Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Ja by som povedal najidealnejsie, najlepsia guma na T815!

Problem je v tom ze sa nevyrabaju, inac by som ich mal na svojej tatre! A robia s tym vzorom protektory za Ruzomberkom, ale toto ja nechcem!

Obrázek Obrázek

160 EURO guma bez DPH.
pon led 05, 2015 4:45 pm

Uživatelský avatar
Mikki
Příspěvky: 809
Registrován: ned říj 21, 2007 2:57 pm
Bydliště: Predajná, Stredné Slovensko

Příspěvek

Ja som kupil 6ks originalov zo starsej hasicky, su sice starsie, ale vzor tak 90%. Idem ich obut na poslednu napravu a skusam zohnat dalsie. O tych protektoroch z RK viem, rozmyslal som nad nimi. Chlap pise, ze su to udajne celoprotektory (od pätky k pätke).
Točivý moment náš každodenný daj nám dnes, ako na diaľnici tak aj v teréne...
pon led 05, 2015 4:54 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak ja som tam priamo bol osobne som sa na nich pozeral! A ja osobne nemam doveru k ziadnemu protektoru a tie dajak ma neoslovili ani ako protektor.
A ked jazdis iba v lese, v terene, ale zase les je les! Korene, konare a kadejaky cert, tak ten protektor olupes raz dva!
Ja som sa dival co tam bolo a napriklad tu ten vzor sa tiez niekedy vyrabal a teraz uz iba ako protektor! Toto by bola dobra guma do lesa, len verit protektoru, noooo neviem.

Obrázek Obrázek Obrázek
pon led 05, 2015 5:00 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Mikki:

Tatra a gumy, to je vecna piesen! :lol:

Ja na svoju tatru protektor nedam, iba nove gumy, a tak isto nedam ziadnu rusku kamu! To nie!
Ja mam na svojej v predu cinske TRIANGLE TYRE a s tymi cinskymi som maximalne spokojny. Vzadu mam BARUM a to ti poviem, v zivote ziadny BARUM a ziadny MATADOR!!!
TRIANGLE TYRE mne sa osvedcili iba maju take hlupe vzory, a bohuzial tiez robim v lesoch! A tak sa tou lesnou prevadzkou zaoberam! A do lesa, su dobre tieto tu je to AEOLUS a co som tu rozpraval s chlapmi tak si ich nevedia vynachvalit!

Obrázek

Ja som bral na svoju tatru tie cinske a jedna vysla nejak na 340 EURO uz s DPH.

A na tych barumkach co mam vzadu tak ten vzor je dobry aj v lese, len samotna pneumatika je za hovno, lebo praskaju v nej kordy!

PN: TRIANGLE TYRE

Obrázek Obrázek

ZN: BARUM

Obrázek Obrázek
pon led 05, 2015 5:17 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

AEOLUS balóny 18R22,5 kdysi obuli v jisté nástavbářské firmě na hasičskou čtyřkolku a přední kola házely jak sviň, nešlo to ani vyvážit. Po výměně pneu za barumky problém okamžitě ustal... Na předek nebrat, na zadku je to asi jedno...
pon led 05, 2015 5:43 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Ja co mam na sve 11,00 R 20 ty TRIANGLE TYRE, ja je nejak ani nechtel, ale tady nebylo jine volby protoze 11-ky gumy tady proste nekoupis, nesezenes! A nejak se v Kieve na skladu objevili ti dve, a tak se nedalo nic delat ja je objednal a do 14 dnu mne je privezli sem do Uzhgorodu! Ja je dal na predek a vubec si nestezuju!

Jak je to u AEOLUS to nevim na tech jsem nejezdil! Chce to vyskouset!
A tatra sama o sobe je na gumy mrcha, jednak je zere a jeste u toho si vybira co chce a co nechce! Nekdy kdyz skace tak staci ty kola prohodit mistama prave kolo na levou stranu a opacne! :lol:
pon led 05, 2015 5:49 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Mikki zlaté 723jky,super gumy na 815!
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
pon led 05, 2015 10:13 pm

artur30
Příspěvky: 668
Registrován: čtv lis 26, 2009 8:38 pm
Bydliště: všade

Arktik

Příspěvek

tuhle tatru co sháníš známej před novým rokem rozřezal d kovošrotu.včera mi to říkal.tak jsem ho hned pochvalil.tahač na pérech tahali s ním podvali
ned led 11, 2015 10:38 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

To uz mne nepomuze, ale zase si myslim ze tech tater se jeste najde!

Ja vcera mel jednani a LS ohledne lesovozu, a porad to same dokola Tatra s HR svoz kratkeho dreva na perech! :lol: Porad to same dokola jako u poskozene gramofonove desky ktera na jednom miste proskakuje!
Nebo pak reseni vzit obycejne valniky a je prestavet dle potreby na prepravnik dreva s klanicemi a nebo pak svozku s rukou!

Obrázek Obrázek
ned led 11, 2015 1:40 pm

FILOUS
Příspěvky: 117
Registrován: sob čer 01, 2013 9:24 pm
Bydliště: Kroměřížsko

Pondělní překvápko!

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek
pon led 12, 2015 9:12 pm

Uživatelský avatar
davkar
Příspěvky: 83
Registrován: úte kvě 03, 2011 3:15 pm

Jedna páteční fúrka

Příspěvek

Obrázek
pát led 16, 2015 5:16 pm

mikicer
Příspěvky: 44
Registrován: čtv pro 22, 2011 7:06 am
Bydliště: Skoranov
Kontaktovat uživatele:

něco nového

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
stř led 21, 2015 7:25 am

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

moc pěkná barevná kombinace... až na čtvrté fotce sem si všiml, že to má našroubenou ruku na návěsu, docela nezvyk... je to lepší, než klasicky na rámu tahače?
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
stř led 21, 2015 8:08 am

Uživatelský avatar
Fojcek
Příspěvky: 770
Registrován: úte zář 23, 2008 9:27 pm
Bydliště: Třebíč

Příspěvek

Řekl bych, že tahač může mít kratší rozvor, ruka tlačí víc na točnu, tudíž i víc na hnané nápravy, když je to prázdný. Auto nepotřebuje pomocný rám. Akorát nechápu, jak tam dostali tu ruku, aby při složení nevadil "spodek ramen" při zatáčení. Já tomu dávám :thumbud:
Není důležité za každou cenu pracovat, ale být u toho když se rozdává
stř led 21, 2015 5:29 pm

artur30
Příspěvky: 668
Registrován: čtv lis 26, 2009 8:38 pm
Bydliště: všade

Příspěvek

nemůžu si pomoct,ale ruka je kratší v hlavním ramenu,takovou ruku sem ještě neviděl!!!!!! zřejmě nějaká novinka
zajímalo by mě jakou má životnost ten návěs s rukou na šasí
misiak by nám mohl povědět,jak se to chová co praská či nepraská
Já na tem nic špičkového nevidím možná jsem ze staré školy,ale já jsem pro klasiku auto ruka na prdeli a vlek
stř led 21, 2015 6:55 pm

Odpovědět

Zpět na „NÁSTAVBY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host