Moderátoři: Olda, martin_100, Chomuťák

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 2680
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Dopravní podnik Praha

Příspěvek

Děkuji ti za titul, nicméně asi si představím, co vše tenhle řetězec obnáší, a já nevím, ale některé produkty mohou být odpadem při výrobě něčeho jiného a našli nějaké využití.. a bez otáčení kola ekonomiky by jsme ešte byli v 17století..
Nepatřím k zapáleným ekologům, spíš sem konzervativní, takže bych řek euro6 stačí, více zatím netřeba, auta na tužkovky vůbec né. Všiml sis třeba za posledních 10 let jak to vypadá v tunelech? Nebo v Praze při inverzi? Ano bylo dobré nahradit euro2. Neuvěřitelnej rozdíl. A ty tvoje sopky nejsou v centru města a nejde jen o CO2, on ten motor toho umí poněkud víc žejo.. Viz hysterie proti jádru, a radiaci.. Uhelná elektrárna ročně vychrlí do vzduchu víc uranu než spotřebuje elelktrárna jaderná + bambilion dalšího humusu a těžkejch kovů :idea: A ty milionový euro2 busy by meli nechat spočinout, bo zežerou kapalin a maziv víc jak nafty ekologu..
Vzpomínám na jeden díl TopGear, kde řešili emise v Londýně, měli tam graf emisí za týden a jeden den měli obrovské zlepšení. Říkali, že ten den byla stávka BUS řidičů :wink: A ano vím, že to je jen šou..
Sem se teda zamyslel :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 03, 2019 9:21 pm

oldjan
Příspěvky: 757
Registrován: pon bře 24, 2008 9:03 pm
Bydliště: Liberec

Re: Dopravní podnik Praha

Příspěvek

Hoši, nehádejte se....dopravní podnik je vyřadil jen proto, že už jsou odjetý a hodně za zenitem, určitě ne proto, že, plní normu jen E2. Na druhou stranu jsou karosy spolehlivější jak starý renaulty.

A Liberec jich pár koupil proto, aby bylo čím jezdit po rozchodu s Buslinem . Proto máme i starý Citara z Německa. Teď už snad jsou objednaný nový kloubáky a karosy asi půjdou do šrotu, ale stejně asi nějaká zůstane jako záloha....

A když se podívám ke kolegům k ČSAD, tam sice jsou karosy E3, ale ještě asi dlouho budou... skupujou se na moravě....

Prostě je to o prachách....který prostě jsou rozkradený.....tudíž žádná ekologie se nekoná....
když už něco děláš, tak to dělej pořádně
stř pro 04, 2019 8:43 pm

Prouza88
Příspěvky: 2680
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Dopravní podnik Praha

Příspěvek

Já do té problematiky kolem MHD vůbec nevidím, jako pohled zvenčí mě přišlo nepochopitelný, že ještě někde jezdí e2 busy, když všude tlačej eko a k tomu chtěli zavést nějaký ty emisní zóny pro osobáky a ty tam denodenně lítáš s takovou olejničkou :think: U nás ve Znojmě bych řek stáří tak do 10let a máme plno CNG busů, taky +... ale že DPP nemá na busy, dyť tam máte narváno :shock:
Jako záloha samozřejmě proč ne
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 04, 2019 8:53 pm

Odpovědět

Zpět na „AUTOBUSY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti