Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouzič tak bobr to položil, v pátek kluci odstavili auta a konečná. Jezdil u něj můj kamarád co tam přešel když zkrachoval OR truck a teď zkrachovalo i toto, je to na hovno. Jak u vás? Někdo říkal, že Tonda toho má plnou hlavu, ale snad to bude všechno v pohodě
úte lis 22, 2022 10:24 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Cau rome, hele nechcu tu zrovna zverejnovat citlivy udaje ale, Scaniu od bobra mame kupovat, jestli uz teda neni nasa i s jednim tahacem, no Tonda celkem šílí, není moc sdílnej ale koupil pred měsícem Dafa aj s plachtou, ted prodal FMX fialový.. No je toho dost..

No a já sem odstaven a překvapivě mi nikdo nechce pučit auto :mrgreen: V pátek donde nějakej zázrak kouknout na blok motoru jestli to pude zachránit a jestli ne, tak de motor ven :pray:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte lis 22, 2022 12:41 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Bo zatim nej kabina u tereních aut je slepice
Koukal jsem tento týden na lesovozy, a obecně na "tereňáky" a když máš teď čas, tak objasni problém, proč slepice. Mě se zdála ta Tatra jako nejlepší celkově. :)
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv lis 24, 2022 6:45 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak máš tam u slípky klasiku Rko kabinu, nevim teď honem jestli de nejvyšší kabina u 6x6.. Ve Volvu FMX si nestoupneš ani v novym. Axor taky nic moc, Tatra je u nás s vysokou kabinou rarita a dražší jak slepica a TGS je menší.. Iveco má u 6x6 starou kabinu.. S předkem máš u všech výrobců strop 6ti vál a 13ti litr, tak slepicu máž 560, Volvo 540, slípka má 2750Nm.. Tuším :oops:
Jak vemeš něco bez předku mužeš mít velkou boudu a 700koní u všeho..

To jen narychlo :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv lis 24, 2022 7:47 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

:D :D :D Však ty v té kabině moc času nestrávíš. Tak ti je jedno jak je vysoká. :D :D :D Ale O.K. na toto jsem nemyslel. Koukal jsem na světlost, záhyby všelijaké, kvůli větvím, schůdky, nebo celkové nastupování do kabiny, kastlíky, nebo odkládací místa. :housle: :housle: :housle:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv lis 24, 2022 8:12 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Prouza88

Příspěvek

Pánové, pohodlí mimo silnici nebo na hnusné silnici, to je Tatra a tomu se nikdo jiný ani nepřiblíží, protože to ani nejde.
BES - běs
čtv lis 24, 2022 8:18 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

4215: Tak ptal ses obecně, no nechceš po mě popisovat každej kastlík a poličku napříč značkama že ne :D Jako dík za důvěru ale to je tak pro novináře z Truckeru :lol:

Já sem Tatru neměl, pokud nepočitám 138ku když mi bylo 8let, tak těžko říct.. Co sem ale zažil, tak 6x6 na listovejch pérech, boha to je skokan, na to musíš bejt magor abys s tym lítal po lese :mrgreen: Co maj kluci tahače na měchách nebo na parabolickejch pérech, 100 a jedno :think: Každej list těch per poznáš.. A nákladem už to nedoženeš :think:
Měl sem 6x2 sólo celý na vzduchu, Mana, měchy kdes to zvedl o půl metru, si snad nedovedu představit že by tatra mohla bejt eště pohodlnější :think: Jo asi přeleze škarpu ani se nezhoupne, ale...

Pavle, u nás má kluk 6x6 tahač, vzadu měchy a furt mu to hrabe jak se to někde nahne nebo stojí na hrbu.. Tatra tym netrpí? Je to teda Volvo tahač, ale i naše slípka 6x4 tahač nevyjede nic, stačí 5cm klacek pod jedno kolo a vidiš jak se celý auto postaví do luftu a ostatní kola se točej a nic.. 6x4 sólo co sem měl se překroutilo příčně přes škarpu celkem bez problému :think: Asi tužší stabilizátory..

Jinak ta slípka má tu boudu takovou akorát, vysoká, dobře vidíš, místa dost, vychytaný kde co, pohodlná na měchách.. Pravda v lese je zbytečně široká, ale pak zas chybí místo v boudě a nevidíš nic ve špíglech.. Toho je hodně, záleží s čím srovnáváš, ale pochvalujem si to šici, až teda na pár zarytejch, zaslepenejch, kovanejch Volvistů :mrgreen: Tímto zdravim "Fanóša" :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv lis 24, 2022 9:11 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak ty jsi taky napsal nej kabina u terenních aut. Tak mě napadlo toto (co jsem psal). Proto jsem se ptal. Nenapadlo mě, že budeš sledovat, zda si mohu v kabině stoupnout, když 80% času strávíš na krákorci. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv lis 24, 2022 10:21 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No ono je to docela podstatný, protože když si musim dat plavky, tak potřebuju prostor, vůbec jak je nandaváš 30x denně :wink: No a pak potřebuješ autobus abys to rozvěsil a usušil :think: Taky si chceš večer někam lehnout a kam to všecko dat..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv lis 24, 2022 10:40 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

No jo, toto mě nenapadlo :) :) proto jsem to chtěl objasnit, vysvětlit. To jsou ty detaily co my co máme megaspace a otevíráme jednou denně vrata návěsu, nevidíme. :) :) Takže potřebujete malé velké auto. Teď mě tak napadlo, že jsem viděl, myslím ve Francii, nebo kde, že měli "kamioňáci" megaspace boudu a střechu seřízlou, nebo vykrojenou pro ruku. Sice to z venku vypadalo strašně, ale asi účel to plnilo. :hands:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát lis 25, 2022 7:17 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza: já myslím, že Tatra vyjede to samé jako ostatní 4x4, 6x6 a 8x8, ale koukni na video:

https://www.youtube.com/watch?v=3-vmTs4 ... =JanLORENC
BES - běs
pát lis 25, 2022 7:08 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to Pavel Šebek: No spíš jsme řešili sociální zázemí boudy. Ale video pěkné, pěkné srovnání komerční vozidlo :D :D :D , jen student Matfyz by nepoznal MANa. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát lis 25, 2022 7:19 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Pavel - super video👍🏻

Raku Draku - toz ty si s tatrou nejazdil? Eeee moje mienka o tebe tým značne klesla. Tatra v lese by ti ukázala , kde má kanec ♦️ Nejaká PVC slipka by sa mohla zahrabat☝🏻😉
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát lis 25, 2022 7:27 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Peter, je vidět že má pověst mne předchází :mrgreen:


Pavle, to video je trochu podvod, dyby ten man měl měchy vpředu, asi by tam byl rozdíl jen kousek, ále byl, holt nezávyslí zavěšení...

Ale vsadim se s vama kuci, že bych to se svou slípkou prolit rychlejc.. a naloženej :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát lis 25, 2022 7:53 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Prouza88

Příspěvek

Podvod to ani moc není, protože stavební podvozky komplet na vzduchu dělá jen Tatra

A nevěř tomu, tam kde jedu s Arocsem 40 a vypadl bych z toho, tak s Pheonixem jí můžu mastit hlava nehlava
BES - běs
pát lis 25, 2022 7:56 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů