Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
TLukes
Příspěvky: 35
Registrován: sob říj 29, 2011 6:15 pm
Bydliště: Ostrava

výparníková klimatizace Bycool

Příspěvek

Zdarec, nemáte někdo naskenovaný návod k obsluze? Leje vám taky po rozjedu voda ze střechy, když je klima zapnutá? Dostal jsem Dafa 105 s touhle klimou, ale nic tam k ni nebylo. Nevim jak ji presne nastavit,aby chladila co nejvic s co nejmenší spotřebou vody. Teď v těch vedrech mi nádrž vydržela jenom den a půl.
ned čer 15, 2014 1:36 pm

Uživatelský avatar
shella
Příspěvky: 166
Registrován: pát črc 16, 2010 12:15 pm
Bydliště: Banská Bystrica / Wexford

Příspěvek

http://www.bycool.sk/blade/index.php?c=82

mal som Bycool Evolution, ak bolo cez den slnecno a nad 30'C pouzivat ju malo zmysel az po zotmeni alebo niekde v tieni, vodu som mal nastavenu vzdy na 1 a ventilator 1-4. ked som nastavil vodu na viac tak som z toho vzduchu mal pocit ze som na plavarni :)

daco tomu pomohlo ked som pred spanim natankoval studenu vodu alebo nasypal lad do nadrze. cez den ked na to prazilo slnko sa voda moc rychlo ohriala tak som to pouzival len ako ventilator ale to iste mal cez den na priamom slnku nad 30'C kamarat s Waecom kompresorkou ze mu z nej valil teply vzduch a chladit zacala az pri slabsom slnku

Pri 25-30'C sa uz s nou da spat v aute aj cez den na slnku. To kvapkanie vody co pises, nemal som s tym problem, teraz mam vodnika Resfriar a tiez bez kvapkania vody ale na inom aute aute co mame Bycool Evolution tam zateka voda ked prsi zle utesnenym spojom medzi klimou a strechou a ked sme mali na jednom aute Viesu, tam zas rupla v klime hadicka od spiatocky co ide voda naspat do nadrze a tieklo to do kabiny - to bude asi aj tvoj pripad
pon čer 16, 2014 10:54 am

TLukes
Příspěvky: 35
Registrován: sob říj 29, 2011 6:15 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Díky moc za odkaz. Na stránku jsem se díval, ale nenašel jsem to tam. Na tu zpatečku se podívám. Me to i na slunku chladi, ale má to velkou spotřebu.
pon čer 16, 2014 7:57 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Nám to dělá něco podobného na Webastu,a údajně jsou tam nějaký ventilky,který davkují vodu na výparník a ty jsou přicpaný vodním kamenem,ta spotřeba vody je taky přibližně stejná...
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
pon čer 16, 2014 9:23 pm

Uživatelský avatar
shella
Příspěvky: 166
Registrován: pát črc 16, 2010 12:15 pm
Bydliště: Banská Bystrica / Wexford

Příspěvek

ako to nenasiel, ved tam mas navod na revolution, evolution.... kliknes pravym, das ulozit a ono ti to stiahne v pdf. na otvorenie potrebujes Acrobat Reader
úte čer 17, 2014 2:22 am

TLukes
Příspěvky: 35
Registrován: sob říj 29, 2011 6:15 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Jsi mě špatně pochopil. Já jsem se na tu stránku www.bycool.sk díval ještě předtím, ale tohle jsem tam nenašel. Proto jsem to napsal sem
stř čer 18, 2014 6:03 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů