Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Odpovědět

Když bude Tatra Terrno levnější než konkurenční výrobky, koupí jí více lidí?

Ano
6
25%
Ne
2
8%
Částečně, problém je i jinde
14
58%
Problém je jinde, kvalita, servis atd.
2
8%
 
Celkem hlasů: 24

Filip Závada
Příspěvky: 2877
Registrován: ned říj 18, 2009 8:04 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Je Tatra Terrno drahá?

Příspěvek

Dělám takový průzkum, co myslíte že je ten hlavní důvod, že jde ČESKÝ zákazník ke konkurenční značce a nekoupí Tatru? Prosím seriozně, mám takový plán, jak by se dalo Tatře pomoci s prodejem. Mohlo by to vyjít.
ned úno 27, 2011 10:41 am

TeSi
Příspěvky: 2150
Registrován: pát črc 06, 2007 12:44 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Filipe, je třeba si uvědomit, že to auto není také vhodné do všech podmínek. To znamená, že pokud někdo kupuje auto na balenou, nebo do vleku a neplánuje jezdit v terénu, TATRA s předkem je pro něj zbytečná, má vyšší spotřebu, je těžší a má horší komfort než nějaká cizácká 6x4. TATRU lze koupit, pokud na 100% víš, že její přednosti využiješ! Toť můj skromný názor.
Jinak se co se týká té základní otázky, řekl bych, že na první místě je samozřejmě cena a na druhém místě slabý marketing. Pár náklaďáku taky máme a nestalo se nám ani jednou, aby zavolal (či přijel) obchoďák z TATRY a nabízel (ne, že bychom o to stáli, ale alespoň by byla vidět snaha). Například z DAFu či Renaultu volá furt někdo a nabízí dokonce zapůjčení aut na zkoušku zdarma.
Naposledy upravil(a) TeSi dne ned úno 27, 2011 11:06 am, celkem upraveno 1 x.
ned úno 27, 2011 10:53 am

Filip Závada
Příspěvky: 2877
Registrován: ned říj 18, 2009 8:04 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Spousta Tater jezdí jen po silnici, a taky nemálo lidí koupilo 6x6 a 8x8 jinde. Jde mi o to, aby sem psali hlavně potenciální zájemci, nebo někdo, kdo je zná a ví důvod, proč nekoupí Tatru ale jiný auto.
www.zafibeton.cz
Slovo "nejde" neznám. A kdo říká, že něco nejde, tak je to tím, že to neumí!!
Světu mír! .. tam, kde lži a peníze vítězí nad pravdou a láskou.
ned úno 27, 2011 10:58 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Filip

Příspěvek

Tak u mna je to cena, cena nahr.dielov, neserioznost Koprivnice, servis, S tym autom nemozem prakticky za hranice, pretoze ak by sa mi nieco rozbilo tak to tam nikto neopravi.... Staci tak??
ned úno 27, 2011 11:50 am

bazilisak
Příspěvky: 2454
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:45 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tesi : není pravda , že má tatra vyšší spotřebu , než ostatní značky . Uvědom si , že tatra S25 oproti nějaké 6x4 má sice navíc hnanou osu ale nemá kolové redukce !!! A průzkum kolik žere které auto , ukázal , že TATRA na tom není vůbec špatně / nemá nejvyšší spotřebu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ned úno 27, 2011 1:02 pm

Karel334
Příspěvky: 1603
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

Není pravda že autor.serv.Tatra nikdy nevolá (1hod práce 380 kč to si můžeš u mana jen zdát).Občas mu dám zakázku a majitel servisu se někdy ozve zda něco nepotřebuji.Do tatry půjdu vždy Tater nikdy není dost.jezdí to stále jak ve vleku tak bez když už se jezdit nedá tatra tam krouží stále.8x8 je jiná liga.na to je práce furt můžu s tím jezdit po silnici i ve sračkách .8x4 jen po silnici a terén když je sucho.Nechápu co bych dělal s tatrou v německu.To jako že tam budu jezdit s 8kolou je naprostá blbost.O tahači nemůže být řeč končil e2 a to se nerentuje.bavíme se o sklápěčkách.Slovensko tam asi nebude servis problém.Tatru ti nikdo nabízet nemusí musíš jí prostě chtít.
ned úno 27, 2011 1:20 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Karel334

Příspěvek

To nemecko som myslel tak, ze ked byvam u hranic s nemeckom, tak su caste zakazky zavazat betonarky do nemecka z CZ alebo opacne, Je to vacsinou tak do 100km. Osmikolou tam jazdit isto nebudem. 6x6 + vlek alebo naves to isty.
Spotreba u tatry je takmer shodna s inymy autami zapadnej znacky...
Tiez servisou , myslim dobrych servisov je ako safranu, V terajsej dobe sa mi dost paci SCV-jihlava. Predtym som hodne preferoval Slany ale ako odisiel pan Hort tak tam je snimy minimalna dohoda.
Terno ano , ale za nizsiu cenu, zlepsenie servisou, pretoze nie vsetko som schopny si opravit sam..
Ale ako pises, kto chce tatru kupi tatru. Preto mam diamola r.v:94 :twisted: :driver: :banana: :dance: :clap: :wub: Karol dik za kontakt :bigups:
ned úno 27, 2011 2:27 pm

Karel334
Příspěvky: 1603
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

Nemyslím že p.Hort se podílel na kvalitě servisu Aservis Slaný.Je tam hodně dobrej mechanik na převodovky hlavně 6ka sestup. a nejnovější modely.Převodovku jen od něho.Motorář je tam taky dobrej a hlavně tam mají mot.brzdu kde hned víš jak ten žentour na tom je.Minulej tejden mi odbrzdil motor E1 a překvapení bylo že to bylo výkonově jako 10v bez turba.V autě to prostě nepoznáš.Tak čerpadlo ven a do bosche ho naladit.Nýní mají ve Slaném dost práce.Už se musí čekat i 3týdny na větší opravu.
ned úno 27, 2011 2:45 pm

Marecek
Příspěvky: 10
Registrován: stř dub 07, 2010 9:04 pm
Bydliště: Sedlčany

Příspěvek

Me osobne prijde Tatra dost draha,zrovna resim zakazku na kterou je 815 T2 mala a nechci ji do vleku,resil sem novou tatru a mana oboji 6*6, ale mann byl cenove nekde jinde,vyhodnejsi, ale je pravda ze tatra jezdi i ve srac.... a vse ostatni stoji.
Jo Tatra a Varadero,mé nejvetší lásky,samozřejmě + má přítelkyně
ned úno 27, 2011 9:29 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Ale to je obehraná písnička, že Tatra jezdí i ve sračkách a vše ostatní stojí... To je přece blbost, tenhle argument.
BES - běs
ned úno 27, 2011 9:35 pm

Uživatelský avatar
pavelbuggy
Příspěvky: 705
Registrován: sob úno 26, 2011 6:41 pm
Bydliště: Králíky

Příspěvek

Můj názor je tak y takovej že Tatru člověk musí chtít je to spešl auto a má svoje kouzlo ale i problémy. Ty se ovšem nevyhýbají zahraničním značkám, aspoň co slyším. Doufám že Tatra půjde dál a že se jí povede a že jí budou kupovat co nejvíc, těší mě že Česko má takovou značku jako je Tatra i přes problémy. V loni jsem měl na dvoře servisáky s Tatry, mimochodem šikovní chlapy
byl jsem fakt spokojenej hlavně cena ND byla super
ned úno 27, 2011 9:44 pm

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Google [Bot] a 0 hostů