Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10892
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

A co tohle?

Dlaždice na volňáska:


Obrázek
BES - běs
úte bře 22, 2011 10:34 pm

Uživatelský avatar
Martin Kopecký
Matty
Příspěvky: 377
Registrován: úte dub 07, 2009 9:31 pm
Bydliště: Jičín

Příspěvek

šak se to nehne!!!a je to moc kurtů - moc práce..tak se pojede malinko vopatrnějc....škoda že zrušili středověký tresty :cry:
náhradní díly - www.e-cat.cz

jde to tu do řádný pr*ele...
stř bře 23, 2011 7:21 am

PedroKV
Příspěvky: 543
Registrován: čtv bře 13, 2008 5:23 pm

Příspěvek

Není první ani poslední, u nás jsem taky viděl takhle vézt dlažbu
stř bře 23, 2011 1:59 pm

Uživatelský avatar
Martin Kopecký
Matty
Příspěvky: 377
Registrován: úte dub 07, 2009 9:31 pm
Bydliště: Jičín

Příspěvek

stačí se v Chlumci nad Cidlinou postavit k Betě nebo jak se to jmenovalo..tam dělaj tutenc dlažbu..a ne jen asi tam..
náhradní díly - www.e-cat.cz

jde to tu do řádný pr*ele...
stř bře 23, 2011 6:41 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Tak dnes jsem dovezl brambory v big bagách,super náklad co se týká kurtování,po pár km kurty povolený a při silnějším dotahování tekl z bramborů líh.
Obrázek
Zato odpoledne na nakládce jsem se snažil to odčinit,tak jsem na každej ten obracák dal 5 kurtů i když jeden váží necelou tunu.
Obrázek
stř bře 23, 2011 9:09 pm

Gizmo_CZ
Příspěvky: 437
Registrován: pát pro 17, 2010 6:28 pm
Bydliště: Olomoucko (Hopi) :-)

Příspěvek

jezdím něco jako DHL,PPL prostě balíky + palety atd. (přeprava do 24hod) tak že od 6hod do 17hod každý den a fofrr jak prase 25 stopů. To jako to mám všechno kurtovat? Hm tak to je prdel! Sem zvědavej, co bych stihl za ten den rozvést, kdybych si každý stop "hrál" s kurtnama a laboroval jak co přivázat... neřeknu když to vezu x kilometrů daleko, ale na tyhle přepravky s vykládkou a nakládkou po pár metrech a šachování s paletama na autě by snad měla být nějaká "vyjímka"!
úte bře 29, 2011 10:04 pm

PedroKV
Příspěvky: 543
Registrován: čtv bře 13, 2008 5:23 pm

Příspěvek

Tak si ji zařiď. Co ti na to asi tak mám(e) říct?
Vím přesně, o čem mluvíš, pár takových už jsme měli. Na začátku jsou to zcela nevhodná auta-plachty. Takovéhle věci by měly být ve skříňovém autě.
stř bře 30, 2011 6:37 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10892
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Pedro: můžu mít otázku? jak by jsi zabezpečil náklad jablek v bednách, melounů v dřevěnejch paletách, mražených ryb, nebo třeba sběrák zeleniny ve frigu?
BES - běs
stř bře 30, 2011 9:27 pm

PedroKV
Příspěvky: 543
Registrován: čtv bře 13, 2008 5:23 pm

Příspěvek

nejspíš blbě.. :-)
jedině zabezpečit celou bednu, ale nevím, jak vypadá, přiznám se, že za celé 2 roky jsme snad nezastavili návěs s ovocem/zeleninou.
stř bře 30, 2011 9:39 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Smrk je ovoce nebo zelenina? :wink:
stř bře 30, 2011 9:40 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11945
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

já bych řek že kulatina :D :D :D :D kdo kdy viděl někdo něco kurtovat v mrazáku???? ab absurdum ...skopcí , mám dojem by pomalu chtěli to přivařit k rámu.... nebuďte debilové... jak řidiči tak orgáni... vždy se najde náklad , kterej bud nejde , nebo je prostě na hovno a i tak s nim musim jed .... sichr je fain ale sichr za cenu že zkurví náklad . kšeft a nevim co ještě???? co přemejšlet jako člověk??? to nejde??? ja vím že to jde ... i u BAG ale nesmim se chovat jak vul... a v CZ? pokud si chce udělat orgán na bezbraným "čárku" je to vůl, pokud bezbraný je vul.... asi na to má asi právo .....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř bře 30, 2011 11:15 pm

Tinky_linky
Příspěvky: 186
Registrován: pát lis 19, 2010 5:19 pm
Bydliště: CB

Příspěvek

moje rec!!!
Mercedes Actros 1848
Audi A6 3.0TDi
Suzuki GsxR 1000
čtv bře 31, 2011 9:42 am

Uživatelský avatar
Crazy-Max
Příspěvky: 1164
Registrován: pon led 24, 2011 5:07 pm
Bydliště: vesnice Praha/UK

Příspěvek

Jsem možná amatér :-D, tak by mě zajímalo jak mam zakurtovat třeba tohle!

Obrázek
Iveco EuroCargo
Moje :-D :Škoda Octavia 1,9TDi PD 96kW 2003
člen sdružení řidičů www.sdruzeniridicu.cz
čtv bře 31, 2011 11:00 am

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Člověče,blbě :-D Snad jedině postahovat kurtama pár palet k sobě,ale když je takhle plná celá korba,tak by to snad nemělo nikam utíkat...
Jo,asi by to taky šlo,kdybys na ty sudy dal ze stran rohy,a přes to citovka stáhl kurtou,ale jde o to,jestli by pak ty kurty samy nepadaly :wink:

Já se přiznám bez mučení,že jsem zatím ještě nikdy nic nekurtoval,kurty s sebou nevozím,vozím paletové zboží,a povětšinou samý město,a couračky,tak si to vždycky zkontroluju jestli je to dobře zapáskovaný,popřípadě nechám omotat folií ,a pak to na korbě tak nějak zapřu o sebe aby to neutíkalo,a doufám v zázrak :D Vysypal jsem palety 2x,vždycky vlastní vinou,a ono to člověka naučí jezdit opatrně,když si pak musí plně naložený auto přeskládávat ručně :twisted:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
čtv bře 31, 2011 11:13 am

PedroKV
Příspěvky: 543
Registrován: čtv bře 13, 2008 5:23 pm

Příspěvek

No, výborně, hořlavá kapalina v sudech.. :-) Zkuste si někdy pánové vzít 2,5m dlouhé prkno, položit ho na 2 tvárnice na konci a stoupnout si na to dva, jestli vás udrží.. :-)

Správné zakurtování sudů jsem tu už asi psal-4 sudy k sobě (na fotce už tak jsou udělané páskou), rohový dlouhý profil přes 2 sudy a 2 kurtama přes vrchol. Kurty vedou v místech, kde je sud, aby se nedeformoval rohový profil. Pod palety nesmekačky.

Dneska jsem viděl bezva nehnouta: Liazka bez sajten, uprostřed ložné plochy 3 palety cihel, nikde žádný kurt.
čtv bře 31, 2011 2:17 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti