Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-

Odpovědět
česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Klíček do dveří TGA/TGX

Příspěvek

Čau...nikde jsem to tu nenašel tak se ptám. Potřeboval bych vyrobit náhradní klíč do dveří. U každého auta to mám tak že klíče v zapalování jsou jiné než ve dveřích (jiné zámky)..ale ke dveřím vždy jen jeden. A potřeboval bych ještě jeden. Kde se to dá to vyrobit...nebo třeba koupit celý zámek s vícero klíči? Díkec :wink:
pát led 08, 2021 2:30 pm

Uživatelský avatar
kasty
Příspěvky: 137
Registrován: úte led 05, 2010 5:56 pm
Bydliště: Olomoucko

Re: Klíček do dveří TGA/TGX

Příspěvek

Já jezdím sem. https://www.kzt-novak.cz/
Dokáže přeskládat zámky ve dveřích na klíč od spínačky. Dokáže opravit zámky, takže častokrát není potřeba kupovat nový zámek, ale jen zrepasuje starý. A pokud to již není možné, tak mi dodá zámek, který funguje na starý klíč. Když nám dovezli nového Mana (3 roky starý po operáku) na firmu, tak k němu byli 2 klíče s dálkou a šéf chtěl, aby jeden klíč zůstal na firmě, tak mi udělal klíč do spínačky s čipem od imobilizéru, bez dálky. Byl schopen dodat i s dálkou, ale to bych už musel i s autem k němu, aby mi ho naprogramoval. Máš to do Olomouce asi daleko, ale jde všechno, jen to chce najít někoho u Vás, kdo to umí. :D
Nedělám za kolik, ale tak, aby se měl můj šéf dobře. :lol:
MAN TGX 18.480 - r.v. 2014
ZVVZ NCD45 - r.v. 2018
ex. ZVVZ NCD45 - r.v. 2013
ex. MAN TGA 18.430 - r.v. 2006
pon úno 08, 2021 7:56 pm

Stralis 4P2
Příspěvky: 333
Registrován: ned pro 30, 2012 7:46 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Klíček do dveří TGA/TGX

Příspěvek

V Plzni mi delaji autoklice tady: www.klicovyservis.cz Da se tam zajet i s nakladakem a na tu chvili to nechat pred prodejnou.
pon úno 08, 2021 10:26 pm

Odpovědět

Zpět na „MAN“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů