Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jk
BAN
Příspěvky: 187
Registrován: sob srp 31, 2013 9:45 pm
Bydliště: kaplice

Příspěvek

nebere se okamžitá hmotnost, ale celková, tudíž přepne na 2 achse a jede za nižší sazbu.
stř říj 23, 2013 9:11 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Tak to se omlouvám za dezinformaci :oops:
čtv říj 24, 2013 7:25 pm

ludva27
Příspěvky: 33
Registrován: sob bře 02, 2013 8:51 pm
Bydliště: kralupy

Příspěvek

zadravim nevíte nekdo které firmy z prahy jezdej vnitro a eu. dodávkama?
pát říj 25, 2013 9:15 am

kalfar
Příspěvky: 67
Registrován: stř úno 27, 2013 11:24 am
Bydliště: Liberec

Příspěvek

4215: pokud ze mne dostanou 300 litrů nafty, tak jim jí rád přenechám. Ale musí mi ukázat, jak to zvládli z mé 250ti litrové nádrže ;) A plachtu řezat nemusí, stačí když si otevřou zadní vrata! Krom toho nevím, co by jim ode mne bylo k užitku, Možná ta jedna lednice, co jsem vezl naposled, jinak vozím různé polotovary, konstrukce, co se namane. Ale nic užitečného. A jaký pohledy? Zavolám na firmu, zeptám se co a jak, zdokumentuju, zalepím plachtu a pojedu naložit něco jiného. Nebo u vás si musíte sami ten náklad vystopovat, zmlátit zloděje, naložit si to a dovézt? Jediné, čeho bych litoval, by byla má oblíbená Kofola, to bych brečel :cry: Musím pro ní najít lepší skrýš, na korbě jí nemůžu vozit!

Jinak tento týden jsem si projel Rakousko a Itálii. Bohužel mýtné brány v Itálii mě nemají rády, ani jednu jsem neprojel bez potíží. Jedná nedala Ticket, druhá účtenku, třetí jsem nutil kartu na desetkrát, další dvě mě nemohli přečíst značku a do toho neustále hustě pršelo. Zato Rakousko, tam jsem kličkoval po celé silnici, jak jsem se rozhlížel po krajině. Tam by se mi líbilo udělat si víkend a courat někde po horách.
sháním práci na MKD na Liberecku
pát říj 25, 2013 5:42 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

kalfar, kde jsi jel přes Pyreneje a kde jsi stál na jakém odpočívadle? číslo silnice a tak? Dík :-)

a španělská stezka, pokud to je to samé co portugalka, není od Lyonu na Žumpu, ale od Chalonu na Irun přes Montlucon, Gueret, Limoges, Angouleme, Bordeaux.
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
pát říj 25, 2013 8:28 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

nené nem. to bude zřejmě nějakej novotvar. Asi bylo potřeba pojmenovat dálnici, když už ani po starý se nesmí jezdit.... :lol: :lol: :lol:

a nebo chtěl bejt někdo co?... :idea: :idea: :idea: :idea: :mrgreen: :withstupid:
pát říj 25, 2013 10:17 pm

kalfar
Příspěvky: 67
Registrován: stř úno 27, 2013 11:24 am
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Nemezis: Nestál jsem na žádném. Dohodl jsem se s lidmi z firmy, které jsem tam vezl díly konstrukce, že mě nechají přespat u nich na baráku a uplatil je třema Kofolama 8) Byli jsme ve vesničce jménem Cadéac na silnici D929, kousek od Španělských hranic. Stál jsem tam na nějaké zavážce na hranici vesnice. Na cestu tam jsem jel po A75, nádherná dálnice, sice samé kopce, ale krásná krajina. A myslím, že ani nebyla placená, protože jsem přivezl nějak podezřele nízké mýto. Doporučuji tam toto odpočívadlo http://goo.gl/maps/X82V7 Záchody nejsou nic moc, ale ten výhled na viadukt byl příjemným zpestřením pozdní snídaně. Jo a taky už jsem tam na těch návrších potkal sníh, sice se ještě nedržel na zemi, ale už to byl sníh.
sháním práci na MKD na Liberecku
sob říj 26, 2013 1:46 am

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

kalfar, ten odkaz se mi nějak neotvírá, ale jestli A75 tak to bude to Aire de Viaduc Eiffel myslím, je tam výhled na jeden mostí a v dálce je Millau..je to ono? A75 je hustná dálnice, to je fakt, ale krásná je..:-)

HAD, já vím že někteří říkají portugalce "španělka", proto jsem myslela, že je to ono..po který starý se nesmí jezdit?
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
sob říj 26, 2013 1:46 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

po N-II, pokud to teda zase nepovolili :lol: Ale už je to tak 3/4 roku, já co jsem se na to španělsko vysral tak to nějak nesleduju...
sob říj 26, 2013 9:45 pm

kalfar
Příspěvky: 67
Registrován: stř úno 27, 2013 11:24 am
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Nemeziss: Mě odkaz funguje. Je to Aire de repos de Garabit, je tam výhled na Viaduct de Garabit. Mě to dostalo pro to, že jsem tam dojel kolem druhý v noci a ráno při probuzení mě to probudilo s takovýmto výhledem. Snídalo se tam skutečně krásně, i když byla celkem zima.
sháním práci na MKD na Liberecku
ned říj 27, 2013 3:59 am

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

kalfar, máme pravdu oba..je to Aire de Garabit Viaduc Eiffel..jsem tam byla jednou, a říkala jsem že bych tam chtěla dělat víkend...u exfirmy se po A75 jezdilo od Paříže na Žumpu, ale pak se jezdilo po A20, protože tam nejsou tak šílené kopce...ono s 42-3t na A75 je to časově delší a k tomu ta nafta...ale fakt krásný!! je to ono ten viadukt?

Obrázek
Obrázek

HAD, N-II je pořád zakázaná, na částech...ale to už není Portugalka :-)
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
ned říj 27, 2013 2:19 pm

kalfar
Příspěvky: 67
Registrován: stř úno 27, 2013 11:24 am
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Jo, je to on. Já měl původně jet taky po A20, ale navigace mi ohlásila uzavřenou silnici a nabídla A75ku jako nejrychlejší trasu, rozdíl byl asi čtvrt hodiny navíc oproti původnímu plánu. Kopce tam jsou slušný, to je pravda, nahoře jsem už potkal i první náznak sněhu.
sháním práci na MKD na Liberecku
ned říj 27, 2013 5:16 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

Nemezis
HAD, N-II je pořád zakázaná, na částech...ale to už není Portugalka Smile
tak já myslel že se bavíme o tý španělský stezce :-D :lol: 8)
ned říj 27, 2013 7:07 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4516
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

To kalfar: No ty myslíš, že ti nějakej mentál bude otvírat vrata aby tě probudil? Já měl v Portugalsku na bundesce otevřená vrata, byl jsem prázdný, a stejně mě debilové řízli. V Anglii pod lampou na servisu za 24liber a byl jsem rozřezaný. No a ono když je nouze, tak i 100litrů je dobrých, když není v dohlednu nikdo jiný. No ale nebudu ti brát vítr z plachet, kochej se krajinou, dokud tě to baví. (Jinak taky mě bavilo fotit sjezd z Brenneru do Insbrucku :D :D a že tam ty podmínky jsou :D :D Ta 40tka je úplně ideální, škoda že rok má jen 4 roční období :D :D )
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte říj 29, 2013 3:05 pm

Jarda92
Příspěvky: 495
Registrován: úte úno 21, 2012 11:21 am
Bydliště: Nové Hrady

Příspěvek

zdravim...sehnat práci jako nováček bez praxe je celkem boj ale dá se to...povedlo se mi to a sem celkem spokojenej :) jen to chce chtít,snažit se a hledat
úte lis 05, 2013 6:26 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Derek88 a 3 hosti