Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Honza Karela 2
Příspěvky: 200
Registrován: úte led 14, 2020 5:55 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Martin dej šajvejový pastilky, loni jsem je střídal se kloktáním slivovice a krku to uleví ... a kdyby nic, chutná to docela dobře - slivka určitě :D a i když jsem byl v přímém kontaktu s nemocnejma asi nic podle protilátek :D

Vím že se teď už přímo mluví o "hoaxu" škodlivosti respirátoru, jako o relevantní informaci, mě spíš zaujalo, to jak tam psali, že na podzim lidi díky dlouhodobému nošení respirátorů začali umírat na RS viry, které jinak kosí jen děti, ale že se to nesleduje a neeviduje. Na konci září se totiž objevila zpráva, že máme plné ordinace u dětských lékařů dětí s virovým onemocněním, ale nejde o covid. Příčina byla v tom, že mají oslabenou imunitu a nedodržují se opatření a nenosíme respirátory. Říkal jsem si, jasně jsou volby po volbách se rozjede už epidemie covidu, teď to na chvíli jsou jen jiné viry.

Což se také více méně stalo, o této (jiné) virové epidemii se již nepsalo pokud vím. Jen se objevila zpráva, že se očekává tisíce mrtvých miminek v souvislosti s covidem a je třeba rychle dokončit vakcínu a očkovat je. K tomu pár odstrašujících příkladů z nemocnic. A pak se objeví toto s poznámkou, že se neví kolik dospělých a dětí na to umřelo. Možná jednotky možná stovky, netestovalo se na to, nevyšetřovalo, úmrtí se označila na zápal plic. Novinkou je, že na to umírali dospělí, jinak umírají prý pouze děti do dvou let. A teď tedy pokud se zase budeme bavit, jaká máme nad úmrtí a že to je především kvůli covidu, pak tito lidé umřeli kvůli covidu, protože nosili respirátory, ale neumřeli na covid. To byl ten důvod proč mě to jako správného "Hoaxmakera", který najde v článku i to co tam není, zaujalo. :D

No jsem zvědav na pokračování v dalším dějství, když se tak zrychleně musel přijmout epidemiologický zákon, potřebný podle Válka prý až na listopad, patrně nás čeká velmi silná vlna, jinak by se o to tak nervali a nepřipravovali v legislativní nouzi, či jak se to jmenuje, nástroj pro naši záchranu ?
sob úno 05, 2022 6:53 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Honza Karela 2... slívku bohužel už nemám :cry: :cry: a tu pro pražáky nechci :mrgreen: ale pujdu na to novátorsky, mám tu 54 voltů ruma z costariky tak jdu kloktat :mrgreen: :mrgreen: :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob úno 05, 2022 9:19 am

Honza Karela 2
Příspěvky: 200
Registrován: úte led 14, 2020 5:55 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

No já v omicronové etapě desinfikoval hruškovicí a pod stromečkem se zjevil kubánský rum, .... a pak zmizel .... (jak v pohádce o Sněhurce od divadla Sklep) ..... myslím, že to vše spadá do dobrých a chutných, konspiračně vyhlížejících, desinfekčních prostředků a když zemřeme aspoň správně zhuntovaní :D jenže nějak zmizely i články o umírajících antivaxerech, takže asi hrozí spíše bílé myši a alkoholická demencne, pokud budeš desinfikovat příliš. Přiznejme si, i tato léčba má vedlejší účinky. Jinak doporučuji si pohádku o Sněhurce divadla Sklep najít na youtubku :D - přímo výukové video ! :D
sob úno 05, 2022 10:52 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

TWL to je super :valetsesmihy: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob úno 05, 2022 11:33 am

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Myslím, že hodně nemoci se odehrávalo v hlavě, protože tak na začátku vyděsili lidi záběry z Číny, že někdo umřel ještě než na něj covid sáhl v panické hrůze, neboli atace. Moc nemocí se děje ze stresu, viz rakovina. Takže hodit se do pohody, vykloktat , zašukat, jakožto sex, podporuje imunitu je to nejlepší řešení.
Všude na nás číhá nebezpečí, takže nějakým panikařením si nepomůžeme. Navíc se nám zvedla zaručená mzda, tak s chutí do švestek.
sob úno 05, 2022 6:43 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

ten čínský přístup k vytváření atmodféry strachu z viru, silně připomíná metodu L. Beriji šéfa NKVD za Stalina, ten prý prohlásil:
"...je těžké najít ve tmě černou kočku v rohu kulaté místnosti.., ale my ji najdeme !" viz.to, že někteří sportovci podstoupili
karanténu s rouškou na hubě, před odletem se několikrát otestovali, v letadle si nasadili dvojitou roušku, ale pak se do nich pustili
čínští testeři a vir se nakonec našel..u některých.... ale našel, a to stačí. Máme se do budoucna na co těšit, uršitě se už ve Wuchanu
peče nějaká nová dobrota na letošní podzim.
sob úno 05, 2022 9:51 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

DriverBrno... možný je vše, ale ve vuchanu to financovala ta uSSácká svině fauci...
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob úno 05, 2022 11:16 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

martin440: ano, údajně se k tomu Fauci přiznal..jak to mohlo probíhat už můžeme jen spekulovat, jak známe šikmáče, tak si to nechali zaplatit a zkusili usáky nějak ojebat, něco "vylepšit" něco jim zatajit a pak se to celé posralo, nebylo by to poprvé co se svět dostal do průseru díky něčí hamižnosti a tuposti.
ned úno 06, 2022 7:54 am

Prevozník
Příspěvky: 115
Registrován: pát led 14, 2022 11:41 am

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Obrázek

Sloboda a nestrannosť médií...
stř úno 09, 2022 5:22 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Už týden jsem neslyšel o coronaviru, to se ze dne na den ztratil, zmizel??? :?: :?: :?:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon úno 28, 2022 4:16 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

4215 píše:
pon úno 28, 2022 4:16 pm
Už týden jsem neslyšel o coronaviru, to se ze dne na den ztratil, zmizel??? :?: :?: :?:
jo hádej kdo vyléčil celou planetu za 48 hod ? ...i když je to kurwa krutej sakrazmus.... foto sem radši dávat nebudu ...ukrad sem to z feisu ... :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon úno 28, 2022 5:01 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

to Martin440: To myslíš ten slogan, Doteď nás trápil VIRUS, teď nás trápí RUS???
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon úno 28, 2022 5:34 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

ne ten nee,,,,,kandidát na nobelovu cenu medicíny, vyléčil svět od korony za 48 hod....

a co bez opory v ústavě stihla zase vláda prosadit ?
A to není vše : 3.3. podepíšou s EU smlouvu o přijímání migrantů bez velkýho mediálního humbuku . :think:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon úno 28, 2022 5:39 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Tak ten mi FB neprošel. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon úno 28, 2022 5:55 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

4215 píše:
pon úno 28, 2022 5:55 pm
Tak ten mi FB neprošel. :D :D :D
jjj za azov mám 30 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte bře 01, 2022 7:25 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů