Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

skutečně zážitek až z toho praskám smíchy... každej den v ní sedim, nevadí mi to mám jí rád, ale jenom do tý doby než se něco posere
např loni v zimě, mínus 18 a u vltavy v modřanech mi zdechlo čerpadlo. hospoda nikde v blízkosti a dvě hodiny jsem tam mrznul než mě přijeli odtáhnout, ani kliky ani dřepy mě neohřáli... to mi do smíchu skutečně nebylo
stř led 31, 2007 6:30 pm

guga

Příspěvek

HAD píše:skutečně zážitek až z toho praskám smíchy... každej den v ní sedim, nevadí mi to mám jí rád, ale jenom do tý doby než se něco posere
např loni v zimě, mínus 18 a u vltavy v modřanech mi zdechlo čerpadlo. hospoda nikde v blízkosti a dvě hodiny jsem tam mrznul než mě přijeli odtáhnout, ani kliky ani dřepy mě neohřáli... to mi do smíchu skutečně nebylo
A tak tuto příhodu znám je tu na fóóóru asi 4x už :lol: :lol: Ale jako byla to určitě nezáviděníhodná situace :lol:
stř led 31, 2007 7:21 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

se člověk trochu opakuje no. pardon pardon :oops: :oops: :oops: :oops:
stř led 31, 2007 7:42 pm

rameses
Příspěvky: 8
Registrován: ned pro 31, 2006 7:53 pm
Bydliště: Sever

Příspěvek

hele a jak to je ted s tim profesákem,když mám C+E+D,všechno propadlé a chci si to obnovit...dělám jen jedno přezkoušení...?
stř led 31, 2007 9:07 pm

Uživatelský avatar
Tomino
Příspěvky: 498
Registrován: pát led 26, 2007 6:03 pm
Bydliště: Slavičín

Příspěvek

jo jen jedno.. na profesáku se nedělá každá skupina zvláš?
stř led 31, 2007 10:06 pm

Stryko
Příspěvky: 578
Registrován: čtv led 25, 2007 11:18 am
Bydliště: Poděbrady Kluk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tomino píše:
Stryko píše:to si užij to je zážitek na celej život kdo nezažil ten neví :lol: :lol:
no to je teda zážitek opravdu :evil: :evil: Asi jsi toho moc nenaležel po cestách pod starýma herkama :wink: :lol:


to musíš mit auto v cajku tada já se o ni staral sám a naležel sem se pod ní taky dost ale vona je vdova jo vdova je
čtv úno 01, 2007 9:28 am

Uživatelský avatar
Tomino
Příspěvky: 498
Registrován: pát led 26, 2007 6:03 pm
Bydliště: Slavičín

Příspěvek

No já Lízu v cajku rozhodně mám, chodím si kolem toho sám a vím co potřebuje, stejně tak u všech předchozích aut s kterýma jsem jezdil ale to nic nemění na tom že už je to stará herka :lol: :lol: :lol:
čtv úno 01, 2007 5:46 pm

Stryko
Příspěvky: 578
Registrován: čtv led 25, 2007 11:18 am
Bydliště: Poděbrady Kluk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

já jsem se pod tou "mou starou dámou" taky naležel dost ale na cestě mě nikdy nenechala to jí musim pochválit :thumbud: :lol: ale kámoš jezdí s kontákem a zůstává furt nekde je to lajdák :lol:
pát úno 02, 2007 8:00 am

Janik
Příspěvky: 450
Registrován: pát říj 20, 2006 10:51 pm
Bydliště: Spiska Nova Ves SLOVAKIA

Příspěvek

No ja jazdim s LIAZKOU vyklapackou a na tej vzdy nieco odijde. ale mne to nevadi. je to isty druh adrenalinu. uz rano clovek jak nastartuje tak rozmysla:"no co mi dneska zase odijde" ale tiez mam tu liazku rad. a ked neni robota tak sa vzdy na nej da nieco robit takze nachytam aspon nejake tie hodiny. No co uz by som opravoval na takom novom aute. to by som uz ani nemazal lebo vsetko ma central, ani nic by som na tom neopravil a asi by ma to nebavilo len soferovat
sob úno 03, 2007 10:51 pm

Uživatelský avatar
Tomino
Příspěvky: 498
Registrován: pát led 26, 2007 6:03 pm
Bydliště: Slavičín

Příspěvek

Janik píše:No ja jazdim s LIAZKOU vyklapackou a na tej vzdy nieco odijde. ale mne to nevadi. je to isty druh adrenalinu. uz rano clovek jak nastartuje tak rozmysla:"no co mi dneska zase odijde" ale tiez mam tu liazku rad. a ked neni robota tak sa vzdy na nej da nieco robit takze nachytam aspon nejake tie hodiny. No co uz by som opravoval na takom novom aute. to by som uz ani nemazal lebo vsetko ma central, ani nic by som na tom neopravil a asi by ma to nebavilo len soferovat
Ted jsi to přesně vystihl :lol: :lol: :lol: S novým autem to už neni takové dobrodružství
ned úno 04, 2007 12:26 pm

Peter
Příspěvky: 5
Registrován: stř úno 07, 2007 8:58 am
Bydliště: Těšín

Příspěvek

chtěl jsem se zeptat jestli k tomu profesáku potřebuju fotku, mám čerstvě zaschnuté Céčko :D a asi bych chtěl jezdit
stř úno 07, 2007 11:08 am

Stryko
Příspěvky: 578
Registrován: čtv led 25, 2007 11:18 am
Bydliště: Poděbrady Kluk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jo fotku potřebuješ :lol: aby bylo vidět jakej si fešák
stř úno 07, 2007 11:37 am

Stryko
Příspěvky: 578
Registrován: čtv led 25, 2007 11:18 am
Bydliště: Poděbrady Kluk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Janik píše:No ja jazdim s LIAZKOU vyklapackou a na tej vzdy nieco odijde. ale mne to nevadi. je to isty druh adrenalinu. uz rano clovek jak nastartuje tak rozmysla:"no co mi dneska zase odijde" ale tiez mam tu liazku rad. a ked neni robota tak sa vzdy na nej da nieco robit takze nachytam aspon nejake tie hodiny. No co uz by som opravoval na takom novom aute. to by som uz ani nemazal lebo vsetko ma central, ani nic by som na tom neopravil a asi by ma to nebavilo len soferovat
To je fakt trefný kámoš taky prohlásil že s novim umí každej tak klukům dal dohromady jednu starou avku tak je zas co dělat
stř úno 07, 2007 11:41 am

Uživatelský avatar
GudiTM
Příspěvky: 91
Registrován: pon led 08, 2007 7:10 pm
Bydliště: Poličná

Příspěvek

Já sice profesák mám ale chlapi furt plantaji něco o kompletmin lekařskem vyšetřeni a psychotestech to musim dělat abych mohhl jezdit s čím?
stř úno 07, 2007 9:27 pm

Uživatelský avatar
Tomino
Příspěvky: 498
Registrován: pát led 26, 2007 6:03 pm
Bydliště: Slavičín

Příspěvek

Tady se dočteš všechno potřebné
http://www.psychotesty.psychology.cz/do ... ogicke.htm
stř úno 07, 2007 9:57 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů