Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

http://www.tlcbrno.cz/

kdyžtak vyzkoušej ještě tyhle, některé jsou zabavené leasingy.... Jinak Mana bych bral, s TGAčkama sou kluci spokojení, ale majitel co to kupoval za TGA 410 soupravu dal před rokem a půl asi 1,7mega (má to i hydraulické čela v zadu) a letos místo toho koupil Magnuma 480 soupravu za 400.000 a to je rozdíl, když to jezdí na stejné práci. Všeobecně teď šly ceny hodně dolů.... tak se asi vyplatí nakupovat.
úte pro 29, 2009 4:48 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

nemůžu si pomoct, ale nepřijdou mi ceny TGAček na tom odkazu nějak světoborný. Třeba lepší nenajdu a poté uznám, že maj ceny dobrý, ale mrknul bych se. Kony15, jakej ročník TGAčka mám hledat? Klasiku nebo lowdeck? S kartou či analog. tachografem? (S kartou bude větší výběr).
úte pro 29, 2009 7:56 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

To David - oni už toho hodně přebrali ale to asi bude všude, jakmile se objeví něco výhodného, tak se to dýl jak nějaký týden, 14 dní stejně na place neohřeje...
úte pro 29, 2009 8:10 pm

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

no do tahače bych chtěl dát tak 400 max ( bez dph )vím že to neni moc ale pro mně je to dost :lol: ...k tomu předešlému auto měl sem doma kupni smlouvu a všechny ostatní udaje puvodně sem měl jet pro to auto už v pátek ale oni tam měli nějaké nesrovnalosti (nemohli najit spz což se mi už tehdy nezdálo ale budiž teda) tak sem řek že přijedu v utery... ponděli sem měl moc práce a uplně zapoměl zavolat a potvrdit už několikrát potvrzené :roll: dneska rano volam že pro něj jedu a on že je prodané bylo to přes firmu losl stal ten man na slovensku...ten slovak měl fakt divnej přistup k celemu tomu prodeji . přijel sem kouknout do bratislavy na auto a on že tam neni že jel na oběd ..(hodinu předtim mu volam že přijedu a on že okej že tam je¨)....poslal tam nějakýho chlapka co to natočil ale ten mi o autě moc neřek spíš vubec jen že se to dobre šoferuje..........hledám Man TGAčka s velkou kabinu .lowdeck byt nemusí ale jestli bude za dobrou cenu proč ne. rok tak 2004 nejlíp..kdyby to byl comon rail to by se hodilo....na netu sou předražený ty auta ale co vím tak kolega koupil 05tku TGA 480koní v plné palbě v krasným stavu za 380 takže kdy se něco takovýho naskytlo tak bych do toho šel........nevim asi mam nějakou smulu nebo co :lol: ..koukal jsem i na mana za 500 tisic a stav toho auta je srovnatelný se stavem toho za 350 ....na to tlc sem volal...vlal sem vlastně na čsob, unicredit leasing, tlc brno, byl sem kouknout na many v autocentrum tir už sem asi obvolal všechno v čr ale všechno prodaný ................do konce roku to už nestuhnu takže ted mám 3 měsíce na výběr auta...co myslíte pujdou ty ceny ještě dolu ? nebo alespon zustanou tam kde jsou? a nebo jak řikají v TV krize už končí :lol: :lol:
úte pro 29, 2009 10:53 pm

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

http://www.tipcar.cz/man/man-man-tga-18 ... 14554.html to je on ....pěknej pískalo tam turbo ale nic hroznýho a měl sjetý gumy a pant dveří řidičových měl vůli jinak celkem okej...prostě proto auto už sem jednou byl ale oni neměli papíry pak sem pro něj chtěl jet furt to nmělo papíry a až to mělo papíry tak si tam náhodou někdo přijde to koupit :lol: dost divný .....musím hledat dál :wink: ..ale co sem se svezl v TGA tak jedině TGA :lol: :lol: je to parada ...
úte pro 29, 2009 10:57 pm

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

http://www.autobazar.eu/cz/man-tga-1846 ... 96893.html taky nevypadá špatně ale nevim jak je to stím dph..
úte pro 29, 2009 11:06 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kony15: tak jestli sis prošel všechny tyhle leasingovky a nevybral sis, tak já asi nic novýho převratnýho nenajdu. Nicméně, kdyby sis vybral něco od ČSOB Leasingu, dej vědět, můžu zkusit Ti zajistit trochu lepší přístup, než měl LOSL a další bazaristi.
úte pro 29, 2009 11:11 pm

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=4
belgičan

když kouknete na mobile.de jsou tam pěkný auta za pěkný ceny...ale jak složié je to s odpočtem dph? a navíc neumím německy :lol: jinak bych do německa pro auto klidně jel :wink:
úte pro 29, 2009 11:18 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Není v ČR aut "dost" ? (Dost píšu v uvozovkách schválně). Nevím, jak chceš financovat nákup tahače, nicméně leasing na dovezený auto bude o 100% náročnější na schvalování, jak jakákoliv zabavenka.

Nicméně dovoz aut do ČR se řešil v jiném tématu zde: http://www.truck-forum.cz/forum/viewtopic.php?t=4413
úte pro 29, 2009 11:21 pm

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

Já mám peníze v hotovosti :wink: leasing ani nic podobnýho nechci....penize mám přijedu koupím auto a jedu s autem asi proto pojedu ven...no tam neni napsaný nic o dph...ale s přihlášení starosti nemám před dvěma lety sem dovezl motorku ze švýcarska a to neni v evropske unii takže tam bylo přihlašování složitější :wink: ale asi za 14dní denodeního cození od uřadu k uřadu se to povedlo (kdyby někdo chtěl vdět jak at se ozve motorka ze švajcu se vypaltí je jak nová za paradní cenu :wink: )..a z německa to složité není protože je v EU....jde mi jen o odpočet dph....
úte pro 29, 2009 11:26 pm

TeSi
Příspěvky: 2150
Registrován: pát črc 06, 2007 12:44 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Sháněj po leasingovkách, krásnejch tahačů všude je...

- Projdi: ČSOB Leasing, UNI Leasing, VB Leasing, UniCredit Leasing, Agro Leasing, CAC Leasing, ...(procházej i jejich partnerský leasingovky v zahraničí)
- Pokud nevybereš, tak vyraž pryč z naší krasné země :lol: (mobile.de, truckscout24.de, truck.pl, ...)
stř pro 30, 2009 1:32 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Poznámka: CAC Leasing změnil název na UniCredit Leasing, takže to nejsou 2 leasingovky,ale jedna stejná-přejmenovaná.
stř pro 30, 2009 2:19 pm

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

všechny leasingovky jsem už obvolal ;-) a dokonce i objel. některé...jak říkám měl už sem auto domluvené myslel sem že je to hotová věc :roll: takže pak sem v jeden den obvolal všechny bazary atd v čr..budu muset zajet pro to auto do belgie nebo nizozemska německa prostě někam ven jsou tam v lepším stavu.......a nebo mám ještě možnost koupit iveco cursor rok 2001 najeto 800 000 je to tandemová souprava euro 3 ...v pěkným stavu;-) akorát mně všichni od iveca odhání a ta kabina je dost malá...musím něco pozhánět.....přes tu zimu většina kšeftu neni a tak práce ubýva a tak i když je to hrozné říkat snad někdo skcrahuje a auta budou...
stř pro 30, 2009 11:53 pm

TeSi
Příspěvky: 2150
Registrován: pát črc 06, 2007 12:44 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

kony15> Za cca. 420k Kč není problém DAF XF95 480 ´05 apd.. Na SZ ti pošlu pár tipů. Jen, aby tady také po zimě nebyl tvůj inzerát s tahačem okolo 400 na prodej :lol:. Ale přeji ti, aby ti to vyšlo.

DPH> Výše ses ptal, jak je to s odpočtem DPH v cizině (EU). Pokud jsi plátce DPH v ČR, tak v EU kupuješ OJETÉ auta bez DPH (nezaplatíš jim ho - 0% DPH) a u nás si tedy žádné neodečítáš.
čtv pro 31, 2009 8:48 am

Uživatelský avatar
Pegos
Příspěvky: 950
Registrován: pát bře 14, 2008 9:21 pm
Bydliště: liberecko

Příspěvek

Dafa nebrat :? jezdil jsem s Manem F 2000 potom s TGA ted s tím Dafem a ze své zkušenosti musím říct zlatej Man
čtv pro 31, 2009 5:34 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů