Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

https://cnn.iprima.cz/trump-putin-ma-na ... d=15024668
problém USA je ten, že vnímá náš vztah s Ruskem pouze v konfrotační rovině, dle svého vidění světa - Prohra vs. Výhra, oni si nepřipustí
že můžou mezi EU a Ruskem existovat i korektní vztahy, jak politické tak obchodní. Taky by se ukázalo že ten dolar a zbraně až tak nepotřebujeme.
Proto budou vysírat, ať je u kormidla v USA kdokoliv (republikán nebo demokrat). Boužel vlády na východě EU jsou falešně loajální (zkorumpované)
a zatahují nás do nekonečné prdele.
ned led 30, 2022 7:23 am

Prevozník
Příspěvky: 116
Registrován: pát led 14, 2022 11:41 am

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Argentínski kamionisti uviazli na čilských hraniciach kvôli pomalému testovaniu na COVID

https://www.reuters.com/world/americas/ ... 022-01-29/

Niekto má evidentný záujem, aby zásobovanie kolabovalo...
ned led 30, 2022 10:16 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

https://youtu.be/8tD71d6wcwY
taktika Ronalda Regana, někde od čtvrté minuty, tam je vše řečeno 🤑
úte úno 01, 2022 6:03 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

stř úno 02, 2022 1:01 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Proč by to nesli těžce?
BES - běs
stř úno 02, 2022 1:24 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Neznám nikoho, kdo by řekl, že se nechal opíchat ze strachu z covidu, vždy řekli kvůli hospodě, Itálii, lyžování , bazénu,...
A zbytečně.
stř úno 02, 2022 2:05 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1491
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Mě osobně je to dávno vše volný. Ani jsem nevěděl, že tam nesměli. Neviděl jsem to hospodské nikdy kontrolovat
stř úno 02, 2022 5:55 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Tu nešlo jen o hospody, nikdo tě neubytoval v hotelu, ženské chodili ke kadeřníkovi v sobotu a zamykalo se. Vím, že tě nepustili do plaveckýho bazenu,sauny. Na oběd a hospody na vesnici to jo.
stř úno 02, 2022 6:35 pm

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

nejpozději na podzim to máme zpět. Přece nepustime takovej penezovod.
čtv úno 03, 2022 7:28 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

wckr píše:
čtv úno 03, 2022 7:28 am
nejpozději na podzim to máme zpět. Přece nepustime takovej penezovod.
no vo tom....

zajímavá statistika....🤔🤔určitě konspirace,,,,,,

https://nastub.cz/w/2dF9ndykjHhvvJmCG3MvmA
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv úno 03, 2022 11:50 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Môj vlastný pohľad a skúsenosti :
1, tata umrel na postcovidovy šok
2, mamka umrela v lete na covid, mala 2 davky
3, dedo umrel na covid, mal 1 davku
4, kolegovia z prace co sa nechali očkovať - každý má covid
5, ja neockovany, trandim medzi ľuďmi, na masku seru - bez covidu 🤔

Toz súdruhovia, kde je chyba?
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
čtv úno 03, 2022 11:57 pm

Honza Karela 2
Příspěvky: 200
Registrován: úte led 14, 2020 5:55 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Peter mám to taky tak nějak podobně, byl jsem s nemocnými v přímém kontaktu bez respirátorů a bez dezinfekce a opakovaně a mám protilátky 0,03.

Martine o co šlo v tom výzkumu v tom odkazu co jsi sem dával, pochopil jsem psychologický výzkum pacientů a lékařů, ale to asi není to proč jsi to sem dal ?

Jinak už se objevují i články možné o škodlivosti respirátorů např. v článku o RS virech: Respirátory situaci zhoršily Horší průběh infekcí podle imunologa způsobila i ztráta imunity, kterou si lidé přivodili dlouhodobým nošením respirátorů. https://www.novinky.cz/domaci/diskuze/c ... i-40385293 a dále se tamtéž uvádí: „Děti i dospělí umírali na zápaly plic, které vyvolal RS virus. Ale to se nezjišťuje. Skončí v nemocnici se zápalem plic, který je bakteriální, ale ten přišel, protože se mu rozhodila imunita. Říká se tomu příležitostné zápaly plic a ty bývají často důsledkem napadení RS virem,“ popsal. „RS viry jsou pro mladší populaci daleko horší než SARS-CoV-2. Koronavirus je pro děcka až na naprosté výjimky méně nebezpečný. Rozdíl je v té novosti pro dospělé,“ dodal Šinkora. ... pokud jsem to pochopil, tak toto se tady prohnalo na podzim skryto pod bojem s epidemií neočkovaných. Možná také konspirace už to neumím posoudit, ale "oficiální" medium, tak asi ne-konspirace. :D
pát úno 04, 2022 2:18 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Nové švédske šoférske kovidové normy. Jazda 11hodín denne, pauza 9hodín denne a každý týždeň max 60hodín volantu.
—/////
Švédom tiež pekne jebe, v posledných týždňoch pravidelne drbali vodičov s východnej európy za 45hodinové pauzy v aute. Rozmýšlal som čo tým chcú dosiahnuť, naozaj chcú vodičov nahnať do hotelov, aby tam roznášali a chytali čínsku chrípku? A teraz si dajú takéto šoférske normy.. : ))
—-/—-
Keby bolo po mojom, od zajtra žiadny šofér kamióna z východnej európy 45hodinovú pauzu v kamióne už viac neurobí. Dokial by ju neurobil v slušnom hoteli, nikam by sa nepohol. A rovnako žiadny šofér kamióna by neurobil dlhší ako dvojtýždňový turnus a potom by sa vrátil na minimálne týždeň domov.

A vy všetci, čo na turnusových šoférov a východnú európu nadávate by ste si hneď mohli ,po vzore Švédov, spraviť nové normy. Jazda 24hodín denne 7dní v týždni 365dní do roka.
pát úno 04, 2022 3:36 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

https://www.obalove-materialy.cz/o-nas/ ... espiratoru

JO Honzo, dnes o tom mluvili i na Radiožurnálu. Komu řekli, že označení NR je na jedno použití. Lidi to furt nosí v kapse, nikdo to neřeší. Je to jen parodie. Respirátor se nasazuje na umytý obličej, umytýma rukama , dále vydesinfikovanýma, na oholený obličej, chytí se za gumičku a nesmí se chytat za venkovní část. Posléze se vyhodí. To co se všude odehrává je jen parodie a lidi si v tom nosí bakterie a plísně. Vlády republik dělají, že to mají pod kontrolou a něco předstírají a lidi zhebají úplně na jiné záležitosti. Nejhorší je na tom, že to musíme všichni zaplatit.
pát úno 04, 2022 5:55 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Honza Karela 2... tak celkově mi přišlo přinejmenším zajímavý....
JANEK 1... je to celý prasečina na druhou ,,,, kreténi asi neumí číst, že je to primárně určený proti prachu a na omezenou dobu ....

celej tejdej mám škrábe v krku ...malá to dotahla ze školy, kde sou všichni v karanteně a do třídy chodí 6 lidí :smich:
:smich:
malá test dvakrát, dcera test dvakrát -žena test dvakrát a všichni "negativní" já se na nějakej test vysral páč to nemá smysl ... jen nevím , co to je za bacila, když už chřipka neexistuje :valetsesmihy: :valetsesmihy: asi nějaká pa-rýma :mrgreen: :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát úno 04, 2022 10:02 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Derek88 a 47 hostů