Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, cuisine, Hynek, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Odpovědět
Zrzek19.33TBV

Re: T-815,815-2 ( 2. část sekce )

Příspěvek

Luboss koukám taky vyhrávás chuťovky. Já když vzpomenu jak jsem vytahoval Sámera v Německu na parkovišti ze zákopu to tam Cenou vyrobil, tak se musím válet smíchy. A ještě lepší jsou akce typu potřebuju něco přitáhnout nebrzdila to a nejde tomu servořízení s dodatkem ty se dokážeš držet za autem jak vlek. A dobrý bylo táhnout za Lízou sralise od Jihlavy na Mělník na kurte doma měla tak metr začínali jsme na 10m.
čtv kvě 17, 2018 11:44 pm

lubossss

Příspěvek

Zrzku, někdy hodně dávno jsem tady četl zajímavou glosu : Tatra tahá z problémů ostatní značky náklaďáků velmi často, tatru z problémů tahá buď jiná tatra, nebo traktor nebo lakatoš, protože tam kam se tatra dostala se jiná značka nedostane, a ono to tak + - v reálu je, a řešit problém je poslána ta tatra, která je zrovna naložená, v poslední době jsem měl párkrát černého petra, a vyžral si to, ale neboj, i mě také často někdo musí cuknout, že? Luta :lol: :lol: :lol:

A že vyjímka potvrzuje pravidlo se ukázalo za deset minut, když jsem ho vytáhl, zajel jsem na deponku, vysypal, a měl nalepeno v korbě , tak jsem zhasl motor, a po vyškrabání korby už nenatočil, zaskočil mi tři dny starý startér po repasi, a už jsem byl na laně já, a cukl mě kontejnerový man, který netahá vlek, takže lano do závěsu šlo, ale pak se zasekl, a hodinu jsme pak závěs přemlouvali aby moje lano zase pustil ven :lol: :lol: :lol:
pát kvě 18, 2018 9:22 pm

Zrzek19.33TBV

Příspěvek

Luboss tohle za 20let (hrozně to letí jsem furt mladej jen ty vrásky říkají něco jiného) co jezdím znám. Začátky A30 a rozvozy Jizerky a západní část Krkonoš v zimě po chatách 5let hodně tvrdý školy. A předtím já mezi Avii Lízou a Tatrou vyrůstal táta a strejda mě učili. Jinak zastavam tvoji konstrukční školu v jednoduchosti je krása složitou věc umí vymyslet každej debil dělám to taky tak.
pát kvě 18, 2018 10:35 pm

lubossss

Příspěvek

V jednoduchosti je síla, zjednodušit T1 do uspokojivého stavu byla legrace, ta moc nepotřebovala, je to Tatra, ale pokud Tě téma zajímá koukni do : ostatní technika - sekce Nakladače HON, Detvan, ZTS... tam jsem se zviditelnil mnohem víc :P :P
Ps : hrozně to letí, po pětatřiceti roky za volantem, se mi maturantky líbí stejně jako tehdy, průser je že já jim dnes vůbec :P :P :P
pát kvě 18, 2018 11:03 pm

pavel 815

Příspěvek

...taky stejně jako tehdy... :twisted:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
pát kvě 18, 2018 11:59 pm

Odpovědět

Zpět na „TATRA“