Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Odpovědět
Plechus
Příspěvky: 294
Registrován: sob lis 22, 2008 5:42 pm

Autopřepravník

Příspěvek

Vážení prosím Vás, jak moc těžké je sehnat práci pro autopřepravník na 9 aut? Známý se oženil, čekají dítě a chce s tím seknout a učinil mi poměrně zajímavou nabídku s tím, že by mi přenechal komplet auto, zázemí, řidiče, nasmlouvanou práci (nevytíží auto na 100%, ale tak zhruba 2-3 dny v týdnu a i je z toho trochu zisku)- zkrátka vše, já bych si to musel jen zařídit papírově. Samozřejmě s tím, že by mi z počátku pomohl a poradil co a jak.

Na tu práci se ptám proto, že bych to auto případně rád vytížil na 100%, přeci jen při stání na dvorku mi nic nevydělá a rád bych to slyšel od někoho v našem případném obchodu nezaujatého :)

Díky za odpovědi.
čtv úno 07, 2013 1:12 am

Uživatelský avatar
Icewinter
Příspěvky: 1114
Registrován: stř říj 07, 2009 11:37 am
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Příspěvek

No strejda kdysi vozil vraky do AAA takže neco podobnýho bys mohl objehnout a zeptat se zda to jeste tak funguje, treba byste se dohodli
ned úno 10, 2013 9:56 pm

TruckerTonáněk
Příspěvky: 46
Registrován: úte úno 05, 2013 2:25 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ja bysem hledal stalou praci protože narazovky na auto přepravník nwm nwm.
pon úno 11, 2013 4:59 am

delivio

Příspěvek

Přepravníky jdou mimo mne, ale co jsem zachytil čísla o poklesu a budoucím poklesu produkce automobilů tak nevím.
Každá rada drahá.
Ověř si trh-svoji konkurenci budoucí a předpokládaná čísla poklesu nebo nárustu výroby.A čerpej další zprávy o tomto trhu a navázaných službách.
To jsou věci co by tě měli zajímat.
Prvně by jsi měl mít ty sám nějaký podnikatelský plán a vizi,protože ten kolega co tě zaučí a předá několik kšeftů tak nemusí být stálé. Stejně se dostaneš pak do fáze, kdy budeš muset mít tu vizi nebo plán svůj.
Věř tomu, že stání na dvorku se "občas"nevyhneš i když ti to nepřeji.
Good Luck
pon úno 11, 2013 10:35 am

Uživatelský avatar
Brutus
Příspěvky: 176
Registrován: pon kvě 21, 2012 9:00 pm
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek

S jedním autem,nebo soupravou bych do toho v žádném případě nešel.
Jezdil jsem s přepravníkem a co se týče prázdnin,vánoc a po novém roce jsou to mrtvé
měsíce.
Pokud by jsi se nedohodl s větší firmou na vytěžování,nechoď do toho.
pát úno 15, 2013 11:58 am

Plechus
Příspěvky: 294
Registrován: sob lis 22, 2008 5:42 pm

Příspěvek

Sice opožděně, ale díky za reakce. Trochu jsem na to pozapoměl, že jsem to tu napsal, hlava děravá..
pát dub 26, 2013 9:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti