Pravidla provozu, tipy a rady na cesty po Turecku
emsik
Příspěvky: 21
Registrován: úte črc 27, 2010 10:28 am
Bydliště: hoštka

Příspěvek

ahoj všichni, nevíte kde se dá udělat turecký vízum na počkání? volal sem na tureckou ambasádu v Praze a udělaj to za týden rychleji to prý nejde dá se udělat někde po cestě na počkání?
stř říj 24, 2012 10:07 am

Ma'a Nonu
Příspěvky: 668
Registrován: pát črc 03, 2009 7:46 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

Turecký vízum se dá udělat v Plovdivu na Shellce. Zařizoval to tam jeden taxikář, jméno si nevzpomenu.
sob říj 27, 2012 2:54 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

Ahoj, neviete niekto ake CZ/SK (hlavne SK) firmy točia Turkey alebo Irán? Docela ma tieto destinacie zaujímajú. Za odpoved vopred dakujem. :wink:
sob kvě 25, 2013 7:16 pm

čvanča
Příspěvky: 138
Registrován: pát srp 28, 2009 5:43 pm

Příspěvek

bf trans jezdí turecko,kazach,azerbajdžán,gruziu a tam víc dolů.Pak Kubala jezdí turecko,teď má začít i firma kf josh z moravy,jen 5 aut bude točit istanbul - D s hadrama
ned kvě 26, 2013 2:26 pm

čert
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 150
Registrován: pát čer 21, 2013 11:56 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Chlapi prosimvás, vypadá to, že firma ve který jezdím začne jezdit i na východ... Hlavně tam chce posílat teda mě. Mělo by se jezdit hlavně Turecko a Ukrajina, občas bejvalá Jugoška. Tady ta fa dřív na východ jezdila, ale naposledy byl někdo na UA před pěti rokama a já jsem byl na východě asi před čtyřma, ale v TR nikdy. Předpokládám, že je třeba pár věcí jinak, tak bych rád slyšel co nejvíc info,co a jak, jak to tam vypadá, chodí, co papírování, carnet (?), je to třeba v Rumunsku pořád stejný s těma vocasama, co umyvají okna a podobný věci? Zkrátka co nejvíc info, ať jsem aspoň zhruba v obraze. Díky
sob bře 01, 2014 12:56 pm

CZEmartin1
Příspěvky: 6
Registrován: ned říj 04, 2015 1:12 pm
Bydliště: Praha,16

Zdravím :) Chtěl bych se zeptat neví někdo něco novéh.......

Příspěvek

Zdravím :)
jezdím půl roku. Nyní Jsem nastoupil do firmy co jezdí Turecko .. A nemám skoro žádné zkušenosti.S tím spát v autě atd.. párkrát jsem byl na Slovensku pak Německo chvilku.
Poradil by někdo jak to vypadá nyní směr Turecko ? :)
Pojedu přes: Česko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko a nakonec Turecko.. :)
Ono sám nejedu jedeme asi 2 náklaďáky ale každá rada by se hodila . :)
Jinak ještě by mě zajímalo co se všechno platí ono mosty a takové ne? stačí napsat zkráceně :)

Děkuji moc.... ;-) Pár věcí jsem se dočetl .. tady ve fóru :roll: Ale tak každá rada se hodí :)
ned říj 04, 2015 7:19 pm

Odpovědět

Zpět na „Turecko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host