Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

PetulaVysocky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak plynovou pistoli nechat doma každopádně.
úte zář 08, 2015 6:57 pm

bihouz

Příspěvek

V Německu je zbrojak i na zduchovku. Když by si ji měl u sebe flastr cca 400€ a problémy...

Nevím proč vozit zbraně na západ... Mě to přijde divný....
pon říj 05, 2015 3:47 am

martin440
rumová víla

Příspěvek

bihouz.. v kontextu toho co udělala ta čuba merkel a jiní si myslím, že to brzy bude aktuální téma... na dalnici snad zatim ne ...ale ale ......
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy http://www.funradio.fr/playfun,
pon říj 05, 2015 6:54 pm

bihouz

Příspěvek

No to té chapu, ale nemyslím si že by běženci přepadávali kamiony. Já tu makam a opravdu dřív jsem neměl nikdy strach že by se mohlo něco stat, když jedu u bahnem nebo s bahnem ve Stuttgartu to je veřejná doprava vlaky a metro tak mám strach ,kdy to bouchne. Upřímně budu raději bydlet na vesnici a koukat na krávy... Taky to mám v plánu...
pon říj 05, 2015 7:46 pm

martin440
rumová víla

Příspěvek

Upřímně budu raději bydlet na vesnici a koukat na krávy... :thumbud:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy http://www.funradio.fr/playfun,
pon říj 05, 2015 9:03 pm

dundee

Příspěvek

Před asi půl rokem se mi někdo v noci pokoušel dostat do kabiny. Bylo to na A44 kousek za Dortmundem směr Kassel, tuším že druhé modernizované parkoviště. Naštěstí mě vzbudil zvuk centrálu a rozsvícení vnitřního osvětlení. Dovnitř se nedostal, jen poškodil dveře kolem zámku.
Když ráno přijela kriminálka, tak jsem se ptal na možnost zbraně na obranu a poradili mi stejně jako v UK.
Mít baseballovou pálku, ale je nutné mít k ní míč. Jinak je to zbraň. S míčkem je to sportovní souprava a na tu nikdo nemůže nic říct.
stř říj 28, 2015 11:25 am

Odpovědět

Zpět na „Německo“