Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: VIDEA

Příspěvek

Někomu by se třeba mohl líbit jakýsi "BestOf"
https://www.youtube.com/watch?v=M08-mwcpdtA

A nebo prostě uznání vlastních chyb
https://www.youtube.com/watch?v=rvanTqKb6pA
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob led 01, 2022 2:11 pm

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: VIDEA

Příspěvek

David29: No nevím. Jsi pěknej nervák a ukazovat na videu jak jen troubíš, nadáváš a stejně ti nic nepomůže :think: když se na ty tvoje videa podívá řidič OA tak si řekne, jak je možný, že má psychotesty. Za mě vidím jen každodenní rutinu profi řidiče a šílence za volantem kterej jen troubí a nadává. Neboj taky používám trumpetu když potkám kamaráda a není okolo mě nikdo kdo by se lekl a udělal dopravní nehodu.
sob led 01, 2022 7:27 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3409
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: VIDEA

Příspěvek

zase další rok před námi, já si říkám kolik v tomto roce zase potkám takto urputných šoférů co honí každou sekundu a chtějí se protroubit až do ...
sob led 01, 2022 7:56 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Re: VIDEA

Příspěvek

Videa , mnohdy ostuda toho , kdo natáčí a absolutní nepředvídání. Tohle je opravdu na pováženou proč tuto práci dělat, když jsem na tom s klidem tak jak dotyčný. Myslím , že po zhlédnutí by se mnohý psycholog zaradoval.
MILDATRUCK
sob led 01, 2022 8:23 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: VIDEA

Příspěvek

Já si rád zatroubím, proto to na tom autě je. Až to tam nebudou montovat, tak troubit přestanu. Nebo až budou lidi jezdit tak, jak maj.

Zajímavý, že na mě nikdo troubit nemusí - proč asi

Ono právě mimochodem to netroubení přispívá k tomu, že lidi jezdí jak jezdí "Ha, on netroubil. Takže to příště můžu udělat zase".
Třeba ten sjezd na Průmyslovou (jak tam sjíždí Superb, pán s vozíkem) je oblíbenej - proč by to nedělali, když každej vžydycky přibrzdí. Ale pak se nemůžete divit té koloně, co se táhne přes "laňák" až na Hostivař, vy tam stojíte a čumíte do skříně před sebou.
Pokud tito dva maj trochu sebereflexe, tak si příště při tom sjíždění na to daj větší pozor. Pochopitelně - pokud jsou to idioti, tak jsem u nich za idiota já

No, a to samý platí u přednosti zprava na parkovištích - proč bych dával přednost zprava, kdy nikdo na mě nikdy netroubí a zastaví. Ti, kteří dostali klakson si to už určitě lépe hlídaj
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob led 01, 2022 9:32 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: VIDEA

Příspěvek

Kluci já to chápu, ale asi toho davida koupete zbytečně..

Nahrajte si sebe, každej "komentujete" okolo sebe uplně stejně a podle záběru z kamery to vypadá kolikrát divně :think:

Myslím, že david jezdí velmi slušně:idea: Na Pražáka :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob led 01, 2022 10:17 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3409
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: VIDEA

Příspěvek

většinou to troubení jde ruku v ruce s tím, že nejsem schopen potlačit své ego a těm věcem, které se dějí a jdou předvídat, jaksi predejit. Ostatně kdo se na ty videa od Davida co sem dává podívá, tak asi ví...kolikrát stačí jen mírně nohu z plynu. Davide, ten klakson máš v autě jako poslední instanci k odvrácení nebezpečí, ne jako výchovný prostředek k nápravě jiných účastníků...pak jeste klakson nadmíru užívají jižní šoféři např. V Řecku jsem si všiml že šofér autobusu zatroubil před každou zatáčkou a taky na každou babku co stala na zahradě, prostě když jedu tak troubim,...mne osobně to přijde infantilní.
pon led 03, 2022 7:43 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: VIDEA

Příspěvek

kolikrát stačí jen mírně nohu z plynu.
A jak i píšu - všímáš si, co pouze "noha z plynu" způsobuje?

Každý den, to zasekává D0 u sjezdu u Barrandova, stojí to (či popojíždí) až na Ořech či až k D5, z druhé strany od Brna se díky tomu zavíraj tunely a stojí to úplně.

Protože první sundá nohu z plynu z 90 na 80. To udělá celá šnůra vozidel a třeba osmé auto v řadě sundá nohu z plynu z těch 80 na 70... To udělá opět celá šnůra aut, a další osmé vozidlo sundá nohu z plynu ze 70 na 60.... A poslední auto v té koloně musí zastavit.
A to všechno jen proto, protože lid zapomínaj, že při změně pruhu NESMÍ OMEZIT vozidlo v pruhu, do kterého přejížděj - další věc je, že jsou neschopni využít připojovací pruh, nabrat rychlost a normálně se řadí v rychlosti 50km/h.

Můžeš sem hodit klidně nějakou konkrétní situaci z videa, něco podobnýho ti na ní nejspíš odpovím
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte led 04, 2022 10:43 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: VIDEA

Příspěvek

kolikrát stačí jen mírně nohu z plynu.....no stačilo by :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


https://youtu.be/sAevNjC8W4k
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte led 04, 2022 2:05 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Re: VIDEA

Příspěvek

No a je vidět, kdo je jaký řidič a k tomu co a jak má v hlavě poskládáno. Někomu prostě ani rozumný názor od kolegů nepomůže a nedonutí, či spíše nedovede ho k zamyšlení. A věta typu - na to tam klakson je- dokazuje a poukazuje i na znalost předpisů, kdy jej mám a nemám použít. A jen takové zamyšlení, tomu kdo udělal chybu protože začíná , nebo to špatně odhadnul asi moc klakson nepomůže , spíše ho zatroubení rozhodí a znervozní, případně odvede pozornost od situace před ním, neboť se lekne. A blbce , kterému je vše jedno a udělal chybu úmyslně nenapraví, ten z toho má tak akorát větší radost. K tomu lze tedy už jen jedno jsou řidiči a potom profesionálové. Sám stále věřím, že v těch klucích co se snažím jim předat něco ze základů se zrodí ,, profesionálové,, a ne troubící řidiči bez empatie a pochopení toho, že na silnici je to o spolupráci a myšlence spolu s tím , že v bodě přede mnou je napřed rozum, mozek a oči a až následně se tam dostane mé auto a ne naopak. A na rovinu mít v zácviku či za volantem autoškoláckého náklaďáku někoho pro nějž klakson je tak moc potřebný tak během pár minut je na chodníku. A debatu z mé strany na téma oněch videí uzavřu takto:
Kdo nechce tak nepochopí. Přeji všem kolegům, abychom na silnicích si ten volant užívali v podobě vášně a radosti a ne stresu a blbosti.
MILDATRUCK
úte led 04, 2022 9:42 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3409
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: VIDEA

Příspěvek

...a další kapitola jsou "předjížděcí" , když předjíždím, tak jsem, jedno kde předjíždím..a když nemůžu tak troubím.
úte led 04, 2022 10:52 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3409
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: VIDEA

Příspěvek

M.Cerny:..asi tak. Doufám že to není házení hrachu na zeď a srdcař jako asi David je, si z toho něco vezme. Rak nevím...ten má nějakou svoji filozofii.
úte led 04, 2022 11:00 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: VIDEA

Příspěvek

Milan Černý: Napsal jsi to hezky - a máš pravdu. Ne, nemám empatie k někomu, kdo dělá píčoviny za volantem záměrně (viz třeba to drcení levého pruhu, pak všechny přibrzdit v pravém pruhu a sjet).
Zajímavý, že já se bez tohoto stupidního manévru obejdu - a to pěkně prosím osobákem po Praze jezdím dost svižně a nezdržuju se. Ale pořád v takové míře, že nikdo nemá potřebu na mě troubit, protože to vše zvládám tak, aniž bych někoho omezil. A pokud bych někoho omezil - holt se nemůžu pak divit, že dostanu klakson, když jsem kokot

Jinak mě zaráží, že poukazujete pořád na to samý - že troubím.
Ale že třeba dělám prostor autům v protisměru co tam maj překážku - o tom ani nežbletnete. A ne, normální to není, a kde kdo se ještě přilepí na středovou čáru - a přesně o tyhle záběry mi jde, aby vidělo co nejvice lidí
Naposledy upravil(a) David29 dne stř led 05, 2022 2:34 am, celkem upraveno 2 x.
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř led 05, 2022 2:24 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: VIDEA

Příspěvek

DriverBrno: Nevezmu.
A klidně vysvětlím:
Ne, že bych byl fanoušek podobného škatulkování - ale pražskej provoz je prostě odlišnej od toho na Moravě. A nebavím se o tom, že Prahou třeba projíždíte 2x týdně, já po ní jezdím i celej den. Takže ze své pozice si troufám tvrdit že vím, proč a jak kde jaký kolony vznikaj. Jmenovatel je vždy stejnej - bacha, jedu já a všichni mi musíte přibrzdit
Mimochodem jezdím celý Čechy a jak vidno, z Prahy pochází většina záběrů - proč asi. Z Prahy mám třeba tolik záběrů za den, jako za celý týden v Liberci

A většině to asi nedošlo - tohle poslední video je souhrn celého roku. Nejsou to záběry sesbíraný za jeden měsíc
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř led 05, 2022 2:31 am

Uživatelský avatar
Brněnská odchytová
Příspěvky: 114
Registrován: čtv dub 22, 2021 5:47 am
Kontaktovat uživatele:

Re: VIDEA

Příspěvek

Přijďte se podívat, že do 10 minut jde narvat opravdu to nejlepší z celého roku 2021. A že to stojí za to, protože – a) ona je to pravda – a b) to nejlepší má přijít nakonec. [REUPLOAD]
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
https://www.youtube.com/BrnenskaOdchytova/
čtv led 06, 2022 5:27 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů