Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek

Odpovědět
Širon
Příspěvky: 339
Registrován: stř lis 03, 2010 7:26 pm
Bydliště: nedaleko Jihlavy

Příspěvek

Jojo Kruji jenže Artur myslel složit, néééé rozložit. Mě se moc nelíbí ani to rozkládání ,mám strach si to dávat nad hlavu :? .Vem si že když sedíš na sedačce a postavíš složenou ruku co to jde nahoru tak máš kleště v klíně nebo u hlavy,to jsou ještě zaháklý na výložníku nebo na druhym rameni. Když by se něco vysralo a to se může stát kdykoli ,tak ten drapák udělá z toho co byl na kozlíku vomeletu a pochybuju vo tom zě by se někdo nahoře pak udržel ,tak jěště pád dolů ,tam to je taky jenom tvrdý a vostrý a vůbec na doskok hubou napřed fujfuj.Já jsem kdysi s harou 80 udělal taky takovou ANZku. Složil jsem si jí a potřeboval ji dát na druhou stranu auta ,jenže mi tam vadilo naložený dříví ,tak jsem ji zvedl dostatečně vysoko ,aby prošla vrchem. No a už si ani nepamatuju jak se to stalo ,jestli povolila pístnice ve výsuvu nebo pasklo to účko na kleštích,ale vyháklo se to a zhouplo směrem na mně. Stačlo mi to ,zastavilo se to díky tomu že to podržela kost co je mezi drapákem a ramenem ,nějaký vůle tam byli tak jem dostal ránu do ramena a do žeber jak vod divokýho bejka. Jít to vod vrchu tak mě drapák připleskl na rameno jak samolepku. Ani helma by nepomohla. Jde vo to že stát se může všechno a kdyby se ti stalo to co Arturovi na tom Loglifu o pár stránek dřív tak nevim jestli by tě to ještě bavilo.Nechci bejt nějakej kazatel ,ale myslete soudruzi :D :D :D
stř říj 26, 2011 12:07 am

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Širon, nejsu debil.
vitez i artur se baví o ROZKLÁDÁNÍ, čti pozorně. Artur to popsal nepřesně. Musíš současně zvedat hlavní i zlamovací, pak máš drapák daleko od sebe. (Nejsu sebevrah, dělám to běžně pokud je to nutné, někdy i k pobavení publika.)

To složení v luftě se kolegovi podařilo nechtě. Pokud rozbaluju v luftě,( já tomu říkám "KOBRA") tak nejdřív vyklopím zlamovací rameno od sebe a pak zvedám hlavní. Zítra ukážu.
Lesu zmar!
stř říj 26, 2011 12:52 am

artur30
Příspěvky: 668
Registrován: čtv lis 26, 2009 8:38 pm
Bydliště: všade

Příspěvek

Myslel jsem,že to jasné obě ramena najednou. Přeci si na sebe nepustím drapák. Myslím,že když to jde tak rozložit půjde to i složit
kruji
přeci se hned nerozčiluj a nenadávej si do debilů. Každý jsme omylný a že si širon špatně přečetl,tak nemusíš být hned tak prudký(hlavně klid jsme všici z jednoho pytle)
stř říj 26, 2011 12:43 pm

Bronco
Příspěvky: 33
Registrován: úte zář 27, 2011 9:18 am
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

video

Příspěvek

stř říj 26, 2011 5:14 pm

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Pánové, jak jsem slíbil. Kolega to dnes ráno předvedl:
http://www.youtube.com/watch?v=HEfoUtST9MU
Naposledy upravil(a) kruji dne stř říj 26, 2011 8:34 pm, celkem upraveno 2 x.
Lesu zmar!
stř říj 26, 2011 7:32 pm

Širon
Příspěvky: 339
Registrován: stř lis 03, 2010 7:26 pm
Bydliště: nedaleko Jihlavy

Příspěvek

Já to pochopil dobře , blbě jsem to napsal to nééé složit . Myslel jsem že to Artur zná ,Bedýnka u vagonů to tak dělal často.Je jasný že to nebudeš rozkládat a skládat až takhle na sebe , jen jsem to myslel tak že jsi v dráze případnýho pádu ramena když by se něco pokazilo. Třeba prdla hadice nebo čep ,nebo oko na pístnici,nebo co já vim dvacet dalších věcí.To co jsem popsal s tou HAROU tak vidím dost často dělat kolegy třeba na Kronu v Ji ,nebo i jinde. Třeba u Epsilona musíš vysunout kousek teleskop aby jsi vyhákl kleště a odjistil druhý rameno, borec si to složí ,vysune aby zaklapl rameno a potom to zvedne na podpěře ,aby to prošlo nad klanicema,přitom to má odjištěný úplně, nebo to je jen na kousíčku a když si vezmu co maj ty ruky za sebou tak ty kleště by se mohli po tom namaštěnym rameni klidně sklouznout a prohnat obsluhu na kozlíku. Tak jsem to myslel. 8)
stř říj 26, 2011 7:57 pm

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Širon, v pohodě, nic ve zlém...
Lesu zmar!
stř říj 26, 2011 8:36 pm

Širon
Příspěvky: 339
Registrován: stř lis 03, 2010 7:26 pm
Bydliště: nedaleko Jihlavy

Příspěvek

OK ,taky to tak beru a páč tě znám tak vím že nejsi debil :D
stř říj 26, 2011 8:42 pm

Uživatelský avatar
luboš dřevák
Příspěvky: 161
Registrován: sob bře 06, 2010 8:28 am
Bydliště: Všude po ČR

bomba auto

Příspěvek

čtv říj 27, 2011 7:03 pm

Uživatelský avatar
holbra
Příspěvky: 3059
Registrován: pon zář 14, 2009 3:33 pm
Bydliště: valašsko

Příspěvek

Já že je to mercedes a ono Sisu

Tady sem našel závody kladovek :D
http://www.youtube.com/watch?v=ZzeIJhGv ... re=related
čtv říj 27, 2011 7:26 pm

Uživatelský avatar
luboš dřevák
Příspěvky: 161
Registrován: sob bře 06, 2010 8:28 am
Bydliště: Všude po ČR

Příspěvek

to je taky dobrý ale co je to za závody když má každej jinak naloženo
čtv říj 27, 2011 7:46 pm

Lukáš Mar1k
wordkop
Příspěvky: 214
Registrován: úte úno 01, 2011 12:43 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

No říkám si jestli není škoda s tim jezdit do lesa když to trochu oklepe o stromky a tak :-D Ale jinak auto určitě pěkný. A to je předělaný něco nebo je to firma samostatná ?
čtv říj 27, 2011 8:29 pm

Uživatelský avatar
luboš dřevák
Příspěvky: 161
Registrován: sob bře 06, 2010 8:28 am
Bydliště: Všude po ČR

Příspěvek

je to sisu
čtv říj 27, 2011 8:43 pm

vratko lachky
Příspěvky: 22
Registrován: ned říj 31, 2010 1:24 pm
Bydliště: belusa podhorie

Příspěvek

matus sb a tomas svoje auto ci prenjekoho jazdis
čtv říj 27, 2011 10:46 pm

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Nevidím žádné reakce, ani pochvalné, ani hanlivé na mé poslední video.Dám sem znovu odkaz. Já jsem to jen točil, rozkládám takto běžně, ale skládat takto mne sice napadlo, ale nenašel jsem odvahu...( Kolega je možná hrdina, nebo mladý a nerozvážný???
http://www.youtube.com/watch?v=HEfoUtST9MU
Lesu zmar!
pát říj 28, 2011 2:14 am

Odpovědět

Zpět na „NÁSTAVBY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů