Pravidla chování na Truck-Forum.cz! PRAVIDLA AKTUALIZOVÁNA DNE 9.2.2011. KAŽDÝ UŽIVATEL JE POVINEN SE S NIMI SEZNÁMIT. Používáním Truck-Forum.cz potrvzujete, že s pravidly souhlasíte!

Moderátoři: Olda, martin_100

Zamčeno
david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Základní pravidla a podmínky používání truck-forum.cz

Příspěvek

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA

01. Služba je poskytována zdarma.

02. Uživatel je povinen uvést při registraci pravdivé údaje.

03. Pro využívání služby je třeba účet aktivovat pomocí unikátního aktivačního kódu, čímž uživatel vyjádří souhlas s těmito podmínkami.

04. Aktivací svého uživatelského profilu dává uživatel souhlas ke zpracování svých osobních údajů pro interní a marketingové účely provozovatele služby, v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101 / 2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.

Uživatel je povinen řídit se dále uvedenými body.

05. Uživatel nebude tuto službu používat k aktivitám, které jsou nebo by mohly být v rozporu s platnými zákony České Republiky.

06. Služba nebude uživatelem využívána ke komerčním účelům a dalším účelům, které by mohly (i v konečných důsledcích) poškodit provozovatele.

07. Uživatel nesmí propagovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost či diskriminaci.

08. Vulgární jazyk, urážky, pomluvy či ponižování jednotlivce či skupin osob je nepřípustné.

09. Diskutér nesmí vyhrožovat ani zastrašovat násilím, ať již jednotlivci či skupinám lidí.

10. Účet uživatele může být zablokován bez napomenutí případě:
- bude-li uživatel extrémně vulgární v diskuzi
- bude-li uživatel rozesílat nevyžádané reklamy po diskuzích
- bude-li uživatel opakovaně zakládat diskuze, nepříslušející do dané kategorie, nebo zakládat diskuze, které již existují.
- bude-li uživatel psát opakovaně tzv „off topic“ (téma nerespektující) příspěvky do fora
- bude-li uživatel slovně napadat, jak vulgarismy tak jinými urážlivými pojmy administrátory, moderátory či jiné uživatele serveru truck-forum.cz.
- bude-li uživatel zveřejňovat odkazy na nelegální warez, erotické či pornografické stránky apod.
- bude-li uživatel používat více nicků-přezdívek či zakládat další zbytečné účty.
- bude-li uživatel opakovaně klamat v příspěvcích o své reálné identitě (věk, bydliště, zaměstnání apod.)
- bude-li uživatel vkládat fotografie a dalších materiály, které by mohly být pořízeny v rozporu se zákony, či by mohly být označeny za průmyslovou špinonáž.
Zejména fotografie prototypů pořízené uvnitř areálů automobilek a přilehlých prostor, kde se nesmí fotit. Veškeré aktivity v tomto směru budou odstraněny a dostupné údaje mohou vyústit v BAN či zrušení účtu uživatele.

11. Za obsah jednotlivých příspěvků nese jakoukoliv zodpovědnost autor příspěvku, nikoliv provozovatel, administrátor ani moderátoři truck-forum.cz. Příspěvky uživatelů z diskuzí nelze odstraňovat na přání uživatele, nicméně uživatel je může změnit.

12. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které zjevně nesouvisejí s tématem diskuse.

13. Provozovatel je oprávněn zablokovat nebo zrušit účet uživatele, pokud poruší podmínky uvedené v tomto dokumentu, nebo pravidla. V případě zablokování či zrušení účtu je nepřípustné zakládat nové účty, pod novou přezdívkou. Zároveň je provozovatel oprávněn zrušit účet uživatele, pokud nebude využíván déle než šest měsíců.

14. V případě zrušení účtu uživatele, ať vyžádané či ze strany provozovatele, nebudou smazány jeho příspěvky umístěné na truck-forum.cz .

15. Provozovatel si vyhrazuje právo změnit tyto podmínky bez předchozího oznámení. Změny jsou platné dnem jejich zveřejnění.

16. V případě nesouhlasu s těmito pravidly truck-forum.cz může být na žádost uživatele jeho účet smazán. Používáním webu truck-forum.cz souhlasíte s těmito pravidly a zavazujete se je dodržovat.

Pravidla pro udělování výstrah či zakázání vstupu na truck-forum.cz

V případě, že dojde k porušení výše uvedených pravidel, bude jeho nick-přezdívka uveden na Seznamu uživatelů s výstrahou. Každému uživateli, kterému budou uděleny 2 výstrahy a opět poruší výše uvedená pravidla, bude udělen zákaz vstupu na truck-forum.cz (tzv. BAN) formou blokace podle přezdívky a/nebo dle blokace IP adresy na dobu určitou. Tato doba bude uvedena též v sekci „Seznam uživatelů s výstrahou“ ( http://www.truck-forum.cz/forum/viewtopic.php?t=4950 ). V případě neuvedení doby blokace jde o blokaci trvalou.

Udělování výstrah či BANů je pouze v pravomoci admina a moderátorů. Je zakázáno otevírat na téma oprávněnosti BANu novou diskuzi, v případě,že napomenutý uživatel se bude cítit ukřivděně. Každý uživatel má možnost vyjádřit se k problému osobně a napsat stížnost přímo administrátorovi fora, který ji přezkoumá a zhodnotí její oprávněnost.


Pravidla pro vkládání obrázků:

1) Vkládejte buď náhledové obrázky, nebo obrázky v rozlišení max 800x600. Ale NEKOMBINUJTE náhledy s většími obrázky, neboť to vypadá otřesně a špatně a pracně se to přerovnává.

2) Odkazy na náhledové obrázky oddělujte JEDNÍM STISKEM MEZERNÍKU a ne enterem. Mezera mezi odkazy zajistí, že se obrázku budou zarovnávat jako text, tedy na šíři monitoru. Enter z toho udělá nesmyslně dlouhý sloupec.

3) Obrázky ve velikosti do 800x600 vkládejte raději v menším množství, aby nezabíraly tolik místa. Odkazy na ně oddělujte mezerou nebo Enterem.

4) Jakmile napíšete příspěvek a dáte do něj obrázky, tak nejprve klikněte na tlačítko NÁHLED a ujistěte se ,že vámi napsaný příspěvek má inteligentní vzhled a obrázky jsou srovnány.

Obecný návod jak se vkládají obrázky do příspěvků najdete zde: http://www.truck-forum.cz/forum/viewtopic.php?t=158Podpisy

Zvláště obrázkové podpisy, automaticky vkládané do příspěvků, které jsou někdy až ve velikosti reklamních bannerů, ostatní účastníky fóra obtěžují a zbytečně zaplňují stránku s příspěvky.

Pokud trváte někdo na obrázkových podpisech, doporučuji tento idelální formát: Obrázek
MÉNĚ JE NĚKDY VÍCE! Zde nejde o přehlídku podpisů a "bannerů", ale o příspěvky a o debatu na téma aut.

Zakládání nového tématu
VŽDY!! dbejte na to, abyste vkládali nové téma do správné kategorie.
Použitím tlačítka HLEDAT, před tím, než založíte nové téma, zjistíte, zda-li už Vaše téma nebylo diskutováno. Ušetříte tím čas jak sobě, tak především stálým diskutujícím.
Vytváření duplicitních témat je v rozporu s pravidly truck-forum.cz .


Pravidla aktualizovány dne 29.6.2013.
stř bře 01, 2006 5:58 pm

Zamčeno

Zpět na „Pravidla Truck-Forum.cz“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti