Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
dafík
Příspěvky: 14
Registrován: čtv říj 31, 2019 9:13 pm

Daf XF 105

Příspěvek

Dobrý den.Jsem tu nový tak se tady zatím nějak neorientuju ale chtěl bych Vás poprosit o radu .Mám DAF XF 105 R.V.2011 a celé roky jezdil bezproblému až poslední dobou to začalo házet chyby
brzdový systém varování,převodovka varování,řízení stability,motor varování,svítí kontrolka oranžová výfuk,začnou blikat potkávací světla,převodovka skáče z automatu do manuálu,skáče ručička tachometru a otáčkoměru,rosvítí se kontrolka oranžová na tachometru a odpojí se omezovač ale auto jede normálně.Už jsem to měl ve dvou servisech a akorát jsem zaplatil ranec a nic nevyřešili.Proto se tady obracím s prosbou na vás jestli se někomu něco podobného nestalo.Děkuji za každou radu.Sláva.
čtv dub 01, 2021 5:17 pm

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Daf XF 105

Příspěvek

Nejsem úplný odborník, ale z mých zkušeností bych šel po elektrickým svazku. Začal bych u baterek a pak hlavní svazky. Pokud nikde nenajdeš oxidaci, přerušení, narušení, tak asi nějaká řídící jednotka, ale to by už měli odhalit v servise.
sob dub 03, 2021 7:45 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů