Mýtné v GB, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

r.-
Příspěvky: 494
Registrován: úte lis 22, 2011 6:16 pm
Bydliště: P´boro

Příspěvek

Jaj ja si to spletl s podanim ... ja mel za to ze je to normalne jak kalendarni jak v cr ... a s tim priznavanim prijmu ze zahranici , pokud je mas i danene v zahranici tak je snad priznavat nemusis ne ? No bude na dlooouhy rozhovor :D apropo vikend 20-21.11 ? ;)

Jo a k te agenture v cr , ja delal min vanoce pres Manpower a je to jedna s nejvetsich agentur na svete a je i v cr ;) Ono zalezi na vytizenosti , nemel jsem s nima az tak dobre zkusenosti aby me vytizili na 100% , ale zalezi asi od obdobi a pobocky ...
úte lis 09, 2010 8:23 pm

fatal_netware

Příspěvek

Několik lidí se mě dotazovalo i na výplatu v UK tak na ukázku tady dávám nabídku co mi přišla poštou v pátek, jedná se o řidiče C+E za takové normální Anglické peníze. Je to jedna ze spousty Agentur, která zajišťuje řidičům práci v Anglii:
Obrázek

P.S. Rade jak jsme se bavili, tak poláci už mají dva roky taky profi armádu, takže prej už tak moc neutíkají jak před dvěma roky :D
pon lis 22, 2010 6:17 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

to je na hodinu? :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř lis 24, 2010 3:54 pm

r.-
Příspěvky: 494
Registrován: úte lis 22, 2011 6:16 pm
Bydliště: P´boro

Příspěvek

heh mno i takovi sprymari tu byli schopni napsat ze na hodinu :d teda v tom pripade ze by ta carka rozdelovala cele a halere ... Takhle znaci tisice a je to za rok ;)
stř lis 24, 2010 9:01 pm

fatal_netware

Příspěvek

Tady je odkaz na ( asi měsíčník ) TRUCKSTOP, který obsahuje odkazy na spousty truck stopů včetně spousty inzerátů na práci řidiče v UK:
http://www.truckingmag.co.uk/category/truckstop-news/
sob led 01, 2011 7:09 pm

Odpovědět

Zpět na „Velká Británie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů