Mýtné (??? :-) ) v Rusku, tipy na truckstopy, pravidla apod.
GothicAngel.cz
Příspěvky: 203
Registrován: pon pro 13, 2010 9:58 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

jozin

Příspěvek

tak jed přes Bobrowníki cca 24 jednou 42 hodin ale spíš těch 24 než Brest u mě teda spokojenost přejedu a na Sloninu pauzu a pak mažu dál
sob srp 04, 2012 11:32 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

No ja tam vozil v navesu 2 ks Land Rover + 2x paleta nahradnich dilu na ne, a zpet jsem zase vozil (хлопок) po nasem bavlnu! :lol:
sob srp 04, 2012 11:33 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Jeste doplnim. Takove jak na obrazku, to se vozilo pro nejake doktori v tisni nebo jak to bylo, doktor v nouzi neco takoveho! :lol:

Obrázek
sob srp 04, 2012 11:39 pm

GothicAngel.cz
Příspěvky: 203
Registrován: pon pro 13, 2010 9:58 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

hmm mazel
sob srp 04, 2012 11:40 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak to je nejaka celosvetova humanitni organizace, doktori v nouzi nebo tisni ja uz to ani nepamatuju vzdyt to je rokuuuuuu! :lol:
sob srp 04, 2012 11:43 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

A tady je ten (хлопок) nebo po nasem bavlna! Lee receno kvet bavlny, oni to cisti a pak to bali do takovejch jak bych rekl po jejich jsou to bauly! Jak mne to prijde na mozek tak to sem doplnim! :lol: Slovem takovy velky balik spresovany do velke kostky a obaleno jako v kute pytlu! :lol: Neprijde mne to ted na mozek! :lol:

Obrázek
sob srp 04, 2012 11:51 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Arktic-fajn kara.Gothic-bobry jsem jel psledni furu,brest byl ten den prej do terminalu az,na bobry jsem dojel vecer,pauza na ceste hned pod to branou,rano d akce a v 4h rano jsem lezel na te prvni pumpe.Myslim ze Kuznica je nejrychlejsi ztech trech prechodu,jezdis tam dookola jak v cirkusu ale jde to.
Neřeším...
ned srp 05, 2012 1:33 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

f.lubo-nevim,je to zberak ze zapadu.Ja ted skoncil u cz dopravce a jdu jezdit d zahranici.Tak uvidim jak bude.
Neřeším...
ned srp 05, 2012 1:35 pm

GothicAngel.cz
Příspěvky: 203
Registrován: pon pro 13, 2010 9:58 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

jozin

Příspěvek

to každýmu vyhovuje něco já vym že přes Bobry projedeš i z velkym renonzem posledně mi kluk neprovlík celní lanka napínákama plachty a projely sme stejně a takovejch drobností kýbl a na spátek to jde rychlejc tam dělaj dusno jen Poláci se slovy TY ČECH TY PAŠUJEŠ KDE MÁŠ CIGÁRA
ned srp 05, 2012 8:14 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ja nic nepasuji,bych se na to vy.sral.
Neřeším...
ned srp 05, 2012 11:21 pm

GothicAngel.cz
Příspěvky: 203
Registrován: pon pro 13, 2010 9:58 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

jozin

Příspěvek

tak co at se vypovídá proleze auto přeplombuje a je klyd za to je placenej a věčinou přes ty bobry jezděj furt ty samí tak člověk aspon pokecá dozví se nové věci mě to celkem vyhovovalo je pravda do tý doby jsem nosil na ruce hodinky po Rusku už ne a je to příjemnější dojedeš taky a bez stresu
pon srp 06, 2012 12:07 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Zajimave ze na Bobrech projizdis pres Belorusa bez ztraty kyticky,zadarmo,myslim ven,na Brestu je 2krat 5eur zakladni vklad.
Neřeším...
úte srp 07, 2012 8:12 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak ono to na vychode tak funguje! :lol: Jiny kraj, jiny mrav! :lol: :lol: :lol:
úte srp 07, 2012 9:18 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Ja zajizdel do Ruska z Trojebojnogo, v Brajnsku, a tak jak jsem vyjel z celnice, zapomel jsem zapnout svetla. A za celnici stali milicajti a to tam cistili. Tak mne hned chytli.
A uz to zacalo!
Proc porusujes pravidla silnicniho provozu? Proc nemas zaple svetla? Rikam, jooooo! Ja zapmel, akorat co jsem vykel z celniste a akorat jsem je chtel zapnout a vy ste mne hned chytly tak ja to nestihnul! :lol:
Tak milicajt povida! Sedni v nasi masinu, budeme psat protokol!
Tak jsem nastoupil do jejich ziguliku na zadni sedadlo, milicajt na predni, a ted se mne pta! Tak co s tebou delat? Budeme psat protokol? Kdyz sepiseme protokol, tak ti musim odebrat ridicak a vec postoupit k soudu na projednani a stanoveni vyse pokuty! Co zabere nekolik dnu!
Ja mu povidam! Ty clovece! Vzdyt sme v Rusku, tak taknejak slysim poprve zby se takova hovadina resila u soudu! Povidam, kolik straf? A on se na mne diva, prstem ukazuje na strop zigulika a tuse rika! Nas monitoruji aby sme nebrali uplatky takze tise! Ja na nej! Aha!
Tak jsem mu ukazal jako kolik! A milicajt mne zase ukazuje vztyceny ukazovak (co v nemem jazyce znamena ze tisic rublu mam dat), a povida! Tak je to lehky prestupek, tak prozatim napomenuti a symbolicky jeden rubl!
Tak ja vytahl z kapsy kovovu minci jednoho rublu, a ten jsem mu dal!
Milicajt se na mne diva, povida! Eto cto! Ja jemu! No vzdyt to je ten symbolicky jeden rubl jak si chtel! :lol: Tak ten se nasral, vzal ty moje papry, hodil na zadni sedadlo zigulika, a jenom suse rekl. Иди на хуй! Сука блядь! Иностранец ебанный! :lol:
Ja mu povidam! Co se ti nelibi? Vzdt si chtel jeden rubl, a ja ti ho dal! :lol: To uz sme byly ze ziguliku venku! A ten milicajt na mne! Иди на хуй! :lol: Иди! :lol:
A jak sel pres cestu ke svemu kolegovi tak mu hlasiteji povida!
Ты смотри! Иностранци заебали! Дал 1 рубль и пошел на хуй! :lol: :lol: :lol:
úte srp 07, 2012 9:33 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ja nekde za Moskvou odbocoval vlevo na svetlech,na cervenou.U nich jak sviti zelena,muzes jen rovne,vlevo musis cekat na sipku.Ja to tam rubnul do leva hned.Majaky,kvileni gum,policejni ziguli me zaseknul.Kobra 11 ho.vno proti tomu.Hned mu rikam,dam ti na kafe...Nee,je treba vypisovat straf.Vypisuje bumagu,ja sedim vedle nej.Podepisu mu asi 3 protokoly,pokuta je 1000r.U posledni kolonky,po pul hodine se zasekl,vse roztrhal :lol: ,dal jsem mu 500 a jel jsem,bez bumagy.Oni maji cas a potrebujou si pokecat. :D
Neřeším...
úte srp 07, 2012 9:56 am

Odpovědět

Zpět na „Rusko + SNS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů