Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Jezdíte s otevřeným notebookem?

Anketa končí za čtv lis 07, 2013 5:44 pm

Ano
19
54%
Ne
16
46%
 
Celkem hlasů: 35

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1570
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

Jak dlouho takovy notas vydrzi ty otresy a nepretrzity provoz?
Zijte dlouho a blaze.
ned lis 03, 2013 1:11 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

cca 5 let, podle kvality...
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
ned lis 03, 2013 1:36 pm

Uživatelský avatar
Icewinter
Příspěvky: 1114
Registrován: stř říj 07, 2009 11:37 am
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Příspěvek

Cesta do Paříže a zpátky mi zabrala na vsechny díly Přátel :) Samozřejmně je to zvuková kulisa, ale kdyz serial nebo film znám lehce si vybavím co se tam odehrává :) s Policii sem zatím nikdy problém neměl, teď ve čtvrtek mě stáhli u Mostu, nevěděl sem co dřív jestli se připoutat nebo vypnout film no a nakonec sem neudělal nic :) a odjel sem bez pokuty
ned lis 03, 2013 1:51 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

ja taky na ty filmy nekoukam jen posloucham a obcas na to hodim okem. proto si poustim to co znam
to StrejdaChuligan: takže se ho ani neobtěžuješ zavírat, když je vidíš? Prostě ti vlezou do auta, kouknou, vidí na něm spuštěnou mapu a je to ok? Shocked Takhle kdyby to bylo, tak je to super, Záleží ale asi na koho narazíš, viď?
ne. nezaviram. kaslu na to.
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
ned lis 03, 2013 2:09 pm

3pida3
Příspěvky: 371
Registrován: pon pro 29, 2008 9:52 pm
Bydliště: Zachrašťany

Příspěvek

ja take jezdim s otevrenym notasem jen na dalnici.a normane se koukam na filmy pac se mi alespon nechce spat.koukam ze tady vetsina jezdi s notasem ale nikdo na filmy nekouka nebo to alespon neprizna.to rovnou radsi muzete si pustit radio.
ned lis 03, 2013 2:21 pm

RADO71

Ověřený zdroj

Příspěvek

Tak jsem dostal info z ověřených zdrojů :-)

Velký problém.Norsko tvrdé pokuty,stejně tak
Švýcarsko,Německo,Francie..a ještě noťas zabaví a nevrací.Pokuty jsou od
700 eur výše.
GB netoleruje poličky ve vozidle a tak samo Norsko.

Vše stopro ověřeno
ned lis 03, 2013 3:19 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11945
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

jezdim...mám tam navi --na filmy nečumim...nej cesta na pruser.... policie
D-F-Spa-GB -It bez problemu.... :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned lis 03, 2013 3:38 pm

Gizmo_CZ
Příspěvky: 437
Registrován: pát pro 17, 2010 6:28 pm
Bydliště: Olomoucko (Hopi) :-)

Příspěvek

Nevím jak to je právně ošetřeno ale zabavit soukromouvěc? Kor kdyby jsem tam měl citlivá data jako že ve většině případů to tam člověk má. Rozhodně bych se bránil a Noťas dobrovolně nevidal. Samo že se mi to kecá když jsem do takové situace nepřišel...
Je těžké býti debilem, konkurence je příliš vysoká...
ned lis 03, 2013 3:54 pm

Uživatelský avatar
oldrich.fiala
Příspěvky: 37
Registrován: ned pro 25, 2011 12:48 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Souhlasim s Gizmo_CZ! Taky bych ho nevydal. Okamžitě bych volal DAS a snad by nějakou skulinku našli, ale notebook je moje soukromá a dost drahá věc, na to, abych ho nějakýmu chlupáčovi jen tak dal.. :evil:
ned lis 03, 2013 4:11 pm

RADO71

Příspěvek

Nevím,jak jsem koupil,tak prodávám....ale že policie může pod záminkou čehokoliv udělat cokoliv je patrné zde....i u nás.
Následně se potom asi může člověk dohadovat a soudit...ale komu by se chtělo že...

http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/po ... na-1027662

Jinak se mi to taky nelíbí...
ned lis 03, 2013 4:11 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4531
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Není to tak, že on ti dá pokutu, a když nemáš na zaplacení, tak ti zabaví notebook. Něco jako kauce.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned lis 03, 2013 4:51 pm

filda
Příspěvky: 19
Registrován: pon led 30, 2012 5:16 pm
Bydliště: mesto

Příspěvek

NT mam na posteli není to levná záležitost abych to zničil na D1 a tak ale mam 7" tablet v tom mam Dopravní info , navigaci a pak i naké ty filmy mám to propojené s rádiem a je to pěkně slyšet a sem spokojeny a mezi ti ma kravinkama co mám na okně tak se to i stratí plyšáky,vlaječky,třásně a tak ale je to muj druhý domov tak se mi to z venčí musí líbit a zevnitř mám utulno.
ned lis 03, 2013 5:28 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

ve francii prej notasy zabavuji,ale v nemecku pokud vidi,ze tamje navigace,nechaji te bejt. v zivote jsem notas nezavrel i během kontrol a zadny policajt mi nic nerekl,az na ty nase cesky paka,kde mi policajt řekl,ze mam jezdit podle znacek,kdyz jsem jel do takove prdele,ktera nebyla ubec nikde znacena. a na moji otázku,jestli on jezdi všude podle znacek odpověděl,ze po tom mi nic není :-)
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
ned lis 03, 2013 7:40 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11945
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

prej tohle, prej tamto ....soused si PREJ spletl hovno s cukrem a nasral si do kafe,,,,, :wink: :wink:

je jasný, že záleží na koho člověk narazí..... kor když vidí, že pan český nebo jiný ost trucker čumí za jízdy na píchání :D :D :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned lis 03, 2013 7:54 pm

Gizmo_CZ
Příspěvky: 437
Registrován: pát pro 17, 2010 6:28 pm
Bydliště: Olomoucko (Hopi) :-)

Příspěvek

StrejdaChuligan prostě klasický případ hňupa... Pokud bych měl jezdit podle našich značek, dojel bych tak maximálně pod první 3,5m most kterej je značenej pár metrů před ním ale né už na přižovatce a cestě k němu vedoucí... a tam by mě museli rozebrat na šroubky a přenéstpřes něj páč kolikrát otočit s není jak a kde...
Je těžké býti debilem, konkurence je příliš vysoká...
ned lis 03, 2013 8:20 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host