Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

jj, beru to spodem i vrchem, tam končím rád, máte tam dobré Ono s teplým žrádlem, i parkovat se dá. Šoféra zatím nehledám, ale nikdy nevíš..
čtv led 27, 2022 7:45 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

No já po delší době zavítal do cz. První mě přivítal osobák cca 15km za Pomezím za svodidly a uzavřená dálnice v protisměru. No a ještě, že jsi napsal teplé, bo dobré na onu jsem nikdy nejedl. Zítra naložím v Sokolově a valím zpátky do Antwerp. Příští pátek domů a volno.😀😀😀
čtv led 27, 2022 8:02 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

to didi: :D :D :D No ono to jsou ohřívané hotovky v mikrovlnce. Ale lepší než drátem do oka.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv led 27, 2022 8:53 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Znáte to tady už líp než já, ale je blbé, že takové ty klasické hospody kde se dalo fajn najíst a zaparkovat s kamionem téměř vymizely. Dneska na pumpách se najíst dá, ale za velký peníz a kvalita nevalná. Ty hotovky co strkaj do mikrovlnek to beru v autě, ale né za to vyvalit takový peníz. Nemám problém zaplatit za dobré jídlo, ale než toto tak si dám na molce párek v rohlíku.
čtv led 27, 2022 9:09 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

to didi: No ono to zase tak předražené na tom ONOu není, nevím jak teď, ale před coronou to bylo 65-90kč podle toho co to bylo. No a kdyžti to ohřála, vyklopila na talíř, dal sis pivo, tak se to dalo vydržet. Lepší, než ten minipárek za nekřesťanské peníze.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv led 27, 2022 9:17 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Ok, jsem neznalý. Beru to po zkušenosti z ona za Vysokým Mýtem. Jedl jsem tam jednou a už nikdy. Cenu už nevím, kecal bych. No pokuď je to jak píšeš do kila, tak budiž.
čtv led 27, 2022 9:25 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Guláš s peti knedlama+ kofola na Onu ohřátý 99 Kč..když jsi nežral od Brna, tak je to malý orgazmus.🤑
čtv led 27, 2022 9:31 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Přijeď do Antwerp, dneska jsem koupil kilo hovězího na guláš. Orgasmus bude dvojitý.😀😀😀
čtv led 27, 2022 9:36 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Asi jediné Ono kde vaří přímo v restauraci a dobře vaří, výběr ze tří až čtyř hotovek včetně polívky,minutky... třeba jatra na roštu s kroketama jsou pecka, vlastně si tam skoro ani nic jiného nedávám, akorát to musím vždy zapít Kofolou nebo polotmavým Birelem ve flašce,no zkrátka na to nedám dopustit,je v Podolí u Písku, dobré jídlo,super příjemná obsluha.No a i v restauraci se dá platit eurem v nejlepším kurzu v České republice.
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv led 27, 2022 10:12 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

No to jsou užitečné informace. Žiju v nevědomosti.😀
pát led 28, 2022 6:17 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Kuwa jak můžeš takové jídlo zapít colou to nechápu vůbec....však se to hada jak cyp v tlamě ještě,o žaludku nemluvím.cola je dobrá leda na povolení rezavého šroubů
pát led 28, 2022 11:38 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

No převážně si davam polotmavej Birell,to mi přijde nejrozumnější ale nekdy ho třeba nemají,tak musí přijít na řadu Kofola, není špatná...ale znám borce,co to zazdí točeným a jede vesele dál no...na to já nemám koule.Já v tom Podolí nespím,vždy jen projíždím na oběd.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát led 28, 2022 8:13 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Prochroupnout papíry kvůli jednomu pivu je blbost. Dobře děláš.👍
pát led 28, 2022 8:16 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

EL píše:
čtv led 27, 2022 10:12 pm
Asi jediné Ono kde vaří přímo v restauraci a dobře vaří, výběr ze tří až čtyř hotovek včetně polívky,minutky... třeba jatra na roštu s kroketama jsou pecka, vlastně si tam skoro ani nic jiného nedávám, akorát to musím vždy zapít Kofolou nebo polotmavým Birelem ve flašce,no zkrátka na to nedám dopustit,je v Podolí u Písku, dobré jídlo,super příjemná obsluha.No a i v restauraci se dá platit eurem v nejlepším kurzu v České republice.
to souhlas .... vynikající a maj, nebo měli non stop, pak obrataň , jabloňov u v meziříčí .... daj se ještě najít slušný a solidní ale je to bída s tím zasraným bacilem ....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát led 28, 2022 11:56 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Chlapci - chyba laaaavky. Chcete sa v Karlovarskom kraji dobre, lacno najesť, parkovať tam lkw, mať prístup k sprche, záchodu a netu? Tak zidite Cheb centrum, je to od pomezi prvý nájazd na začiatku diaľnice, od varov posledný zjazd na diaľnici. Zidete na 4 prúdovku smer Cheb a pred vami za 300 m sú prvé semafory. Na ľavej strane je pumpa, na semaforoch zhnité úplne do lava, a hneď do prava na pumpu. Holky tu varia domáce jedla. Kachna, zeli, 6 knedlik ov = 125kc, rizoto s okurkou 89kc, mexická zmes s ryžou, nebo zemiaky 105kc, polievky za 28kc,porcie také ze to nejde ziest 😅jedlá sa menia, chodim sem jest každý deň. Mám to odtiaľ do dielne iba kúsok. Môžem doporučiť.
A až tu budete, pisnite a dáme pivko 👍🏻
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
čtv úno 03, 2022 7:12 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů