Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
fatal_netware

Příspěvek

Pro Vegáč:
Výraz vypít vejce :smich: :valetsesmihy:

Klobouk dolů a je jedno kdo z vás dvou to vymyslel.

OT: Jinak s výrazem: Asi za 5 minut příjde pan Tomorrow a vyloží mě odpovídám na skoro každej druhej telefonát :smich: :valetsesmihy:
úte čer 30, 2009 9:43 pm

fatal_netware

Příspěvek

Pro myladynka:
Podobně jako chlap, nebo né?
úte čer 30, 2009 9:45 pm

Vegáč

Příspěvek

Vypít vejce vymyslel můj kolega z firmy... :wink:
úte čer 30, 2009 9:55 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

myladynka: u ženských by se to dalo nazvat evoluce.... Hromadu žen má pod svým profilem na seznamkách a podobných stránkách napsané-přešla jsem z kouření na lízání :rolleyes:
Jinak neber to osobně :wink:
úte čer 30, 2009 9:59 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

:lol: :lol: mazec :lol:
úte čer 30, 2009 10:06 pm

Hrobnik
Příspěvky: 30
Registrován: ned čer 21, 2009 8:44 am

Příspěvek

Loni v listopadu jsem cekal dva dni na nakladku jeste z kolegou od firmi.Tak jsme se pekne zlupali a na druhy den znova. Treti den mi nebylo nejlip tak jsem zahodil ciga z okna a zkoncil stim.Je fakt ze kdyz si dam skopek nebo sedim nekde kde se popiji tak si dam tak dve ciga za vecer ale to je vse.
pát črc 03, 2009 3:16 am

tonny81
Příspěvky: 71
Registrován: pon čer 22, 2009 5:09 pm

Příspěvek

můj otec to řeší tak že když jede a dostane chuť na cigáro tak je hodí ke spolujezdci na zem a je to ale nesmíš hned zastavit a stahnul to tak z 30 na 15. Jinak já nekouřím a nechávám se jenom občas :lol:
pát črc 03, 2009 9:56 am

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

tonny81:Ty jo to je dobrej napad...Ja se totiz musim hodne premlouvat abych nekde jen tak zastavil i kvuli chcani...To schvalne zkusim:-D

A pak uz si budu jen nechavat ......... :twisted:
pon črc 06, 2009 10:13 pm

tonny81
Příspěvky: 71
Registrován: pon čer 22, 2009 5:09 pm

Příspěvek

to není špatnej nápad ale chtělo by to ještě jednu :twisted: do auta já jezdím sám ale rád já dvojku nemusím tak známého na týden a domů mám rád svůj klid a pohodu
pon črc 06, 2009 10:23 pm

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

tonny81: Asi tak...Taky radsi jezdim sam...
pon črc 06, 2009 10:48 pm

Uživatelský avatar
Esprit
Příspěvky: 359
Registrován: úte pro 18, 2007 2:13 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek

No kdo je notorickej kurak a nema sanci s tim prestat navstivte nejake odborne centrum. Pro takove jsou naplasti a podobny blbosti na houby. Chystam se to resit. Jsou prasky, ktery zbavi cloveka fyzicke zavislosti a tedy dale potlaci vubec chut na nikotin. To je pro nas se slabou vuli cesta. Ty prasky jsou prave jen na predpis, proto to centrum. Nevyhodou je cena. Mesicni kura stoji to same jako kdyby jste kourili 20- 30 cigar denne. Mozna i vic. Nicmene to funguje a pokud chce nekdo prestat, rad si zainvestuje. Nevim jak dlouho to trva- asi individulane. Muj typ tak ty 3 mesice. Jasne ze to chce ale fakt chtit. Ja se do toho prave chystam skocit. Hulim 30- 40 cigar denne a fakt mi to chutna. Klidne vyhulim 80 cigar, kdyz je akce. Mam fyzickou i samozrejme psychickou zavislot. Sam od sebe nemam sanci. Kraviny jako naplasti a jiny hovadiny jsou mi k nicemu.
Jinak naposled se muj kamos vratil z tak zvanych elektrod. Kura petikilo. Debil. Spociva v tom, ze date ruky na medeny desky, ktery jsou naopjeny na zazracny pristroj a predrbe vam to mozek na nekuraka nebo co. No prdel jak svina. Normalni podvod. Byl jsem tam z prdele s nim se podivat. Aby to vypadalo efektivne, tak jakoze pristroj je metr vysokej a plnej knofliku. Samozrejme nic neni zapojeny. Je to jenom na efekt. No 15 minut 500kc. A lidi tam bylo dost. Hned po kure si zapalil. Tam jde jen o vsugerovani pacientovi, ze necim prosel. No a nekteri tomu tak veri, ze mohou skutecne prestat. Bacha na elektrody. Divim se, ze to neni trestny, takhle balamutit lidi.
Naposledy upravil(a) Esprit dne úte črc 14, 2009 10:03 pm, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázek
úte črc 14, 2009 5:03 pm

Ma'a Nonu
Příspěvky: 668
Registrován: pát črc 03, 2009 7:46 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

U mě to bylo jednoduchý, jeli jsme s přítelkyní na dovču k móři, pěkně počesku do Chorvatska a jelikož jsem jí nechtěl kouřit pod nos v autě, tak jsem prostě nekouřil. Vezl jsem si sebou tři kartony na čtrnáct dní a dva přivezl zpátky. Jsou to tři roky a ani mi to nechybí.
úte črc 14, 2009 8:48 pm

Luciferka
Příspěvky: 513
Registrován: sob říj 04, 2008 4:28 pm
Bydliště: U velikých řek

Příspěvek

Vy ani nevíte, kam to až povede http://leteckaposta.cz/405783068
čtv črc 16, 2009 2:22 pm

PES
Příspěvky: 95
Registrován: stř bře 26, 2008 10:50 pm

Příspěvek

2 Esprit: Neco podobnyho delaji v Teplicich nad Becvou a ac i mne to prislo naprosto ujety, svagr tam byl - a uz 9 mesicu nekouri .... To ze tomu nerozumis ty nebo ja jeste neznamena, ze to nefunguje :-)
čtv črc 16, 2009 10:57 pm

Uživatelský avatar
Esprit
Příspěvky: 359
Registrován: úte pro 18, 2007 2:13 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek

tak si o tom neco zjisti. Nemyslim precist si jejich stranky. Neni cemu rozumet. No ale tady je dukaz toho, ze se lidi radi nechjaji napalit. No ale ucel to splnilo nekouri. Jenze to je takovej placebo- efekt, na kterym je to postaveny.
ObrázekObrázek
pát črc 17, 2009 12:04 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 1 host