Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Adjunkt, hrnu furt, jen hloubš! :D

No jo poláci, škoda mluvit..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 04, 2022 8:24 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Prouza88

Příspěvek

BES - běs
čtv led 06, 2022 5:18 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

A já furt řikám, že mám malou korbu :mrgreen: Dobrý Pavle..

Jinak fakt děs běs to auto na pérech.. Předek eště dobrý, ale jak kope ta dvounáprava vzadu :doh: To mám boudu na měchách a stejně to skáče jak koza.. Sem tam neska na auto navalil 20t modřínu a stejně to skákalo :mrgreen:

No a pak sem si myslel, že jako 6x6 a zkusil sem s tym modřínem a prázdnym autem otočku u lesa a takle sem to tam zakopal :D
Obrázek

Pul metru hluboko, vletěl sem tam se zamknutejma mezinápravama pod plynem a ani ťuk. Hajnej se držel za hlavu, že tam na podzim zustala vyvážečka :lol: No 30minut byl sem venku, složit co nejdál od auta, odpřáhnout vlek, odstrčit ho, na nohách to šoupnout rukou do strany, pak naskládat všecky špéry a hybaj :hvizd:
Věc, jak se tomu točí všecky kola..


No a včera zážitek s cajtama, 4.1 sme si to s kolegem vyměnili, 5.1 za mnou přijeli na parkoviště pod majákama, když sem valil pro vlek.. Došel a hned hulákal: "Pane řidiči, víte že máte propadlou technickou.." :shock:
No nevim žejo, a druhej: "4.1 Vám skončila.." :doh:
Vtipný.. Za dvě kila mi to napsal a ptá se, kam jedu. No pro vlek a do Rakouska :mrgreen: Se koukl a na vleku taky propadla 4.1.. Jeďte! :mrgreen:


Pak sem šel tankovat, poprví, blbě sem si najel ale pistol dosahla, cvakla a já ji nemoh vyndat :roll: Tak sem zabral a ten ohnutej hlinikovej konec pistole se ulomil a padl mi do nádrže :smich: Ehm, Tondó??? :lol: No snad se s majitelem pumpy nějak domluvili :lol:

Té den toto..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 06, 2022 9:46 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Chlapče chlapče, sliepka je na prd po ceste, nieto ešte do lesa🙈🙈 Jak sa medveď boji kopcov, tak sliepka nerada jazdi, to je auto na cumendu, ale inak k ničomu. No a ta pištoľ 😅😅😅🤪🤪 náčelník musí mať z teba radosť veliku, len co vidí tvoje číslo na mobile 😁😁😁😁 zážitkov máš kopec, to ne ze ne, ale nerobil bych to ani za zlaté prase ✋🏻✋🏻 v práci máš zarobiť a nezodriet sa, nie naopak. No a sliepka s courakom bez stk 🙈🙈🙈 Raku to už je ostuda ako, to máš mať pod palcom, v servise si furt, tak to mohli spichnut jednou cestou, že by ťa tam rovno objednali...
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
čtv led 06, 2022 11:50 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Re: Prouza88

Příspěvek

aspon keby bola V8 ta scanča 8)
pát led 07, 2022 10:57 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Teď jsem objevil na FC, první jsem si vzpoměl na tebe, to by bylo peněz za naloženou fůru. :D :D :D :D
Obrázek

Obrázek
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát led 07, 2022 7:41 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Parádní kírovec :!:

Jen u nás asi nepoužitelné, narozdíl od mojí slípky Peter.. Vrták jeden :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob led 08, 2022 7:12 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Kůrňa, neska mi dali :D

Válčím s dlouhejma klackama a kontejnerama, no to ste neviděli :pray: Jožo, krista pána, ti poláci.. Dopředu to neumí, dozadu to neumí, auta v bordelu :doh:
Dojel mi tu jeden, vlastně nejeden, máme to tu nacvičený, jezděj furt ti samý, takle se otočíš, takle a takle, kdepák, málem tě přejede, hvízdáš furt jede, stojí obráceně, kde nemá, kudy nemá, nečumí, no a když se po půl hodině trefí, tak 20minut nakládáš a zase další "zážitek" dojede.. No dojel, najel, naložil sem ho na louce a než sem slezl, pán šipko gazu a ani s tym nehl a zahrabal to :roll: Du naň, říkám mu volovi, uzávěrku a rozhoupat.. Nemám :shock: Ják nemá? No dobrý, dali mu auto pro idioty, nemá uzávěrku(to tu nemá každý třetí auto..), nemá řazení, jen tři čudliky pro blbouny :doh: Ták traktor.. A on memá oko :wall: Tak vysílačka, šici se seběhli s okama, Volvo, DAF, Scania, Rencek, nic nepasuje do Mana žejo :wall: No nic, 16245 ho vzala zezadu a ani s nim nehla, tak sem musel odházet půl hromady abych se od něj vůbec hnul, vzal sem ho na lano za bednu a ani ťuk, už byl moc hluboko a proti kopcu :think: Jedna věc se jim ale nedá upřít, a to je vynalézavost.. Z keřa vytáhli kus klady a přes něj sem ho na zpátečku vytlačil ven :lol: No, pak se projevila blbuvzdorná převodovka, ono to zařadilo a stál zas :wall:
A takle tu válčím co auto, jednoho tahnu na laně, kola na druhou stranu, prásk do hromady šutrů, než to objedu druhej už stojí na místě, leč blbě a ani se nehne.. Je to tu malinko do kopce, led, sníh, dojedou tři naráz a stoupnou si před horizont a čekaj žejo, nebudou stát 100m daleko na rovině.. tak si musím všecky tahat, bo si za tu půlhoďku ty teplý gumy propálí díru do sněhu :doh:

Experti jak sviňa, těm nemůžeš říct "sem jak stál kolega", těm musíš ukazovat kam točit a ani to neni jen tak :D


No a pak sem se vytáh, poslali mě do lesa pro fůru, náledí, povidá, bez řetězů to nepude, ráno tam zůstal s Patrolem, náledí.. :think: Ale prej to poladil nakladačem a posypal makadamem :think: Ták sem se tam pustil, mám 6x6 ne :dance:
Krpál dolu že sem stál za volantem a dole vingl téčko, že i na sólo musíš 2x pocouvnout.. S vlekem sem musel 3x no 8) Než sem těch 200m sjel dolu 2x sem musel stát a foukat vzduch :mrgreen: Ale dobrý, narovnat a po kopcu dolu dalších 200m :pray: Naložil sem, poplácal po zádech, kolečko o čtyři polohy doprava, malá jedna a běda :pray: 50t se dalo do pohybu, což sem se i divil, hned malá dvě, velká dvě, tý už se moc nescelo, stoupání má tak 20% a tak sem to hnal mezi zeleným a červeným 300m až nahoru na kopec, kde sem si oddech že se to nezastavilo a nechytlo to sáně z5 :D

Uplně sem nechápal že to tak vyběhlo nahoru, sem očekával zádrhel, ale ten předek to je věc kucí..


Včera mi tu padal sníh, 10cm, místy jazyky 50cm, a já měl namále.. při výjezdu z vedlejší do kopce, kde sem musel zastavit, sem "netrefil" kvalt a ono se mi to zastavilo v tom sněhu mokrym :pray: Já zlomenej do vinglu, vlek za rohem, zašpérováno a ono to jelo jen rovně proti sloupu nebo se to sunulo stranou :doh: No posledním pokusem sem se asi u sloupu chytl o obrubník, nebylo tam nic vidět, a i bez řetězů v těch 10cm to bralo do kopce jak tank..

Neuvěřitelný co to udělá to kolečko s těma pár polohama :think:


A takle já se tady bavím, někdo potřebuje seskok padákem aby měl adrenalin, mě stačí jet do lesa :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 18, 2022 10:32 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Prouza88

Příspěvek

Fujky fujky, to bych nechtěl dělat. :D slyšel si? Bobr by měl jít sedět. O Tondovi sem slyšel taky, že je tam teď špatná situace. Tak doufám, že to není pravda a vše funguje. Or truck odvedle taky jde srát, kamarád chce u něj skončit. To dřevo se má údajně zase rozjet, ale kdoví.
pát led 21, 2022 10:11 am

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Re: Prouza88

Příspěvek

https://40ton.net/czeska-scania-r770-ki ... xIMYBSbnB0 .Tam kam jezdí Prouza, tohle asi nepojede, nebo jo?;)
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
pát led 21, 2022 4:06 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to romus145: Jak se může rozjet dřevo, když je už vše vykácené. Strom nevyroste za rok.
to Vincek1: První co mě trklo do očí,byly ty rámy na bocích, že by skončili v první brázdě. :D :D :D :D Mě by zajímalo kam s tím chce jezdit. To spíš aby měl k sobě Prouzu,co mu to vyveze z lesa na asfaltku a tam si to nezávisle naloží. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát led 21, 2022 10:16 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jo jo, už sme na ten zázrak s klukama od fochu taky koukali :D Pár takovejch jezdí, jeden i u nás na bezruce a to je za trest takový auto.. Uplně ho slyším toho našeho jak volá: "Čáu, jedu za tebou, jak to tam vypadá? .. Aha, šici normálně vyjeli ale víš, já tam mám trubku vpředu, a tam sou aj haluze a blato, teď sem to umyl a .... Né jó?.." .. a pak zavolá Tonda abych to rači vyvez :D


