Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

A hyml, tak tam už nejedu :lol:


Drivere, základy mám samostatný a sedat by to nemělo, a i kdyby, ničemu to nevadí :think:

Odizolovaný myslíš tepelně? To mám, no a nějaká spodní voda.. je to bazén, v příručce malého domácího bazénáře to nebylo :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon čer 13, 2022 11:14 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Prouza88

Příspěvek

zespodu se ti bude tlačit voda po obvodu bazenu, tedy ti můžou odpadnout zevní obklady a odlepí se ti to od terasy, dostane se tam voda v zimě zmrzne a bude ti trhat dlažbu na terase.
Ale buď v klidu, švárovi na to dohlíželi a radili mu dva inženýři, poté co zdrahnou energie voda všecko, ten bazen vykopne celej, v podstatě stejný snénář jako tu nastínil 153. jde se v létě na koupák.
Moje sousedka si pořídila bazén před 30 lety to ji bylo tehdy už 60 let, je sama děcka v cizině ani vnuky (čky) nemá, za celou dobu ho prý měla napuštěný 2 x ? Ale každý rok přijede servis a čistí a opravuje, ona se pak ve svých 90 letech plazí po dně a šůruje to hadrem. JSem se ji ptal na co to teda má... prej že to chtěla.
pon čer 13, 2022 12:04 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Nestraš :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon čer 13, 2022 12:30 pm

153
Příspěvky: 1153
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) 153 dne pon črc 25, 2022 4:05 pm, celkem upraveno 1 x.
pon čer 13, 2022 1:09 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Prouza88

Příspěvek

třeba máš lepší podloží a ve Znojmě je tepleji a víc sucho, on to má na severu Moravy...skoro v Beskydech, tam měli vždycky raději než bazén dřevěné necky:) ale jinak to máš hezký (zatím) :dance:

153: tu rezavou trubku pak spodem vyrajbuje a protáhne hadicu, nebo to upajce nad dlažbou a pod to postaví sud.
pon čer 13, 2022 1:11 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

bazén závidím.. Z tej terasy skôr či neskôr niekto spadne. Niekto nepozorný, možno niekto po nadmernom pive, možno oplašené deti, možno nezvyknutá návštveva, určite sa z nej časom niekto zdrbe. Treba zábradlie.
pon čer 13, 2022 1:38 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Geiger není, nebude, drží se tam bordel, padaj tam ptáci a smrdí to, je tam hned pozink koleno a plastová roura dál, vše ve štěrku :think:

Ináč u nás nésó kyselí deště, tak mě to přežije :wink:

No a uplně ináč, na Moravě chlasčíme od útlého věku a balanc máme natrénovanej, zábradlí nebude, naopak v tý šikmině bude schodiště a na rohu sprcha solární :wink:
Takže všecko pokrytý a se sousedem sme to už "zkolaudovali" :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon čer 13, 2022 3:30 pm

153
Příspěvky: 1153
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) 153 dne pon črc 25, 2022 4:06 pm, celkem upraveno 1 x.
pon čer 13, 2022 5:52 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouzo neboj, zítra tam jedu naposled, pokud si teda někdo nevezme dovolenou a já nebudu vozit balenou se sklápěčkou.
BES - běs
pon čer 13, 2022 8:18 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

153: Asi deset ročně, mláďata co choděj okapem, pak tam spadnou a nahoru už nevylezou, plus listí, brouci, myši.. Takle se "sklouznou" a vylezou o pár metrů vedle :wink:
No a ta měd asi nebude taková jako byla dřív, když už i u kabelů je jí jen většina ve vodiči :think: Eště mě napadá, na baráku mám hromosvod a nějaké ochranné pospojení a koukal sem že je to chycený i k okapu a ten vede do země.. Asi bych vzdal multimetr a zkusil kolik to dává šťávy :think: Elektromagnetická indukce, nebo nějakej bludnej proud a máte z okapu článek a provádíte tam jakousi elektrolízu, či pokus o anodu Pane kolego, to Vám pak ta měd dlouho nevydrží :D


Pavle to tam ladíte něco ve vesnici nebo nějakou příjezdovku? Myslím, že by chtěl malinko porychtovat ten mostek na Smylkov, maj tam nějaký tuny a "zdálo" se mi to na nás málo jak sme tam tak proletěli zlehýnka :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon čer 13, 2022 10:51 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Prouza88

Příspěvek

Jo, děláme cestu ke hřbitovu. Smilkov ani Arnoštovice není náš rajón, spadá to pod údržbu Sedlec-Prčice.
BES - běs
úte čer 14, 2022 6:15 am

153
Příspěvky: 1153
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) 153 dne pon črc 25, 2022 4:06 pm, celkem upraveno 1 x.
úte čer 14, 2022 6:45 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No mě ty geigry "čistí" ten náš vůl kocour, jak tam okolo blbne, vím že tam něco loví :lol:

Ten multimetr bych zkusil, vzhledem k tomu že nějakej ten volt tam bude a vlhkost vůbec jak sou tam kyseliny vede, tak to něco dělat může, mě ten pozink netrápí, ale kdo ví až na to děcka nacákaj slanou vodu :think:


Jó Pavle, byl sem hned nad hřbitovem, je tam takovej lesík, ale asi jednorázovka :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte čer 14, 2022 7:00 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Uf, to byla šichta..
Ráno v 6 naložit 4 auta, 3hodiny čekat na hajnýho, pak sebe ze Ždírce do Štětí, pak 2hodiny skákačka v Praze a z Votic do Retzu a o půlnoci padla, 680km :lol:

No, a zlí jazykové teď tvrdí, že se teď u Votic ztrácí denně 50kubiků dřeva :lol:
Tak Pavle, poprosim tady na pondělí, vyasfaltovat, na kopcu v lese kruhák, proklestit, plac na dvě auta, popelnicu a chodníčky ať tam necapem v bahně :mrgreen:
Obrázek

Hajnej mi tam říká, z vlekem ne e, místní mi říkaj, tam se neotočíš, těžaři mi říkaj to nende.. Já:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
8)

No a takle vypadalo auto, když sem tam zajel se podivat kde že se to má nakládat :wall: To sem se tam ještě bez rozpřažení neotočil :think: Všiměte v dáli ten strom přes cestu, klanicama sem o něj brnkal :doh:
Obrázek
Resumé: Antény naplacato, ohlej maják, prasklej špígl, ztracenej klín, ohlá sedačka, urvaneá ocelová mříž na světle, dodřená kabina a v ní lupení a větve, který z venku visely uplně všude :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát čer 17, 2022 12:18 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ach jo..

Tak se zase dařilo :mrgreen: Ve středu sem závodil s klukem od nás V8 S580, neujel.. z kopce :mrgreen: Ale to se dalo čekat, ve čtvrtek sem si už ale na tý samý trase vedl našeho kolegu s FH500, držel se pěkně než na mě bejkal do CB že musí nutně zastavit :arrow: Šlehaly mu plameny z podmasky :mrgreen: Auto zachráněno, odtaženo, Tonda hotovej, no a já si dnes složil dva Retzy, na oběd sem to zahodil, čekám na babu a co to nekoukám.. :doh:
Ehm Tondóó? :mrgreen:
Obrázek
No co už :mrgreen:
Mátě někdo představu, co to udělá jak to drbne celý? Bude hají?
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát čer 17, 2022 5:43 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů