Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

spokojen?

absolutně
1
2%
jsou to lupiči
12
27%
ani náhodou
7
16%
jak kde
24
55%
 
Celkem hlasů: 44

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11945
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

ne před chvílí sem ho od doktorů přivezl .... :sneaky1:
ráno asi v 8 jdu pro něj natočim ,chci zařadit a ono grrrrr grrrrr pip pip pip
zase grrrr grrrr pip pip a nic ,( po výměně říd. jednotky řazení a podvozku)
tak du do kanclu ,že to s mnou nemluví (asi neumím plynně po německu)
tak chlapi přitáhli píčítač napojili ....grrrr pip a závada žádná -nic prostě se to nehlo...auto bez chyby a nejede ..asi nějakej novej druh ,nebo model :?:
tak se začalo kuchat ,dráty k joystiku +samotnej knipl ,musim uznat .že si s tím kluk vyhrál dal nový vše proměřil + novej knipl a hotovo sice to trochu trvalo ale vše ok (pak ,že diagnostika a pavoucí v počítači ukážou všechno)
dneska musím kluky v plzni opravdu pochválit jednání supr ,celou dobu sem mohl bejt u vozu a vědět co se tim děje a kde je problém
(sám sem zvědavec)navíc sem se naučil řadit (nouzově i na volantu)což sem nikdy nepotřeboval ,ani to nevěděl ,že to jde :?
takže dneska moc chválím mercedes v plzni(nebylo by fér jen nadávat) :driver:

To intercool: snad mám na dalších aspoň 200 tis. vybráno .....ale znáš to ,je to fašistka... :smich: narozdíl od TGA-X to je "germán" :D
Naposledy upravil(a) martin440 dne pon úno 16, 2009 6:55 pm, celkem upraveno 1 x.
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon úno 16, 2009 2:41 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10892
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Martine, myslíš, že ti "helmut" bude zase aspoň měsíc jezdit? :D :D :D

(víš jak to myslím :) )
BES - běs
pon úno 16, 2009 2:45 pm

mili

Příspěvek

Martine jak se řadí na volantu?dík
úte úno 17, 2009 6:58 pm

Uživatelský avatar
vectrak
Příspěvky: 25
Registrován: ned pro 28, 2008 6:59 pm
Bydliště: Chomutov

Příspěvek

Man servis Chomutov - nic moc : drahý,špína a bordel v kabině,občas na něco zapomenou a občas zase něco přibude na faktuře,co na autě ani není :roll: jiný servis nemám vyzkoušený,tento je k nám nejblíž
ještě na osobák
Autodům Škoda Chomutov - je to lepší než autoplusIIMost (v CV je u Globusu) ....mimo těch krásných cen je to asi jako v Manu,špína a bordel v autě,občas po jízdě domů i krásně černý ruce nebo upatlaný tapec,po výměně oleje ani neutřou motor,natož aby ho umyli,když jim o to řekneš,tam ti umyjí jen tu část motoru,kterou vidíš :shock: a hlavně necákne ani na převodovku,z toho jsem tenkrát nechápal a na dotaz,proč mám od motorového oleje převodovku a není umytá mi bylo řečeno,že jsem chtěl umýt jen motor :D
MAN TGL 12.240 - chlaďák - florexpress
Tatra 815-2 Terno - cas 11
Mercedes-Benz Atego - bedna
stř úno 18, 2009 1:22 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11945
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

takže intercool to zase přivolal ,kdyby nepsal kraviny :silenced: :smich: :smich: :smich: :valetsesmihy: retarder zase v prdeli ,cáká z něj olej jak ze žíly ...už mě to sere jednou něco pochválim a zase je to posraný ,je otázka kdo za to může jestli ten mezičlánek mezi volantem a pedálama ,nebo vodfláklá práce (možná na něj moc jezdim z kopce :roll: )
sem zklamán..... :wall: :wall: :wall: :woot:

to mili:

dáš v menu položku 10 konfigurace pak aktivovat náhradní provoz GS a postupuješ podle šipek a +- musíš každej krok potvrdit ,ale mě to bylo prd platný protože nešlo ani to ...byly prošoupaný dráty někde schovaný a jak tam cáklo tak byl pičítač v prd... vubec nevěděl co tam má jestli neutrál nebo kvalt svítíla akorát šipka ,nebo házel nesmyslný kvalty (z místa +7 a pod pak but zpátečku nebo velká 5 ale nezařadil nic až po 45 min verglování s tim kniplem (málem sem ho utrh :D )pak tam vlezla rovnou malá 7 tak sem se doplazil do service :mad:(byl sem jen s kozlem) tolik fašistů to auto nikdy neslyšelo :smich: zejtra to tam vezu znova-zase vydělám hovno :mad: :mad: :mad:

To mirazapletal: :naughty: hm ale po pár metrech je do žluta a nebrzdí to se hodí tak na autobusy a ne pro mě (44 celk.a mohelničák 85 celej bez ťuknutí) :driver:
Naposledy upravil(a) martin440 dne čtv úno 19, 2009 12:14 am, celkem upraveno 1 x.
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř úno 18, 2009 11:00 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Z elektrického retardéru mi nikdy olej necákal :-D
stř úno 18, 2009 11:36 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Po skušenostech auto nechválit,nemyslet : už jsem dloho nepíchnul, už jsme dloho neopravovali. Nechválit jak to jde. :roll:
sob úno 21, 2009 9:37 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

asi kapanek mimo
ale slysel jsem ze volvo rusi sve servisy autorizovane a stavi si jenom sve volvo servis. Vite o tom nekdo neco?
stř úno 25, 2009 4:03 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11945
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

tak sem se byl po 14 dnech podivat na "svý auto " do servisu no a našel golema -mrzáka :mad:

Obrázek
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob bře 07, 2009 9:25 pm

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

To asi valilo pekne,cela prava strana zeblita od oleje... :roll:
sob bře 07, 2009 9:30 pm

Uživatelský avatar
Meggy
Příspěvky: 39
Registrován: pát srp 21, 2009 5:16 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Dělal jsem ve SCANIA a MAN servisu, tak kdyby někdo chtěl radu kam se obrátit tak rád poradím. O dalších servisech můžu poskytnout reference. Ne všechno zde napsané je tak jak se na první pohled zdá :)
slevy na náhradní díly LKW a PKW
pát srp 21, 2009 6:07 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11945
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

ve "skanče" sem dělal taky chvíli a samozřejmě pravda je urostřed , ALE najít servis v čechách, aby stál za pochvalu dá práci -narozdíl od evropy
(tam, kde zapadá slunce za Rozvadovem) každý má ten "svůj " náhled na věc... :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát srp 21, 2009 8:08 pm

Helena

Příspěvek

Tak asi se budu po autorizovaným muset poohlídnout, druhý nový turbo riskovat nechci (oprava stála 1500 é), no a zase to začíná hulit :shock: :cry: .
sob srp 22, 2009 6:06 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Naposledy upravil(a) roadtrain dne sob říj 17, 2009 6:37 pm, celkem upraveno 1 x.
sob srp 22, 2009 8:03 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10892
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

španěla???
BES - běs
sob srp 22, 2009 11:57 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů