Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Prouza: jestli myslíš tu mojí příhodu, co jsem tu tenkrát popisoval, tak já měl silnici druhé třídy a ostatní se pochopitelně starali o jedničku, nebyl nikdo, kdo by měl čas pomoci, ale to už jsem tu sáhodlouze vysvětloval. A na ten dvůr jezdí nakládat všichni, takže odjíždí a zapnou rozmetadlo, to je přeci logické, ne?

Jasně, ta sůl potřebuje energii od aut nebo od slunce, jinak to nic nedělá.

Těžko říct, kolik je potřeba, to musíš sám vidět, co to dělá. Normálně tak 20 - 40g + solanka. Ale sníh a následně břečka se musí pochopitelně odhrnout a to se bavíme o asfaltu.
BES - běs
ned led 23, 2022 10:58 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Jose Rabano

Příspěvek

co sem já slyšel ..tak na "předsolování na noc " se používá okolo 15 gr na m2 ale to by měl líp vědět Pavel ...a další věc ..toho sem si všiml hlavně v D ..někdo sype mokrou sůl se solankou na mokrou silnici a někde to serou suchý na suchou silnici, až se za nima práší ... tak nevím ...myslel sem, že se mokrá sůl líp jakoby přilepí k silnici a neodfoukne se jí tolik od aut ....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned led 23, 2022 11:25 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Jose Rabano

Příspěvek

"Předsolování na noc"

Spíš preventivní posyp, je jedno jestli v noci nebo ve dne.

Používá se od 5 g u nás se solankou.
BES - běs
ned led 23, 2022 1:46 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Ha, tak to u nás se preventivně sype, až přestane padat a je jedno, jestli v noci, nebo ve dne :D
Posledně chumelilo celou noc, 10cm asi napadlo, a první sypač přijel k nám v 9 dopoledne.. až sou všici v práci a ve školách :doh:

Ale jo, dik, házím to rukou, a odhadem mě to vychází na těch 20-60g/m², dle místa, pak to tam a z5 přejedu a pak už si to rozjíždí sami :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned led 23, 2022 2:42 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Cele to je o tom ze lidi jezdi jak dobytek.v lkw podlaha,90,vice to nejede.neni jina poloha plynu prece.ja tomu rikam polsky styl,on tak jede odrana do vecer,bundes,bahn,obec,egal uplne.podlaha.tecka.dalsi vec nepozornost,cumi do mobilu,fb,atd.snezi vsude,ne jen na D5.
ned led 23, 2022 10:23 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Tak co Jožko už máš pivní abstinenci za sebou.??? Pomohlo to. Nahoď čísla kolik je kg dole. Jestli to má smysl. Takových deset kg dolů by se mi taky hodilo.😀😀😀 Zatím jsem nenašel odvahu.
pát led 28, 2022 7:20 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Kámoš já mám přímou úměru.piju.pivo deset kg plus pupek napijí pupek sléze,žeru furt.stejne
stř úno 02, 2022 9:25 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jožko, Jožkoooo, Jozifku - idem do polsce, asi tak po 100r, ty to tam máš nalietane. Idem k UA a SK hraniciam. Takže klasika rostock, Berlín, Frankfurt a dole po diaľnici na katowice. Nejaké zmeny sú? Na čo dať bacha aktuálne? Mám Uta box na mýto, funguje to aj na tie súkromné úseky? Hod nejaké rady a typi. Inak myčka v Ostrave na vagonke, kde to tam prosím ta je? A víkend Ostrava. Kde sa tam dá odstaviť aby sa človek dostal na sprchu a záchod?
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
stř úno 02, 2022 10:13 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

A kdy tu budeš teď víkend?já nejsem doma,v pl na A4 potřebuješ to novou karbidu na dálnici,v Ostravě pes zdechl
pát úno 04, 2022 3:49 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

v Ostravě pes zdechl
Tak jsem čekal, co poradíš a nic mě taky nenapadlo. Já jsem víkend trávil na D1 na té shelce u Bohumína. Je tam i KFC.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 04, 2022 6:36 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Měl si sjet na dalším sjezdu tam je kruhac u něj pumpa,tam bysto nechal to železo já bych dojel pro tebe a sprchu WC doma mám,tzn pivní režim.
pát úno 04, 2022 10:11 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jožine, to je už hooodně dlouho, a i kdyby to bylo teď, tak nikdy. Náhodou by se to zvrklo (pitný režim) a dostat se ženě která bourá půlky prasat, do ruky, to nebudu riskovat. :D :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 04, 2022 10:21 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Beru na vědomí kámoš.,.spal u mě Waberers,pak Slovinec,oba to přežily :D
sob úno 05, 2022 9:57 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Peter, Jen tak pro zajímavost, kde je ta myčka v Ostravě? Našel jsem na netu, snad Betonářská ulice na Muglinově. Kdysi tam byla celnice kousek od basy. Já o žádné v Ostravě nevím. Kdysi byla v Bohumíně, ale jestli ještě funguje to nevím. Jinak v CZ krom Sokolova jsem ještě nečistil, vlastně jednou joo ve spetře, ale tam to je, no to musíš zažít.🤔 Víkend jsi přežil kde?
pon úno 07, 2022 8:19 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

V Bohumín funguje aspoň tam vidím bečky zajíždět.jinak se svět obrací naruby jsem majitel dotykace telefonů jako posledních na firmě,už je nebavilo.mi psát SMS adresy,tak mi to.prefoti.jsem z toho úplně odvareny z toho mobilů,brutus...Hovadina naprosta.jalo plus uvedu jen dobrý foťák a ty mapy gugl jsou ok,zbytek nekomentují.nejaky Xaomi nebo tak nějak ani vyslovit.to.neumim.
stř úno 09, 2022 3:56 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů