Mýtné v GB, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Odpovědět
Michal8x8S1
Příspěvky: 89
Registrován: sob zář 17, 2011 9:39 pm
Bydliště: Královéhradecký kraj

Kontrolní orgány GB

Příspěvek

Zdravím, začal jsem jezdit GB (asi 5 týdnů zatím jen). Chtěl bych se zeptat, jaké máte kdo zkušeností s policíí, nebo s údajnou Vosou. Celkově mi ta zem moc nesedla, přijdou mi dost mimo místo normální unie. Tak by mě zajímalo co mě čeká, až mě lapnou a celkově jak moc otravují. Kamarád co už to jezdí déle mi tvrdí že pokud neuděláš problém večer a v noci si tě vůbec nikdo nevšimne. Já se vždy vylodím v noci, ráno na místě vykl. Pauza 11 celý den, večer složit/naložit, v noci přístav a přeplavat zase mezi lidi. Poradí někdo jak, v jakou dobu a co rádi kontrolují? Díky.
sob úno 27, 2016 6:10 pm

Aligator30
Příspěvky: 122
Registrován: sob říj 31, 2009 8:36 pm
Bydliště: Kaňovice,Moy(NI)

Příspěvek

Asi tak-Vosa neni udajna,ale skutecna :D Kontroluji to same co Bag v Nemecku,stahnou si te na check-poin kdyz potrebujou a je jedno jestli jsi neco udelal nebo ne.A nektere check-pointy byvaji otevrene i prez noc a mas tam treba znacku ze tam musis zajet,jinde to je zase tak ze Vosa stoji nekde bokem-treba na najezdu na dalnici a pokud te chteji zkontrolovat tak za tebou vyrazi a stahnou si te tam.No a policajti si te nevsimaji dokud neco nevyvedes nebo nemaji podezreni ze treba ridis napity nebo je na tebe nejaky anglicky dobrak nezavola.
sob úno 27, 2016 8:00 pm

Michal8x8S1
Příspěvky: 89
Registrován: sob zář 17, 2011 9:39 pm
Bydliště: Královéhradecký kraj

Příspěvek

Díky za odp. Ta vosa operuje jenom u check pointů, nebo to lítá po ostrově jako BAG po německu a třeba objíždějí parkoviště večer atd..? Nikde jsem je tam totiž Birmingham a zpět Dover (skrz Datford) ještě neviděl, jestli je to tou nocí..
sob úno 27, 2016 8:56 pm

Aligator30
Příspěvky: 122
Registrován: sob říj 31, 2009 8:36 pm
Bydliště: Kaňovice,Moy(NI)

Příspěvek

Vosa vetsinou operuje jenom u check-pointu,ale obcas i jezdi a stahuje na parkoviste,obcas prifrci na parkoviste a namatkove kontroluji,ale to velice malo.A prez noc prakticky vubec.Mas dobre ze jezdis jenom po Birmingham protoze za B'hamem smerem na sever je check-point a ten byva otevreny ve dne i v noci.
ned úno 28, 2016 11:50 am

Odpovědět

Zpět na „Velká Británie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti