Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No to víš, nedaří se :think:
Včera zrovna jel řešit zbouranej plot za 70 a zničenej asfalt za 80 :mrgreen: Má furt něco.. Leta se tam dělali bedny a co se skurvilo hodili na nás žejo :roll:


No a dnes sem Tonyho taky potěšil.. Už včera mi dost kňouralo auto, řikám asi zima nebo olej na řemenu.. Tak ráno složim v Retzu, letim na dílnu, zahodim vlek na parkáču vyletim z parkoviště a málem sundám ženskou v protisměru :shock: Tady se něco děje.. Taky že jo, dojedu k vratům na dílnu a mechoš kouká na ty zvuky, já krčím rameny a on vrtí hlavou, bo sem se netrefil na dvakrát do vrat :oops: No na potřetí sem se trefil ale už sem nehnul volantem :doh: Tondó... Servo v prdeli :pray:

Tak mam dovču :lol:


Nebyl bych to já kdybych nepřidal třešničku :think: Kabina nachystaná, vyletim, vyndam nářadí, doliju olej do pumpy, sklápím a mechoš chodí kolem auta v rukavičkách a sleduje baterkou.. kabina letí dopředu, rana a :cry:
Mechoš leží na zemi a drží se za hlavu, řve a vedle něj leží 5l kanistr s olejem :oops: Vypadl mi z pootevřenýho kastlu :doh: No už mě hnali z dilny :mrgreen:

Já už prostě potřebuju dovolenou :idea:

Ráno se mi před nosem v Retzu rozbila kaskáda, no kam já vlezu...

V pátek sem to tam odpo zablokoval kamošovi za mnou pro změmu já, když sem jim tam složil prdelatou kladu cca 70cm průměr.. Neprolezla linkou :mrgreen: Ale za to nemužu :!: Bo sou to kokoti, klada jim tam nevlezla napoprvý, tak ju na zpětnej chod vyndali a pořádnym "nápřahem" to zkusili znova :lol: Pak to tam rvali ven jeřábem :mrgreen:


Edit: Jó a eště jeden bonbón.. včera mi volá ženská, že mi přišla pokuta.. řikam jaká? Nóó, za 30tis :mrgreen: Tonda nějak zapoměl zaplatit pokutu :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř lis 02, 2022 9:33 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Raku Draku, není čas sa na to vysrať? Dyt to je furt niečo 🙈🙈 co tak trochu zpomalit, dobre, zarobíš o 20menej ale na klidek... Príde my že máš poslednou dobou viacej škody ako osohu. To už o niečom značí... 🙌🏻🙏🏻
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát lis 04, 2022 6:26 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to peter gasparovič: Jako by jsi to neznal, "Dnes rekord, zítra norma". Každý nadává na socík, ale metody zůstaly stejné. Viz: Jsem ECO řidič, motivační příspěvky, zda si chceš přivydělat, musíš něco pro to udělat, atd. Prouza nasadil laťku, a teď to chce šéf za dvojnásobný pracovní výkon. A ve stresu uděláš nejvíce škody.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát lis 04, 2022 6:45 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Peter, bude to znít divně ale tím že sem zrychlil, sem vlastně zpomalil :mrgreen: Neboj, není to zas nějakej můj fígl ale holt když teď nakládám auto 20minut místo 30ti, za den ušetřím hoďku dvě a mám o to víc klidu a času :wink:


Jinak tý škody.. no neboj, hlídaj mě tu dva kucí abych to nepřeháněl, jeden je normální, druhej už rači nic neříká a já to držím "v rámci těch mezí" :mrgreen:
Nenaděláš nic, například, nadřízení blbnou, nechaj mě jezdit točku na půl dne, za 110Kč/kubik je to přes 100km a vozej se buky, kopce jak krava, vývoz i sám na sebe.. Tonda se křižuje a honí to kubikama "do plna" :doh: Auto trpí, já trnu hrúzou a výsledek je že za celej den zkásne dva krát čtyřku a v naftě vysolí 16.000 :doh: Takle to je furt a pak to takle všechno pak končí na dílně žejo..

Mám teď snad dva tejdny volno.. Dopoledne sem mluvil s Tondem:
"No voni chtěli poslat hlavu na rovnání a zkoušku, tak sem to zatrhl blbcum, jen ať tam daj novy těsnění a jedeš.." :roll:
No hlava snad prasklá neni, servo nevim ale mechoš je od včera na dovolený a přide až příští pondělí :D

Tak sedim doma a nechávám to něco málo práce kolegum..


4215:
Víš kolikrát sem to těm volum řikal, že tě nemužou brat od pondělí u huby až do pátku? A pak to ve čtvrtek v 8 večer chceš zahodit ať seš v v pátek doma čerstvej a najednou telefon.. eště musiš naložit tři auta :wall: Bác ho do pulnoci a ráno v 6 honem honem zas ať nejsem doma za tmy.. To pak lítaj klacky po kabinách a vleky po škarpách.. Leč nezájem, eštè ti řeknou že bys pro firmu taky moh něco udělat :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát lis 04, 2022 7:36 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

4215:
Víš kolikrát sem to těm volum řikal, že tě nemužou brat od pondělí u huby až do pátku? A pak to ve čtvrtek v 8 večer chceš zahodit ať seš v v pátek doma čerstvej a najednou telefon.. eště musiš naložit tři auta :wall: Bác ho do pulnoci a ráno v 6 honem honem zas ať nejsem doma za tmy.. To pak lítaj klacky po kabinách a vleky po škarpách.. Leč nezájem, eštè ti řeknou že bys pro firmu taky moh něco udělat
To máš taky pravdu, to se taky pořád hádám, do středy jen popojíždíš, a ve středu "nalož do Paříže, v pátek večer jsi doma". Řidič si domov musí zasloužit a ve stresu a v touze být doma je dvakrát tak výkonější. :D :D :D To když slyším ty páteční story jak se řidič dostává domů, tak by jeden blil. (Ráno složíš v Praze Počernicích, naložíš na Rudné, složíš v Taboře, naložíš v Benešově a jedeš domů do Ostravy. Večer jsi doma. Ale v Benešově musíš být do 14ti hodin. V Benešově jsem nestihl naložit! Hmm to je blbé, tak to někde odstav naložíš to v pondělí v 6.00hod musíme to odvést.) :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát lis 04, 2022 8:42 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak Prouzo musím se ti omluvit. Nedalo mi to a optal jsem se odborníků na typy žel. tratí v CZ. A pro tebe je fakt důležité to C- čko. A to je většina hlavních tratí v CZ. A co jsem koukal, tak okolo Znojma téměř všechny. :D :D :D Takže výzva pro tebe. Pokořit váhovou hranici vagonu. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob lis 05, 2022 6:35 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No hurá, už sem myslel žes to přehlíd :lol: Omluva přijata a budu se snažit tě nezklamat :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob lis 05, 2022 6:38 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát lis 11, 2022 9:47 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ale kuš, už jednou sem "ukradl" naše kradený dřevo, a ani kolega z toho nebyl nadšenej když ho po mě "kradl" znova až se potvrdilo že je naše :lol:


Ale stane se 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát lis 11, 2022 10:05 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Prouza88

Příspěvek

všímavý občan? 😂 spíš se s ním polesný nechtěl dělit, to by ten lupič musel být úplný idiot kdyby šel takhle nadrzovku !?
pon lis 14, 2022 7:03 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ach jo, tak mi dali dokupy motor, Tonda zakázal rovnat a zkoušet hlavu, tak se dali těsnění a teče to furt :arrow: sem bez auta.. uvidim..

No a tak kolega z mýho bejvalího, chtěl volno, tak mě dali na jeho auto včera :doh:

Skóre?
Od včera za jednu točku pod Vídeň a dvě bezruky? Vypadla mi vložka v ojce hned jak sem to násilím odpřáhl :roll: No a pak sem se zas naložil na další točku pod Vídeň a hned v Bíteši v kopcu k dálnici porucha motoru a nouzák :wall: A takle každej větší kopec až do Znojma :pray: Dycky se to na chvilu ztratí a... Tonda to ví, kolega to ví no ale eště to neví mechanik, že mu na dílnu dopoledne dovezu našu druhou červenou slepicu s motorem v háji :oops:

Takže skóre Já 2, Scania 0 :mrgreen:

Co já sem komu kdy.. :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv lis 17, 2022 7:31 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Navrhni Tondovi Tatru. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát lis 18, 2022 6:31 pm

jirixerion
Příspěvky: 131
Registrován: ned led 11, 2015 3:53 pm
Bydliště: Humpolec

Re: Prouza88

Příspěvek

:lol: :lol: :lol: :housle: :housle: :housle:
sob lis 19, 2022 4:58 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Blbci, Vy se smějete, ale my sme taji hotový :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob lis 19, 2022 8:07 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

To Prouza88: Se směješ, ale každý týden když jedu po D5 a v Nýřanech v NAPA vidím tu vystavenou leso Tatru, tak si říkám, "Ta by slušela Prouzovi."
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob lis 19, 2022 9:53 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů