Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Prouza88

Příspěvek

nepřísluší mi to komentovat, ale s výplatou bych čekal až kam se dostane inflace, teď vezmeš cash a příští rok si za to nekoupíš ani psí boudu. Klidně bych to natahoval, prachy asi vydělávás, takže té nic netlačí.Jeste bych ji účtoval nájem z toho podílu.
stř srp 17, 2022 8:52 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

Zatím nic nepřišlo, odhadce má na to 14 dní, taky se ještě nevyjádřil. Uvidím s čím přijde, pokuď to nebude podle zhruba mých představ, no tak se podle toho zařídím. Nějaké byty jsem už u nás skouknul. Ceny ber, že nejsou jako u vás v Brně. 2+1 ne na sídlišti, se dá pořídit za 1,5-2. No a to už po rekonstrukci.
stř srp 17, 2022 9:01 pm

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Didi drž se, nejseš první ani poslední :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř srp 17, 2022 9:52 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Prouza88

Příspěvek

vlastně proč by tě měl zajímat odhad, řekni kolik chceš abys vypadl a fertig...platí ten co spěchá, ale ty přece nespechaš...výběr si ten malý byt který se ti líbí a tu cenu pozadujj...hrej s časem., Máš argument,, ty nic nechce ono chtějí a ty nic navíc nevydelas.
stř srp 17, 2022 9:56 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Didi: z mojí zkušenosti jsou odhadci ochotni "vyjít zakaznikovi vstric" . Dá se na tom vydělat, i prodelat, tak opatrně, vzhledem k tomu, že ho najala manželka... Q
čtv srp 18, 2022 1:25 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

Co zatím můžu dělat? . To z organizovala se svou právničkou. Čekám co z nich vyleze. Podle toho se zase zařídím já. No to jednoho baví.
čtv srp 18, 2022 2:49 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4466
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to koště. Ty woe, ty máš koště na trubičce metr šířka a chceš tlačit kolečko kůry. To koště by nevydrželo, i kdyby bylo na lešeninové trubce.
A jen ještě taková lingvistická vložka. Nemělo tam být kortouč? (kolečko) Toto slovo jsem slyšel naposled od spolužáka který byl někde z Jílemnicka. Používal to hodně a my se tomu smáli jak blbý. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv srp 18, 2022 5:43 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4466
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Vzpoměl jsem si na kolegu 153 a poradil si s wikipédií.
Kolečko je v různých krajích nazýváno různě – na Moravě (zejména na Hané) je zváno kolečka (v množném čísle),[1] v jihozápadních Čechách (v Pošumaví a na Prácheňsku) kolec, samokol či samokolí,[1] na jihovýchodě Čech, Horácku a na jižní Moravě kotouč,[1] v Chodsku kolmaha,[1][2] na Doudlebsku šajbtruhla či šajtruhla,[1] na západním Plzeňsku luberna či lubárna,[1] v Podkrkonoší kortouč,[1] v severozápadních a severních Čechách mluvících oblastech radvanec,[3] na severní Vysočině korba či korbice,[1] na Náchodsku kárka,[1] na Orlickoústecku tůčko či tůček,[1] na Valašsku, na severní Moravě a ve Slezsku táčky či táčka[1] a v Těšínském Slezsku točky.[zd
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv srp 18, 2022 5:45 pm

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

4215: Ty voe, tou "násadou" z duhý strany dotahuju kola ty trubičko :lol:
Jinak dík za tu vložku, u nás dycky kotouč(kotóč, kotůč), 153 by doplnil, Německy Schubkarre, slangove ale nevim :wink: Třeba doplní..

Ví nědko co s Panem 153 je :?:


No didika sem nescel nějak moc komentovat, toš, ženská chlapa dycky škubne, kór dyž sou děti, chlap zbalí igelitku, dvě a maže.. Neznám podrobnosti, ale jestli se chce dělit "rovně", eště to je dobrý :think: Didi má děti velký, zkusil bych přes ně zjistit, o co de, proč, a hlavně smutný oči ať mama neblbne a nedozví se to :think:

Zrovna včera sem řešil s kolegou alimenty, má dvě, malí, zahla mu a došla z bubnem, tak sbalil tašku a šel, platil byt a alimenty.. Sranda je, že to jeho "kukaččí" mu říká tati :mrgreen: No a zvedli mu je z 6000 na obe na 8tis.. tak se stekal, platí ji byt, resp. hypotéku co si vzali a ona se eště chce dělit až to zaplatí a prodá :doh:
Tak sem tak zhodnotil situaci a říkám mu.. Voe, to platíš na svoje děcka, jestli to nehází do automatu ale podstrojuje dětem, neřeš to tak.. Je to totiž nespravedlivý z obou stran. seknout tatovi 8 z vejplaty není málo, ale mamině 8 na dvě je málo.. Holt co naděláš, nemělo se to stát..
Trochu blbý je, že ti to napálej, ikdyž zahne ona tobě, platíš stejně, nikoho to nezajimá :doh:
Ale na to máme předmanželskou žejo, jenže kdo ji má.. Já taky ne, taky sem všecko oddřel a zaplatil já, a šel bych jak namydlenej :wall:

Jinak kolega to řeší ten rozchod, svoji nebyli, už tak 5 let...

Didi, nějakej ten rozvod už sem v rodině zažil, brácha trucker, ségry, jedna je dokonce vdova.. Nesleduji to, ale hlavně si nedělej zle u dětí a dotčenejch příbuznejch, budeš za vyvrhela :think:
Majetek naděláš znova, dyť mi kluci od kulatý lopaty zas tak tolik nepotřebujem k životu.. A jestli seš už "dódyk" tak vnoučatum je to jedno, hlavní je bejt u nich správnej děda :wink: A věř mi, z mejch 14ti neteří a synovců už pár vnoučat je a dědci sou u nich top tak jak tak :dance:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv srp 18, 2022 9:27 pm

153
Příspěvky: 1145
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza
Byl jsem upozorněn jedním kolegou, že ze ptáš, co se mnou je.
Jsem v pohodě, zdráv a stále pracující, jen jsem sem nějak přestal chodit. A nejsem sám, jak jsi si jistě všiml, kdo se odsud vytratil.
Pokud se tady probíraly technické, ekonomické, právní věci, případně se tady prokecalo, kde co, tak mě to docela bavilo. Teď s z tohoto fora stalo politické forum a k politice jsem měl vždy hrozně daleko. Já byl vždy přes auta a vše, co s tím souvisí.
Tak jsem tady po sobě uklidil ten nepořádek, co jsem tady udělal a stáhl jsem se.
Chodím sem nakukovat někdy od roku 2010, později jsem se sem přihlásil, protože jsem se tady ledacos dozvěděl, co se týká dopravy, aut a vůbec věcí kolem. Teď se tady pouze dočtu, jaká je situace na bojišti, zaručené prognózy, jaký to bude mít vliv na náš budoucí život, a jak se to všechno řeší blbě. Původně jsem si myslel, že Truck forum, bude o tom, jak se to jmenuje. Už delší dobu není..... Stalo se z toho politické a válečné vlákno.
Dokonce i do vyloženě technických věcí se zamotá politika......
Tak sem chodím velice zřídka. S několika lidmi jsme si vyměnili maily a telefony a když cítíme potřebu něco prokecat, tak zi zavoláme nebo napíšeme. Proti nikomu tady nic nemám, stahuji se sám a dobrovolně a občas sem nakouknu. Pokud tady vyšumí ta politika a vrátí se to, zase k autům a s tím souvisejícím věcem, rád se sem zase vrátím.
Pokud by jste mě někdo chtěl kontaktovat, můžete tady, ale dejte mi echo do soukromých zpráv, většinou tady spoustu věcí nečtu.

Tak všem přeju hezký den a nadcházející předposlední prázdninový víkend.

Jo a ještě koukám, že máš dotaz jak se řekne slangově německy kotouč (kolečko).
Všechny výrazy samozřejmě neznám (zrovna tak, jako v češtině), tak jen ty na co vzpomenu.
U nás se používá šubkare nebo šíbkare (Schubkarre oder Schiebkarre) pak znám ještě Karrete, Garrete (to u švýcarských hranic), v Bavorsku Scheibtruhe oder Scheibtruche, ve Francku Radbere nebo Radwer, pak jsem slyšel ještě Rowern, Robbern nebo Radeberle. To je tak asi vše, na co momentálně vzpomenu, ale určitě je toho více......
pát srp 19, 2022 12:05 pm

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

153: jak já se lekl, že se něco stalo..

No jen Ti musim nadat, po tom výmazu příspěvků, tu spostu témat nedává smysl :( A to je škoda..

No a politika u mě nehrozí :wink:
Tak občas nakoukni aspoň, kdybych tu snad psal nějaké nesmysly a "narovnej" to :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát srp 19, 2022 12:36 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Prouza88

Příspěvek

Znojemáku, ukaž jim to s klaničákem jak se dá přeskočit takový krpál:
https://www.stream.cz/tatra-100x-jinak/ ... -internetu
sob srp 20, 2022 5:25 pm

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

BrŇáku, takovej krpál mám ve Znojme u Pennymarketu před barákem! Když si Tonda u mě sková dřevo, tak přes takovej hup eště tahám 60t :lol:


Nicméně, dnes sem byl nemile překvapen.. Hlídkou s vahama :doh: Se vraceli z honu a nějak sem se jim nelíbil :think:
Obrázek

Naměřeno na tom klacku tam 4,35m :oops: No 15 na místě a prej správní :roll: No já Tondovi řikal, že to chce vyjímku, ale ne.. No samozřejmě mě zdrbal proč to mám na čepicu :roll:
No malinko mi to sjelo jak sem to stáhl no, ale co mě trápilo je, že mi cajt řiká, že na soupravě je max vejška 4.00m, žádná tolerance 2%, tedy 4.08m :shock: Slyšel to někdy někdo???
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon srp 22, 2022 7:22 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Prouza88

Příspěvek

vejška je bez tolerance ...jinak pokaždý, když sem vlezu , přemejšlim co zase "samo" upadlo :valetsesmihy:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon srp 22, 2022 9:54 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouzič jak to u vás vypadá? Bobr v lochu a další za ním mají jít. Neslyšel si o tom něco?
pon srp 22, 2022 10:06 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů