspon som nedaval dole naboj. Sice sa nedaju takto vybrať valčeky ale daju sa rozobrať vyčistiť prebrusiť a vymeniť tesnenia a manžety. Zadne valčeky som mal zapečene a zo 4 fungoval jeden a po takejto oprave to funguje všetko. Inak brzdam sa treba venovať neustale lebo tie na mulitakare si žiju vlastným životom :D
Aktuálny problém vyžaduje aktuálne riešenie . . .
Všetko je možné. Dosiahnuť "nemožné" trvá len o čosi dlhšie.
Inteligentný človek je nútený občas sa opiť, aby mohol komunikovať s idiotmi naokolo
pon srp 27, 2018 11:59 am

M a r c e l

Příspěvek

to se mi právě nechce, chci se do toho podívat, vyfoukat bordel, vše očistit a vyměnit celé prasátko, ne jen váleček s gumičkami...
M a r c e l B -)

r.v.:1979, koupeno 10.11.2017, tacho: 50.450km (50.473km)
úte srp 28, 2018 9:03 am

Odpovědět

Zpět na „Užitkové vozy do 3,5 tuny - dodávky, offroady,...“