Bobr de sedět, už mu sebrali aj osobák, něco dlužil či co.. 5let myslím..
Hele Tonda je v klidu, tomu se točí prachy na číně a ostatní mu je volný, teď odchází kolega, auto prodá a bezruky utlumí, něco do plachty, něco strčí pod někoho... Nějakou prácu na ně má, ale kluci vřískaj, protože jezděj tak 4 dny v tejdnu no.. My se nezastavíme ale, ráno, tedy v sobotu mám 13 konťáků a pak eště svýst fůru, jedna ruka nám stojí na neschopence a nestíháme vpodstatě :think:


Dřeva je dost nebojte, jen je nasycenej trh :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát led 21, 2022 10:30 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

Takže s dobrého řidiče se stal víceméně takový jeřábník, nebo jak to nazvat.???
pát led 21, 2022 10:37 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Já ti dám jeřábník :lol:

Včera se mi dařilo, nad obvyklé poměry..
Eště v pátek v noci sem lital po lese a nakládal borovicu, čerstvá, těžká jak sviňa, 20cm sněhu, na silnici ujetej, a na místě kde se dá jen v letě když 40dní nepršelo :roll:
Přece nebudu vyvážet sám na sebe, tak sem se tam pustil se soupravou, kritické místo je točna v lese a výjezd na hlavní, kde je 100m padák vyskákanej(předchůdce tu položil vlek), brod, a hned 50m trhák na silnicu, malinko na stranu(tam už taky jeden dělal háji) :think: Tak 3hráně, auto na čepku, dva řetězy a poď.. Dolu krokem, spíš smykem ale dobrý, pak brod, tam už sem stál na plynu a doufal že nepadnu dolu v tom hupu.. nepadl, na kopcu sem sundal řetěz jeden, a když sem šel okolo auta, koukal sem na vyzutý kolo :doh: Ohlej disk o pařez či tak :clap: No, na vleku mám eště 11takovejch kol, tak sem to neřešil a jel :D

No a v sobotu v 9 večer když sem tu borovicu překládal, tak u poslední hráně naberu co se vešlo, zaberu, sotva uzvednu a koukám jak mi to nějak padá z kleští.
Obrázek
Praskl drapák :doh:

No tak sem to zahodil před dílnou, a maj kluci co dělat :D


Seznam dlouhej, jedna z položek je protáhnout oje o 20cm..
Borovice bývá delší, a když ji dám na vlek tak, abych vpředu mohl zatáčet, tak se mi vzadu klacky převrací dozadu za vlek :think: No a i tak to musiš cpat víc dozadu a předek vleku je nedotíženej, navíc to nějakej expert objednal se zkráceným rozvorem a oproti třeba Dolláckýmu vleku co sem měl, sou zadní nápravy o metr víc vpředu.. no a tak sem si ve středu spokojeně naložil čtverky na vlek, sjíždím kopec, dole ostrá vpravo na silnici, dost v krutu a to tak, že se ti potká předek vleku se zadkem na autě.. Zakvaltováno, zašpérováno zlehka, rozblikáno a rosvíceno abych viděl co to dělá za mnou, jedu krokem a přibržďuju a vidim jak dou kola vleku smykem, tak zlehka pustit a opatrně to stáčím na silnicu, na ní kluzko. Auto dobrý, sem celej na asfaltu, eště furt stojím zlehka na brzdě a jak sem narovnal auto na silnici, vlek už se neopřel ojí o auto ale "prolomil" se mi a smykem mi proletěl za autem naproti do škarpy :shock:
Jen to zavrzalo, zakymácelo se, v levym špíglu sem viděl prakticky celou točnu, no byl celej kolmo uplně za mnou :doh: Eště že sem tu brzdu pustil a šlápl na plyn, jinak mě ten vlek stáhl zadek sebou do škarpy :think:

Mejt tam nějakej delší klacek, serval sem si celej zadek auta, nedej bože něco na ruce :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned led 23, 2022 11:23 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza88 píše:
ned led 23, 2022 11:23 am
Já ti dám jeřábník :lol:

Včera se mi dařilo, nad obvyklé poměry..
mě je úplně jasný, že až ve zprávách bude : v oblasti sibiře vykolejil vlak naložený kontejnery s dřevem pro čínského zákazníka, bylo zjištěno, že kontejnery naložil jakýsi stachanovec v česku a každý kontejner byl přeložen o 100% své kapacity ...následně rusko vyslalo do cz své agenty, aby zajistili podezřelého kazisvěta :valetsesmihy: :smich:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned led 23, 2022 11:32 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů