Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

garmin je shit :wink: už sem dávno vyléčený že čím dražšší tim lepší...a ješte k tomu pro kamiony...tož asi tak...
pon zář 08, 2014 11:42 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

garmin jsem nepochopil vubec.Pro me neprehledne,to je cele.Vic me nezujal.Ten Navtech v Rusku uz vubec,mam ho stazeny ,v BY za 20dolar i s Igem,ale podle toho vubec nejedu.Igo mi jde i vBY,ulice,to je uspech,Rusko ,PL slape dobre.Cz nebo nemecko,kde jsem ted taky v klidu.Ty si nekoupis cinu ,jak rikas ,za dvojku,ja si za usetrenych 8000kc koupim treba dve gumy na auto ale do cile dojedem stejne,jak ty s Garminem,to mi ver.
Neřeším...
pon zář 08, 2014 3:52 pm

Uživatelský avatar
shella
Příspěvky: 166
Registrován: pát črc 16, 2010 12:15 pm
Bydliště: Banská Bystrica / Wexford

Příspěvek

poslednych 8 rokov som mal 2 garminy, oba cca po 4 rokoch zacali blbnut, samovolne zapinanie/vypinanie, mrznutie tak som si teraz kupil Navon, schvalne som ho isiel kupit do Cesmadu nech mam "znackovu" navigaciu od znackoveho predajcu. prd. dnes, po cca tyzdni co som ju mal v aute som im pisal mail ze navigacia zdochla. asi sa upiekla lebo na nu vyse hodiny prazilo slnko na celnom okne, ze im ju nesiem naspat a nechcem pocut o reklamacnom poriadku a oprave do 30dni, ze tu nespolahlivu cinsku sracku zamaskovanu nazvom Navon uz v mojom aute nechcem ani vidiet, chcem vratit peniaze

niet lepsieho cinskeho produktu s ktorym po pamati zajdete do talianska a ked od neho potrebujete aby vas navigoval na nakladku tak sa radsej prehreje a umre a vy mozete potom behat s mapou v ruke a kusom papiera po pumpach ako pred 20 rokmi

dalsi chcem skusit Snooper Truckmate so vstavanou kamerou. drahsi ale recenzie to ma zatial dobre
pon zář 08, 2014 7:46 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

:thumbud:
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
pon zář 08, 2014 8:07 pm

mtc

Příspěvek

shella -- nevím jaký jsi měl model,ale já mám Navon a nemám s ním sebemenší problém,mám ještě Evolve a ta je také dobrá,ale už se nevyrábí.V obou mám IGO Primo a jezdím s nima bez problémů.Možná jsi trefil na vadný kus.
úte zář 09, 2014 4:46 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kdyby se mi uplne nepo.jebala MIO 520,jezdim sni dodnes.Jednoduche a genialni,zadne blbiny ,fotaky,tabulky atd.Za me nejlepsi navi co jsem mel. :D
Neřeším...
úte zář 09, 2014 7:52 pm

sof
Příspěvky: 3899
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob úno 08, 2020 11:30 am, celkem upraveno 1 x.
stř zář 10, 2014 3:50 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

sof - musím než s tebou plně souhlasit. Je to tak, navíc sami výrobci potvrzují jedno. Umíme vyrobit "něco" co bude skoro dokonalé a bezporuchové. To ale není cíl dnešní doby!! :shock:
Proč? Inu, světu vládnou peníze a vše se kolem nich točí. V každém výrobku (jedno jaká cenová hladina), je zabudované jakési "ku*.vítko". Tedy součástka, co jen tak lehce nelze vyměnit - je levná a má v sobě "naprogramovannou" výdrž.
Je to tak a je jedno o jaký výrobek se jedná. Dnes je to skoro u všech výrobků. Bohužel.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
stř zář 10, 2014 4:02 pm

jancijanci
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 15, 2014 1:04 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Zdar hosi, nejde ani tak o navigaci jakou mate ale spis o stazene mapy .Ja jsem si koupil pred 2rokmi v Polsku na Ruskem parkovisti kdyz jsem jezdil do Ruska mam tam mapy od IGO co pouzivaj od Naqtek mapy a 100% tka vsude ci v RUS, BY, Pl, UA no ptoste vsude slape jak ma.Mel jsem pred tim Garmim diesl aza 12500korun a povim vam je to sracka proti IGO anebo IGO PRIMO.A ta v Polsku me vtedy stala jenom 1200korun je toznzn.Pioneer mozna to neni orginalka ale vim jen jedno Nac platit drahe znacky ktere stoja za prt a je to jen okradani zakazniku za jeji zbackove takreceno knicemu ucine hracicky.Garmin me v Angli a ve Franci povodil jak turistu na kole .K cemu takova navigace? Pokad mate nekoho znamiho co jezdi do Polska anebo na Rusko dejte si kupit navigacu tam co maji v sobe IGO PRIMO z mapama od Naqteku a budete 100%spokojni a nevidu vas vic jak 1500korun .Nevidelavame tisice aby sme si dovolili drahy veci co jsou k nicemu nezapominejte to co neprezerem tak tk jsou nase diety a nase skazene zaludky co zerem jak cunici jen aby jsme videlali na dietach .
TO JE TO NASE STRAVOVANI CO SE STRAVUJEM JAK CUNDRACI V KAMIONU
stř zář 17, 2014 4:29 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Je kazdeho volba co ji,tak stim nesouhlasim.Se zbytkem jo.IGO normalne prehledne funguje,ted jsem v moskve a jde na metry,minulou tocku v Ulmu taky tak.PL tam je namakane celkem,prehledne.Na ,,ruskem,,.jak pises za to chtel 50dolacu za kartu vBY u Borisova jsem koupil to same za 20dolacu a to tam je i BY komplet,mesta myslim ulice,aj ten druhy program Navitel,ktery je vsak priserny aspon pro me.
Neřeším...
stř zář 17, 2014 5:34 pm

jancijanci
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 15, 2014 1:04 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Je to vše snima na domluve jak se snima dohodnes .Kdyz si das svou kartu tak je to omnoha levnejsi zalezi skím se dohadujes .Ja se nestezuji ja se snima pokazde nejak dohodnu a kdyz chci nove mapy tak me to nahraji na moji kartu a vide me to jen 120 korun a mam klid.Ja pouzivam Igo Primo a projel jsem stou navigaci pomalu celej svet a jsem na doraz spokojen nic lepsiho jsem nemel.Nevim jak je natom Tom Tom kolega ji ma a pochvaluje si ale nemuzu rict ci je dobra nebo von jezdi jenom Nemecko nevim jak by se zachovala ve Vychodním bloku v Rus,By,Pl,Lv a pod.
čtv zář 18, 2014 10:56 am

malickej
Příspěvky: 19
Registrován: čtv pro 15, 2011 12:29 am
Bydliště: Rychnovsko

Příspěvek

Do ted jsem jako navigaci pouzival polskou automapu a byl jsem spokojenej, ale ta "svine" nejak nechape anglicky postkody, coz je trochu problem kdyz jzezdim jenom po anglii. Poradite nejakej soft na android kterej anglicky postkody chape a da se podle neho jezdit s kamionem? Predem dik
pon říj 20, 2014 2:40 am

lukasV

Příspěvek

Skus Sygic truck.
pon říj 20, 2014 8:32 am

WayteQ
Příspěvky: 10
Registrován: sob zář 06, 2014 12:12 pm
Bydliště: Česká republika

Příspěvek

Sygic Truck je dobrá volba a pokud jezdí někdo na tablet s Androidem. Aktuální verze map NavteQ 2014.09. Kompletní řešení s tabletem http://www.wayteqshop.cz/WayteQ-xTAB-7Q ... k-d106.htm
Naposledy upravil(a) WayteQ dne úte led 06, 2015 8:54 pm, celkem upraveno 1 x.
stř lis 12, 2014 5:25 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nadale pouzivam cinske no name,co mam asi 5 let a furt funguje bez zavad,dispej 7palcu,ted jsem nechal na kartu nove mapy igo,cela EU,nove mapy 2014 udajne , v PL za 100zl,na pockani a funguje to bez zavad.
Neřeším...
čtv lis 13, 2014 7:40 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů