Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jsem myslel že máš větší nadhled,za CROSS se nedá jet nikdy,a ani za ním nejedu.jdu se vychcat,ty jejich nápisy 510,naložené pět tun a brutální ekorezim.nalozeny za ním vystriknes do půl hodiny.girteka má vše stáhnuté na 82,takže nenadavej na řidiče on za to nemůže,taky ho to nebaví.
pát zář 25, 2020 11:06 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Prej nadhled :D Už sem přemejšlel kolikrát, že jim na ten jejich dotaz "How am i driving" co maj na vratech napíšu něco "květnatého" a že je to kravina :think: A 70 jezdit přes horizont snad ani není legal tady :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát zář 25, 2020 11:48 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Co je špatně na obou rukách na volantu? Tak se pozná amatér?
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát zář 25, 2020 9:01 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Sám jezdím s dvěma.nohy obě na zemi,i když mám automaty
pát zář 25, 2020 9:21 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

No neříkám amatér, ale něco to vypovídá společně s těma navi, ještě sem nepřemejšlel co to muže bejt, ale držet na křeč volant na dálnici při ohromných 80km/h, nebude jen tak, minimálně zbytečné ne? Když vemu Mana, tak se u toho neopřeš a pak pindáte, jak vás bolí záda, se tam vyvalím a držím to dvěma prsty ne? Naco držet za 10minut 3hodiny, není to tatra co ti přerazila ruce jak chytls za obrubník, ani v lese tak nejezdim, bo to mám druhou pracku na šaltru nebo na špérách a tak :think: Ayrton Senna taky řídil levou :wink:

Pamatuju matně jak tata se sypačem nebo smetákem jezdil celej den a řídil jen jednou, v letě pravou(bo seděl vpravo a levou ovládal koště atd) a v zimě levou(bo seděl nalevo a ladil radlicu a sypač).. Pavle? Neska už asi všecko automat ne? Máte smeták?

Jožo v tvým BMW OK, beru ale ne když jedeš Ostrava Calais přece :doh: Jako pata na zem to jo, jinak nic nenabrzdíš.. Ale každej máme nějakej styl, předpokládám že ručkuješ jak na trambusu a netočíš když stojíš.. asi seš zvyklej z dřívějška, dnes máme serva a vodíme to prstem :think: Mě to prostě přijde zpátečnický :think:

Ale já mám tu druhou většinou v lednici nebo tak, tak to bude tím :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát zář 25, 2020 10:15 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

no taky sem často řídil jen levou u volova ... ale jak kdy nebo ani nevim kam s ní :lol: :lol: ale na levou haksnu mám polštářek,abych si neotlačil patu :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob zář 26, 2020 12:17 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Dvě ruce mám proto ať stačím zareagovat na situaci.cumim pred sebe ne do mobilu a vnímám provoz.na úzkých okreskach v lese,plne divočáků nad ránem,blbcu co chrápou za jízdy,bych jinak nikdy volant nedržel.o těch co drží volant jak panna ocas,maličkém,si myslím své.cim více dává tento jedinec na jevo že to má úplně pod kontrolou,tím hůře na mě působí.zavodnik taky drží volant pevně v rukou oběma a ví dobře proč.
sob zář 26, 2020 9:01 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Prouza: jak myslíš automat? Já jedině převodovku a koště je na Terrnovce.
BES - běs
sob zář 26, 2020 2:59 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

No sem to napsal jak jaryn, myslel sem že je to všecko automatický a nic moc neladíš :wink: A ten smeták máte taky volant napravo?

Jožine, já si volant taky chytnu dvěma když se mi to tak nějak hodí, ale většinou to beru levačkou.. 16ku klacek si měl ne? Tak to by si toho moc nenařadil, mejt furt obě na volantu, stejně tak FH v automatu, když nedrbeš motorovkou, tak tomu pomáháš řadit a v neposlední řadě je tam ta lednice, tak tady zas nedělej :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob zář 26, 2020 3:24 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jak jsem psal, automat je jen převodovka. Radlici ovládáš manuálně, jen má plovoucí polohu, nástavbu taky, rozhoz, gramáž, solanku.

Koště je obyčejná Terrnovka levák a na nástavbu ovladač jak kosmická loď.
BES - běs
sob zář 26, 2020 3:49 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Aha :lol: No tak je to jasný...
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob zář 26, 2020 4:32 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Šofér mal 4 gps ? To by mohlo mať jednoduché vysvetlenie: šofér mal len dve gps, to mávajú šoféri bežne. “Tretie gps” bol šoférov mobil. A “štvrté gps” bol firemný tablet, cez ktorý šofér komunikuje s dispečerom. V autách to býva umiestnené na pevno a šofér to nemôže presunúť aj keď mu to zavadzá.

Dnes som si vyskúšal, či sa dá šoférovať kamión dvoma prstíkmi, ako píše Prouza.
Obrázek


Autá na ktorých jazdím ja, ťahajú do strany. Jednej alebo druhej, niektoré silno, niektoré menej silno, ale skoro všetky samé zatáčajú do boku. Asi tak 8-9 z desiatich áut ťahá do strany a dvoma prstíkmi sa šoférovať nedajú. Za posledné roky som šoféroval možno 80 áut, ja ich striedam. A 80-90 percent z nich ťahá do boku. MAN, Scania a Mercedes nevedia vyrobiť ťahač ktorý ide rovno. A ak by niekto chcel tvrdiť, že jazdím len na dojebaných autách tak sa mýli. Aj celkom nové autá (MANy), ktoré som vozil na firmu priamo z autosalónu zvykli ťahať do strany. Nie všetky, ale niektoré áno... A skoro všetky mercedesy u nás začali ťahať do strany už po pár 1000km.

Raz by som chcel mať ťahač ktorý ide rovno, neťahá do strany a aj priečku volantu má rovno. Mať také auto, to je ako vyhrať prvú cenu v lotérii.

Myslím si, že šoférovať ťahač dvoma prstami sa dá, ale len vtedy, ak má šofér namiesto rúk klapetá, ako rak.
sob zář 26, 2020 5:49 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Prouza, tak teď si v příslušným tématu toho onoho ze sebe udělal sám. Kdybys měl kapku pokory a zkušeností, tak bys nemohl psát takový kraviny. Je vidět, že jsi ještě neměl ani defekt.
sob zář 26, 2020 6:16 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Sof :D
Tak já vám to ve středu nafotim jak se drží volant, nafotil bych doma v citronu, ale tam je jinej věnec :wink: Ale nebudu to dávat sem, aby to Janka nesvádělo, nevím co ho k tomu vedlo ale věř, že takto nás jezdí doma víc a ne jen doma :think: Volant si chytnu jak potřebuju, aby se mi dobře jelo, někdo tak někdo tak, zajimavý je že třeba na sněhu, jak začne jít do tuhýho, dávám pravou dolu a spíš si jen volant zprava tou rukou přichytávám a jedu jak cowboy ródeo :mrgreen: Ta ruka se mi tam motá, neručkuju, točím levou dlaní :think: Vím, není to ideální, ale mám to nacvičený.. Defekt sem měl a za mě nejhorší na tom je ten postavenej volant jak umí Scania a Volvo, to prostě neutočíš, nedá se s tym couvat, jo trochu překáží břicho, ale prostě to chce volant naplacato jak na tatře :think:

Jinak se sofem se musím podivit taky, stejně jako on mám za sebou prostřídáno za ty roky přes stovku aut, dost novejch a hlavně Many tahali na stranu, nebo byl aspoň volant nabok :doh:

A nedělejte z teho ántré :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob zář 26, 2020 6:56 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jak máš tři GPS dojedeš na křižovatku tvaru T.kam jedeš?já jedu tam kde je cmouha od lkw
sob zář 26, 2020 8:31 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] a 13 hostů